הדרך הקצרה לאילת

הדרך הקצרה לאילת

שלום! בפעם הראשונה החלטנו לנסוע לאילת ברכב ולא לטוס. אני יוצא מראשל"צ ויש כמה אפשרויות יציאה לכיוון אילת. אני לא כל כך בטוח באיזו דרך עדיף לנסוע כדי לא לעשות סתם עיקוף. האם יש דרך קצרה יותר או עדיפה יותר? תודה רבה!

בא לבד2

New member
דרך מצפה רמון הכי טוב,ומהר..

תעבור את ב"ש ויש כביש שמוביל אותך למצפה ומשם דוך בלי פקקים,בלי מצלמות ישירות לאילת.

Donatelo

New member
נסיעה לאילת

ראשית - ההבדל בדרכים מבחינת הזמנים לא גדול במיוחד ואני לא בטוח שהדרך דרך מצפה רמון באמת יותר קצרה. בכל מקרה - מה שבטוח הוא שלא רצוי להשמע להמלצת הכותב ולנהוג מעל המהירות המותרת, כי אז גדולים הסיכויים שחס וחלילה הנסיעה לאילת לא תסתיים. בכל מקרה - אני ממליץ לנסוע על כביש 6 עד מחלף מאחז ומשם להתחבר לכביש 40 (או רק על כביש 40 אם אתם לא רוצים לשלם לכביש 6). בכביש 40 לכיוון דרום נוסעים עד צומת להבים, בצומת להבים פונים שמאלה לכביש 31 לכיוון ערד, עוברים את ערד ופונים ימינה לכביש 90(כביש הערבה). משם עד אילת.

תאנוש

New member
מצד שני

אם אתה בוחר לנסוע דרך מצפה רמון אל תעשה זאת בשעות החשיכה, הנסיעה שם מאוד מאוד לא נעימה בחושך, על אחת כמה וכמה כשלא מכירים את הדרך. מניסיוני, למרות שהדרך הישרה קצת יותר ארוכה, היא עדיין ידידותית יותר ועדיפה.

למעלה