הולכים ומתקרבים

הולכים ומתקרבים

עוד יום עם התינוק עבר נפלא, אני יכולה להגיד בבטחה שאני כבר נקשרת לעולל הקטנטן, למרות שרק התחלנו. יש בהם קסם גדול ביילודים, תחושה של נס קטן שאת מחזיקה בידיים, אפילו שהוא לא שלך, תמיד ברגעים האלו אני חושבת שבטח ככה מרגישה אם מאמצת, למרות שהוא לא שלך את מלאת פליאה ואהבה למתיקות הזו עם העיניים הבורקות שלומדת את העולם לאט לאט. אמא שלו מרוצה מהקשר ביננו ומחכימה להתת לי חיזוקים חיוביים, שזה עוד כיף גדול- למצוא אמא כזו מפרגנת. היום הושבתי אותו בעיקול הזרוע שיוכל להתבונן קצת וראה זה פלא, הוא התמקד על הפנים שלי, הסתכל בריכוז ועיניין על הפה וניהלנו שיחת קולות קצרה, אני מנחשת שהוא יקדים לדבר.... אשמח לשמוע גם מעוד מטפלות על היום שלהן עם הילד, סתם כי כיף לספר....

chenchi

New member
איזה יופי../images/Emo20.gif

את נשמעת מטפלת נפלאה!והמשפחה והתינוק נשמעים גם מקסימים! אני חן, מטפלת בלולי המתוקה בת השנה וארבעה חודשים. היום גיליתי שהיא מזהה את חבריה לגינה בשמם, וכששאלתי: "איפה יונתן?" או "איפה אלון?" היא הצביעה בלי היסוס על הילד שבשמו נקבתי. בכלל, הגיל הזה מקסים אותי כל יום מחדש, היא עוברת מהליכה מדדה לריצה בטוחה, מתחילה לומר מילים וחצאי מילים, שרה לעצמה, מדפדפת לבד בספר וניגשת לחבק את הבובות. המעבר מתינוק לפעוט מלא שינויים וגילויים.

../images/Emo163.gifאיזה כיף לך!!!

איזה גיל מעולה... רגע השיא הקטן שלי היה שהלכתי עם הבונבונית בת השנה.2 שאז טיפלתי בה לפארק וראינו טרקטור, אני הקיבוצניקית, אוהבת הטרקטורים והילדה העירונית המתוקה, לקחתי אותה מיד לדבר על הגלגלים והפנסים והכל ואז בדרך חזרה הביתה בעגלה פתאום שמעתי קול קטנטן: "טוווור" איזו גאווה! אמא שלה התגלגלה מצחוק שזו המילה הראשונה שלימדתי אותה. כמובן שלמחרת, באישור האמא, הלכנו לחנות ספרים וקניתי לה את "ילדה אחת אמרה" של מיריק שניר שהפך להיות הספר האהוב עליה... אבא שלה מיד הלך צי מכוניות קטן... איזה כיף לך! השלב של טרום-דיבור הוא כל כך מרגש ואת באמת רואה בשלב הזה את ההשפעה והנתינה שלך מתבטאים. תמשיכי לספר לנו!

chenchi

New member
בשכונה של לולי

יש תנופת בנייה, והיא מאוד אוהבת להסתכל על הפועלים בעבודה. אז הקטנטונת הזו כבר יודעת איך עושה פטיש ואיך עושה מקדחה... ואם אני רוצה להזניק אותה לעגלה, אני אומרת לה שאנחנו הולכות לראות את הבנאים בונים בית. אולי בסוף היא תצא מהנדסת...

למעלה