גאליוסי- פרק 25

גאליוסי- פרק 25

פרק שלישי רצוף שרועי צריך לקרוא כי לשניים הקודמים הוא לא הגיב!

אבל פרק ממש טוב הפעם.

יונתן לא יודע איך להגיב להצעה, בעיקר בגלל הלחץ מצד ארי, דני וליעם. אליה נלחצת מההשלכות של המעשים שלה ומחפשת את דורי בנרות. נטלי נכנסת ללחץ מדפני ואלכס ויוני מנסה לעזור לה. מיקה מדברת עם בנימין, אבל התכנית שלה נגד נטלי מקבלת תפנית לא צפויה...

קריאה נעימה, וכשצריך לשמוע שיר ב"קליפ", צירפתי אותו.

Roei152

Well-known member
מנהל
פרק אחרון להיום
אם אתה מתכנן 50 פרקים , זה פרק המחצית אז אני מצפה לסוף וואו !!!!
אז זאת לא אליה אלא קינגו ואנזו? חכם אתה בסגנון של ירון ארזי ,, כותב סיפור שלם כסיבה למשהו שיקרה ומבלבל את הצופים , או הקורא במקרה הזה ..
על איזו סדרה בנימן מדבר ? משחקי הכס? לא שראיתי..
האמת ? הרומן בין אלכס ודפני גרוע בדיוק כמו הרומנים של סופי ויפתח , מיטל ואודי , לירון ואגם , זוגות לא קשורים ... עדיף שדפני תחזור לדורי
מי השחקנית של אליה ? אמרת ששקד אגוזי זאת מירן מנקס
דוקא בנימן עולה על הכיוון הרומנטי של אליה ודורי?
שיחה מעצבנת בין הוגו לעדי
לצערי אין קול במחשב ..
לא מבין איך אליה לא יודעת כבר על דורי אם היא שאלה כבר חצי מחנה..
יוני עלה על נטלי .. איך זה יתקדם ? ואיך הסיפור של אלכס יפול?[
אהה אז בפרק הבא נדע אם זה בגלל אליה או בגלל קינגו?
&nbsp

היי, רועי, פספסת משהו!

הסדרה שבנימין דיבר עליה הייתה השמינייה! הוא דיבר על דדי ודגנית, גם רומן שבו התברר שהבחור משנה צורות ויותר מבוגר ממה שהוא חושב.
&nbsp
אני חושב שבפרק 27 נקבל סוף וואו. או 28?
&nbsp
אגב, זה גם אליה וגם קינגו ואנזו. הרעל בגלל הנוצה, אבל הוא נפגע בגלל הקללה. אם אתה זוכר אנזו לא הצליח לכוון את הנוצה ולא ידע במי בדיוק הוא פגע. הקללה שאליה הטילה גרמה שזה ספציפית יהיה על דורי.
&nbsp
אז כן גילית על הכיוון הרומנטי של דורי!!!!!!!!
&nbsp
האמת בנוגע לאלכס ודפני, יש לי טוויסט עליהם שאני מתכנן שיפרט קצת יותר על הרומן הזה.
&nbsp
אליה זאת בת אל משיאן (אם זה נוח לך לדמיין. אפשר גם שחקנית אחרת). וכן, שקד זאת מיי-מיי (ככה החברים שלה קוראים לה! ואני חבר!).
&nbsp
הוגו ועדי דווקא קרעו אותי לכתוב. הוגו וגלגולי החוכמה. אגב, זה משהו שפעם קרה לי. אני הצלחתי בגלגול חוכמה לעבור קיר מזויף, אבל כל השאר לא שמו ניקוד חוכמה גבוה. אז לקח להם כמה ניסיונות, אז הם נתקעו. ואני הייתי לבד מול גנב.
&nbsp
הסתירו את המצב של דורי.
&nbsp
נו, חבל שלא יכולת לשמוע את השיר. לא נורא. עכשיו אתה שוב בקצב של הסיפור...

Roei152

Well-known member
מנהל
בת אלל משיאן ?
ספיר מאליפים? מאיפה קרצת אותה ? אני חשבתי יותר בכיוון של גאיה שליטא , כי היא קיבלה אצלך תדמית של משוגעת קצת וגם אליה קצת שיגועים
האמת ? דוקא הגיוני , כי אם הזכירו את ליטמן נכאחד שבחממה אז הגיוני יותר שגאיה תהיה שם...
&nbsp

היא לא מזרחית מספיק

צריך בחורה קצת ערסית.
&nbsp
והדמות של ספיר עלתה לי בראש.
&nbsp
אם תמצא מישהי יותר טובה אז תגיד, אבל בינתיים היא היחידה שעולה לי.

למעלה