הדריתו´ש~

שירלוש~

New member
הדריתו´ש~ ../images/Emo23.gif

אכן אכן זו שירלי גבנ"צ לנצח!!!!!!! אני שמחה שהחלטת להצטרף לפורום שלי.... אני מקווה שתהני כאן.....בקרוב מאוד אני אהיה בכחול.... עד שנטע תחליט לשנות ת´שם של המנהל! כי "שירלי" זה לא כזה מקורי.... ואני אהיה : yellow cheese דהההההההה בקיצור.... אביב גפן לנצח!!! ROCK 4 EVER!!!!!!!!! לאב יו מתוקה שלי! שירלושית~וונדי~גבנ"צ

hadarosh16

New member
שירלושיתתתתתתת שוב אני...

חחח...אל תדאגי אני לא אציק לך הרבה(אבל אולי קצת
)... אני מאוד שמחה שיש לך פורום משלך! באמת הגיע הזמן שיהיה פורום לאביבו´ש! החמוד הזה!!!!! אני מקווה שתהנלי אותי כמו שצריך ודהההההההההההההההההההה אני יודעת שאביב גפן מלך!!!!!!!!!!!!!!! לייק דה!(חחחחח אני לא באמת מדברת ככה)... כאילו שלא שיגעת אותי כבר על זה! סתם... חולה עלייך!!!!!!!!!!!! אל תתייחסי.. טוב שירלושית! מקווה שתעני! ובואי לצ´אט של הרדיו!!!!!!!!! אני מחכה לך! אוהבת עד קצה העולם ובחזרה שלך הדרו´ש..

hadarosh16

New member
נ.ב: אמרתי שאביב חמוד!

בנוסף לזה הוא באמת מוכשר.אולי אחד מהזמרים היותר מוכשרים שיש פה בארץ שאמרתי שהוא חמוד התכוונתי כלפי המעריצים! אני שמה לב ליחס שלו! בכל אופן אני לא אכתוב פה ברמה של מעריצות של להקות בנים! יש גבול!!!!!! נכון שאני אוהבת פופ וגם רוק אבל אני עושה הפרדה! וכמובן שהרוק מנצח אצלי! כך שכתיבה של זה שהוא חמוד כוסון וכל השטויות האלה אצלי לא יהיו!!!!! מבטיחה לכם! אני..

למעלה