דעתם בנושא

נחשצפע

New member
דעתם בנושא

אני לא בטוחה אם זה הפורום המתאים לשאול אבל אני מנסה .. אתמול נפגשתי עם יועץ קבלה מוכר וותיק, מטרת הפגישה הייתה מבחינתי לברר האם באמת יש עלי עין רעה/קללה/אנרגיה רעה (לא יודעת באיזה מינוח להשתמש) ממקור מסויים שחשדתי בו . בשנה האחרונה חשתי את זה בצורה חזקה מאד והיו ימים שחשבתי שאולי אני "משוגעת" הרי אין ממש הסבר ריאלי לתחושה הזו . כאמור אתמול נפגשתי עם אותו יועץ שביקש את שמי,שם אימי ותאריך הלידה שלי. בנוסף הוא שאל מדוע הגעתי אליו בתשובה עניתי שאני חושבת שיש עלי סוג של קללה המגיעה ממקום מסויים וזהו לא נתתי לו שום פרטים .. הוא פתח את הספר ....ואז במשפט אחד קצר אמר בדיוק מוחלט את מה שחשבתי .. בתור אדם חילוני מוחלט שלא מבין מאומה בקבלה אני פשוט תוהה ..איך זה יכול להיות ??? האם מדובר פה בקסם?? בסוג של נביא ? אשמח מאד לדעתם , תודה :)

זה בדיוק הפורום, ראי מהות הפורום בראש הדף...

סעיף ד', איפה שכתוב 'המשך'... לגבי שאלתך, מדובר פה בכוחות רוחניים שקיימים בצורה נסתרת במציאות שלנו הגשמית, שיכולים לבוא משני מקומות - א) רוחניות של קדושה. ב) ורוחנית של טומאה (כוחות כישוף). במקרה שלך אם "היועץ קבלה" קיבל אותך (בתור אישה) באופן אישי, ולקח ממך כסף עבור הייעוץ או הפגישה, אז זה סימן מובהק שהוא לא בא מצד הקדושה והוא משתמש בכוחות הטומאה והכישוף, וצריך לברוח מאנשים כאלה כמו מאש, כי זה עלול לגרום לך נזק רוחני הרבה יותר גדול מהבעיה שאת מנסה לפתור. מקובלים אמיתיים שבאים מצד הקדושה לא נפגשים עם אישה באופן אישי, ולא לוקחים כסף בעבור פגישה, יעוץ, ועזרה לזולת, ובפעם הבאה עדיף שתתייעצי איתנו לפני שאת הולכת למישהו כזה שקורא לעצמו "יועץ קבלה". יש סגולות מצד הקדושה שיכולים לעזור לך במקרים כאלה, כגון קריאת פרקי תהלים מסוימים שמיוחדים לסגולות לדברים ספציפיים, כמו פה בקישור הזה: http://tehilim.net/serialselect.asp בהצלחה!

מושי 58

New member
ישנה שמירה

טובה מאד על פי תורה. בדוק בדחיפות את מזוזות הבית וודא שהן כשרות. זו סגולה בדוקה על פי תורה. בנוסף לכך תסיח את הדעת ממחשבות על קללה עיין רעה וכו' מחשבות אלו הן בדוגמת נבואה שמגשימה עצמה. לכן הסח את הדעת לגמרי מזה. במקום זה בדוק מזוזות, השתדל להניח תפילין שהן צינור שפע בכל התחומים לאדם המניח אותם והשתדל להתחבר לשיעור תורה, רצוי פנימיות התורה תורת הסוד. בזה אתה עושה כלי רחב לקבל את הברכות.

זו אישה

נחשצפע

New member
תודה רבה

המזוזות נבדקו והן תקינות. אני אכן אישה וכאמור פניתי לאותו איש קבלה בגלל תחושה חזקה מאד וברורה שמקום מסויים הוא רע ומביא "מזל רע" . אני בחורה חילונית אודה ואתוודה שאני לא מבינה כלום בענייני קבלה ואין לי מושג האם אותו יועץ הוא בעל רוחניות של קדושה או טומאה וכישוף .. בסופו של דבר בפגישתנו הוא עלה מיד על העניין מבלי שאמרתי מילה ובכך מבחינתי אישר בעצם את התחושה הזו שלי .מה שנותר לי זה לנוס מאותו מקום ולפתוח פרק חדש בחיי בתקווה לבשורות טובות :) כמו כן הוא אמר לי אילו פרקים לקרוא (וזו הפעם הראשונה בחיי שאני קוראת תהילים)

למעלה