גלריית מפיות

גלריית מפיות מזל טוב למועדון החדש. והצעת יעול ,אפשר ? לפתוח גלריה עם כל התמונות של המפיות שמתפרסמות במועדון.עם מספור . ../images/Emo50.gif

../images/Emo32.gif סליחה,ראיתי עכשו שדנו בנושא. ממליץ בכל אופן על נושאים. כך זה מסודר אצלי בכל אופן. שאני מחליט על סגנון.אני לא צריך להפוך כמה קופסאות נעליים.....

נכון, יש בזה היגיון אבל לאור מבנה הגלריות תווצר בעיה לדעת ממי לבקש מה. לךדעתי כשרוצים לעשות החלפות רוצים לרכז את הבקשות מאדם מסוים ולא לפנות אליו 9 פעמים - לכן גלריה שמית יותר הגיונית במקרה זה. מאוד מאוד אשמח לשמוע את דעתך ודעת האחרים בעיניין!!! אגב - גלריות יוקמו אחרי שאני אהיה המנהלת ואגלה איך יוצרים אותן

ודעתי בעניין...(אם אפשר...) אני חושבת שיוסי צודק. באם הגלריות יחולקו לפי חלוקה שמית, עלולה להיווצר בעיה- באיזשהו שלב לאותו אדם יגמרו המפיות מסוג מסויים, הוא ימשיך לקבל פניות בקשה, ימשיך לענות בשלילה לבקשות כי הן אזלו לו, וכך מי שמחפש את המפית יצטרך לחפש מקור אחר. אם החלוקה תהיה לפי נושאים, האדם אשר מחפש מפית מסויימת יפנה לקטגוריה הרצויה, יראה מה מספרה ויוכל לשאול בפורום למי יש אותה. כך הוא יוכל גם להשיג יותר ממפית אחת מאותו הסוג, במידה והוא צריך כמה ממנה. זו דעתי...../images/Emo9.gif בכל מקרה- המון המון הצלחה../images/Emo70.gif../images/Emo24.gif ומזל-טוב כמובן...../images/Emo25.gif

היי לילכי...את קצת חיוורת כאן... יוחזר האדום ללחייך במהרה../images/Emo70.gif ../images/Emo13.gif

אני התכוונתי למחוק לפי בקשה מפית שנגמרה - מודיעים לי ואני מוחקת מהגלריה.... מה דעתכם על - גם וגם????

av_i_va

New member
את המנהלת כבר כעת זה שההנהלה לא שינתה את השם - לא אומר כלום יש לך סיסמת כניסה לאדמין ואת מנהלת לכל דבר, כולל היכולת לפתוח גלריות.

תסתכלי בפורום האם שלנו עושים הדבקת מפיות: על עץ, על זכוכית, על בד, על קירות (הסברים על איך יש במאמרים של פורום האם - פורום אומנות שימושית) היי חברה - על אנשים עוד לא הדבקנו!!!!

למעלה