הודעת פרישה

האבק

New member
הודעת פרישה

חברים יקרים (שעדיין קוראים פה
), כפי ששמתם לב הפורום לא פעיל כמעט בכלל בחודשים האחרונים. גם בגלל שרמת ההתעניינות גוועה יחד עם הכישלון של הסרט וחוסר העדכונים בנוגע לספרים הבאים וגם בגלל ההשתתפות הדלה שלי בפורום בתקופה האחרונה. חבל לי שאנו נאלצים לסגור את הפורום אך זה דבר טבעי שידענו שיגיע, ואני יוצא מפה בהרגשה טובה שבמשך כמה שנים היה פה פורום גדול, עם דיונים מרתקים וקהילה אמיתית. פגשתי פה כמה מהחברים הטובים ביותר שלי ואני בטוח שאנחנו נמשיך להיפגש בכנסים ומפגשים שונים... ומי יודע...? אולי יום אחד הפורום הזה יפתח שנית
אז זהו זה, אני נפרד, אבל בהרגשה טובה. כולכם יודעים איפה למצוא אותי אם צריכים (ואם לא, אז ב- [email protected]) - שמרו על קשר
אודי

בצער רב וביגון קודר... ../images/Emo7.gif

הו, פורום יקר, בזכותך הכרתי המון אנשים והעברתי המון שעות כיפיות בחיי... (חומריו הבהירים, תחרות הפאנפיקים ועוד רבים וטובים) אז תודה על השנים הטובות שהיית פה בשבילינו ועל כל המכרים שהכרתי דרכך, אבל לפעמים מגיע הזמן לומר שלום... חיבוקים לפורום, ולכולכם! (כמו שאמר אודי, אם מישהו עדיין קורא פה...)
נ.ב. אל לנו להספיד את הפורום כל כך מהר. יכול להיות שהוא עוד יקום לתחיה! (גם אם לא בתור פורום דיונים רק על חומריו, אלא בתור פורום\קומונה חברתית... אודי, חשבתם על זה?)

Moiraine

New member
../images/Emo10.gif

אני מבינה שזה סופי? חבל... אומנם הפורום באמת לא תפקד בזמן האחרון כפי שציינת אבל כבר הייתי בפורומים ששרדו מצבים הרבה יותר קשים מהפורום הזה.. וחזרו לתחיה. [בכלל HDM גם שרד הרבה- נפילת אתר פורום התחדשות קומונה עד שהגיע לכאן...] ומה לגבי שאר הדברים הנלווים? (אתר, הרצאות בכנסים וכו'?) שיהיה בהצלחה לך ולכולם בהמשך

מצטרף לאודי בפרישה

שמחתי מאוד להיות חבר בפורום הזה ובהמשך גם לנהל אותו יחד עם אודי. היתה כאן קהילה מדהימה ואיכותית שקיימה מפגשים והיתה שותפה בכנסים ופעילויות רבות כגון תרגום הסרט "מצפן הזהב" וכמובן הסרט "חומריו הבהירים". כמו אודי גם אני הכרתי כאן חברים טובים מאוד ובטוח שנמשיך להיות בקשר. אז תודה לכם, לכולכם, על תקופה נפלאה. שלכם, אור

אליה94

New member
טוב...

תודה לכולם!!! הפורום הזה היה טוב מאוד, הופעל על ידי מנהלים מעולים, הרבה חברים פעילים, דיונים סוערים, ואני רוצה להגיד שאני ממש מצטער באמת אם פגעתי במישהו (לצערי כן פגעתי). אני שמח שהגעתי לכאן ,נחשפתי לעולמות חדשים והרבה אנשים טובים (באמת, אני מודה לכם!), ואני שמח שזכיתי להכיר אותם (אתכם). כמו שנאמר כבר אני, גם אני חושב שיש מצב שהפורום עוד יקום, אבל גם אם כן וגם אם לא אני רוצה להגיד שוב תודה לכולם, ואני שובמצטער אם פגעתי במישהו. גם עכשיו הדבר הרגיל, ואני מקווה שנפגש שוב! אליה.

למעלה