דודי בלסר מגיב לדור חדד לאחר הפרסום ב-YNET ידיעות אחרונות

talital283

New member
דודי בלסר מגיב לדור חדד לאחר הפרסום ב-YNET ידיעות אחרונות

דודי בלסר מגיב לדור חדד על עולם הדוגמנות

כתבה מאת : "מאור לנוער"
נלקח מדף הפייסבוק של דודי בלסר

שלום דודי מה שלומך?
יצא לנו בעבר לשוחח כמה פעמים.
רציתי לשתף אותך בחוויה קצרה שלצערי חוויתי מעולם הדוגמנות וזה מתקשר לכתבה שלך.
בשנות האלפיים הייתה מודל לחיקוי עבור מאות נערים ונערות שחיפשו את עצמם בעולם הדוגמנות.

גם אני הייתי אז בתחילת הדרך כדי להגשים את החלום הגדול, לא ידעתי איזו דרך ארוכה היא..
לאחר זמן מה ראיתי את עצמי על שלטי חוצות, אוטובוסים, טלוויזיה, עיתונים , מגזינים וכו'..
הבנתי לאט לאט שהחלום מתגשם.
אך דווקא שהכל נוצץ אתה רואה איך הכל מתנפץ לך מול הפנים!

עולם הזוהר - עולם השקר!

התחלתי לראות דברים איומים ונוראים, הזדעזעתי מהמראות הקשים.
אלימות פיזית ומילולית בלי סוף, קנאה ,תחרות, מחלוקות, בגידות, עולם שלם שמה שמייחס אליו זה שנאת חינם.
אחד הדברים שלא יכולתי לראות זה איך אמא שולחת את הבת שלה לדגמן בידיעה שהבת הזו נחשפת לעולם שקרי וכתוצאה מכך גורם לה להרוס את כל המידות והערכים שבאה מהבית.
הייתי צריך להתערב כמה וכמה פעמים כדי להציל נערות צעירות מהטרדה מינית ואפילו פעם אחת מאונס.
את זה לא מפרסמים בכותרות, את הדברים השלילים לא רוצים שתראו כדי שעוד ועוד יכנסו לתחום הזה שנקרא עולם השקר.
אני לא בא בטענות לאף אחד להפך אומר תודה עצומה לבורא עולם שפקח לי את העיניים ונתן לי לראות את הטוב בעולם שלנו.
כח הנתינה, התורה והדרך ארץ שאפשר ללמוד ממנה הם הכלים היחידים שאמורים לסייע לנו בחיים.
בורא עולם אוהב את כולנו הוא מבקש מאיתנו שנאהב אחד את השני ולא לשנוא.

לצערי בעולם הדוגמנות ראיתי מסלול של כאבים שלא הייתי רוצה שהבת שלי תהיה בו ולכן לא יכולתי לחיות בעולם כזה שקרי.
לכן אני מאוד מתקשר לדבריך דודי שטענת שהיה לך חור שחור מעולם הדוגמנות.
הראי אם זה לא היה כזה שחור אני ואתה היינו ממשיכים לצעוד על המסלול עד היום.

אוהב אותך ומאחל לך הצלחה בדרך!

באהבת ישראל,
דור חדד

למעלה