הודעה ודיון יום האהבה

shaharEB

New member
הודעה ודיון יום האהבה

ב-2\11 לטיילור היה יומולדת..איך אף טים ג'ייקוב לא כתבה על זה
?
בכל אופן, הוא בן 21
D: מזל טוב לו
בסופו של דבר הוא העביר את ג'ייק כמו שצריך

אתמול היה יום האהבה

אז ככה

מי הזוג האהוב עליכם בסדרת הספרים \ סרטים ולמה ? (לא כולל אדוארד ובלה ) ?
מה אתן אוהבות ומה אתן לא אוהבות ביחסים של אדוארד ובלה
?

Mor L

New member
לספר ברי טאנר!!!

הזוג האהוב עליי חוץ מאדוארד ובלה, הם ברי ופרד
כביכול הייתי צריכה להגיד ברי ודיאגו כי הסיפור שלהם השתרע על פני מחצית מהספר
אבל משהו בדיאגו עצבן אותי ולא נתן לי לאהוב אותו באמת
לעומתו את פרד אהבתי מרגע שברי אמרה שהוא הכי יפה מכולם, אחרי כל הפחד והאימה שהוא העביר על שאר הערפדים
כשהוא אמר לברי "מצטער" בפעם הראשונה הרגשתי צמרמורת שמה פתאום השטן המהלך הזה מתייחס אליה בכלל
אבל בהמשך הבנתי שהוא הכי חזק מכולם ויש לו כריזמה ונוכחות שקטה אבל מורגשת
הוא כישרון טבעי ששואפים להיות כמוהו ואף אחד לא יכול לרסן אותו או להגיד לו מה לעשות
והוא הכי אמיץ מכולם שהסכים ללכת לשמש רק על פי שברי אמרה לו שזה בסדר וסמך עליה לגמרי
דיאגו נכון היה אמיץ גם, אבל הוא התייחס לכל העניין כאל בדיחה
ופרד היה מת מפחד ובכל זאת הלך על פי מי שהוא אוהב
כשפרד הלך לדרכו הרגשתי עצב בשביל ברי שאין לה עכשיו אף חבר בעולם, כי מי ידע אם דיאגו יחזור
והרגע שהכי הרס אותי בספר לא היה הגילוי על גורלו של דיאגו
אלא כאשר ברי שכבר התאהבה פעם אחת בתור ערפדית, מה שהיה אמור להימשך לנצח, הצליחה לאהוב פעם נוספת, הפעם את פרד, דבר שמעולם לא היה כמותו יותר, כשהיא הבינה שהיתה יכולה לחיות איתו חיים מאושרים אם היא רק היתה הולכת איתו כאשר הוא ביקש ממנה, ושיכול היה להיות לה אהבה גדולה גם כן אם היא היתה בשלה לכך באותו הרגע.
זו הפעם הראשונה והיחידה שבכיתי בספר, הידיעה לא שהיא תמות, אלא שהיא היתה יכולה לאהוב פעם נוספת ולחיות לנצח איתו

ולכן הרגע הקצרצר הזה של הגילוי העצמי שלה וההבנה שהיא אהבה פעם נוספת, הם שגרמו לברי ופרד להיות הזוג השני האהוב עליי בדמדומים

shaharEB

New member
אני ממש צריכה לקרוא את זה שוב
המעט

שאני זוכרת גם מעורפל

זוג אהוב מעניין

רוונה

New member
אליס וג'ספר כמובן

You held out your hand, and I took it without stopping to make sense of what I was doing. For the first time in almost a century, I felt hope

ויש לי גם פינה חמה בלב לאנג'לה ובן בגלל MS

איך שאדוארד רואה את הטוב והנדיבות שבאנג'לה ומשדך לה את בן... הבעיות האנושיות שנראות להם כאלה גדולות ולו נראות כל כך קטנות לעומת מה שהוא חווה. יש בהם משהו מאוד נורמלי.

aviv32

New member
אוי הרגת אותי עם המשפט הלפני אחרון שלך.

הוי אדוארד

shaharEB

New member
מסכימה עם אליס וג'ספר.. היה איזה קטע שג'ספר

אמר : I felt hope...

אני חושבת שזה ההמשך של המשפט שכתבת.. וואו הם מקסימים

למעלה