היישר מהקומונה!! קשרים אפלים - סוף עונה!

the phantom fan

New member
היישר מהקומונה!! קשרים אפלים - סוף עונה!

לאט לאט ובשקט עברו להן שתי העונות של קשרים אפלים בלי יותר מדי דיבורים וחפירות עליהן. אז לכבוד סוף העונה ה-2, (ואחרי שהתבקשתי כמה פעמים) - דיון סיכום על שתי העונות: מה חשבתם על העלילה? על הדמויות? האם נראה לכם שתהיה עונה שנייה? (בעיקר לאור הסיום של העונה השנייה) *כדאי בכלל עוד עונה? תכתבו על דברים שעצבנו אתכם בסדרה/ שאהבתם בסדרה (חוץ מהנרי) אם יש לכם עוד רעיונות - בי מיי גסטס!

קרניjack

New member
ראיתי את מה שנחשב שתי העונות

חוץ מהפרק האחרון של העונה השנייה. אני בינתיים לא רואה איזו תפנית חדה באופק משום שכל פרק עומד בפני עצמו בלי ממש סיפור מסגרת, לכן אני לא צופה איזו תפנית מטורפת בפרק האחרון ... לאו דווקא את הנרי אהבתי, ויקי הייתה המועדפת עליי. לוחמת, פמניסטית, אמיצה, לא קיטשית, לא פרצוף הוליוודי מדיי, היא נחמדה ביותר. קורין היא סתם דמות מגניבה, שבאה להכניס קצת גותיות במסך והיא עושה את זה לא רע. אם כבר, הייתי מתלוננת על הנרי שהוא דמות דיי שיטחית ומעצבנת. אז כן, הוא נראה טוב . אז מה? הוא צפוי, מאצ'ו, שובה כל בחורה בצורה טיפשית והכי מעצבנת דרך ההזנה שלו, הדמות שלו לא מתפתחת לשום מקום והוא תמיד "הערפד הגברי שנעזרים בו". ממש דמות הערפד המאהב. גם ההסברים בכל פרק על העל טבעי נשמעו מעורפלים ולא מובנים או שפשוט לא הוצגו בצורה ברורה. סה"כ הסידרה צפויה אבל נחמדה! נחמד שמעלים נושא על טבעי אחר כל פעם מחדש ומשלבים אותו עם קצת היסטוריה נחמדה. הפרקים האהובים עליי: heart of fire stone cold wild blood fifty-five (הפרק הכי טוב לדעתי) Drawn and Quartered הסידרה היא בידור לא רע ולא הייתי מתנגדת לעוד עונה בהמלצה חמה שיהיה סיפור מסגרת.

למעלה