גאליוסי- פרק 24

גאליוסי- פרק 24

יש, ממשיכים בגאליוסי! אבל האם רועי יקרא את זה כשהוא בחו"ל? והאם נגיע לצילומים של כדברא? האם דר יקלוט שאלוטל היא האחת והיחידה? והאם שיר תתחיל סופסוף לקרוא?

אחרי השאלות האלה, למי אכפת מהשאלות שיעלו בפרק הזה, שכרגיל, היה כיף מאוד לכתוב? באמת כיף לי לכתוב. אני מתקתק את זה, התחלתי לכתוב את הפרק אתמול וזה לקח לי בערך שלוש שעות.

הפעם...

יונתן משתמש בבנימין שיעזור לו, אבל בנימין מסתבך. מיקה נדהמת לשמוע על עילאי וסיוון ומתעמתת עם שניהם, אבל משיגה נשק חשוב. משימה נוספת גורמת למתיחות בין ארי ועמליה, כשנטלי ממשיכה לא לעמוד בסוד של אלכס. דורי מתעמת עם אליה אבל מגלה שהוא עשה טעות גדולה...

קריאה נעימה!

Roei152

Well-known member
מנהל
פרק שני מתוך שלושה
סודה של נטלי התגלה ... רגע איך בדיוק ? זה לא קשור לאלכס... או שנטלי תגלה שסיוון שלחה אותו וואז יתרחש הפיצוץ ...
הוגו , אוי הוגו!!!!
רכילות הבנות : יונתן ודני לא מפתיע אותי , אבל מה עם דורי באמת? מה הכיוון הרומנטי שלו ? עברו כבר 23 פרקים , מתכוון שוב להחזיר את רונה בהפתעה?
פתאום נז כרתי שכל הסיפור שכולם לא יודעים מה השם של נטלי לא הגיוני , ליעם יודע .. אז למה בעצם הפכת את זה לכ"כ גדול ... ליעם הסתבך עם המשפחה הזאת..
מה באמת הסיפור של דורי עם אליה ? למה הם כ"כ עקשנים?
מערכת היחסים של ארי ועמליה ? מה קרה שם שעמליה כזאת עצבנית? יונתן חזר חי ארי כבל אותו מלהציל את העולם שוב ורות חזרה לעצמה .. אה הגט...
מה קרה בין נטלי למיקה ? היא מנסה להזהיר אותה מהפושעים שרודפים אחריה? נטלי לא תמימה היא יודעת על המצצב שלה..
דורי!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!
&nbsp

ובכן

לסיוון יש קשרים, היא הצליחה איכשהו לגלות שנטלי ממשפחת רואס. אגב, נכון שיש בערך שבעה שיודעים שהיא רואס (יונתן, דני, ליעם, נינה, אלכס, עילאי ואליה) אבל השאר לא יודעים, יוני לא יודע, והכי חשוב- ההנהלה לא יודעת...
&nbsp
די עם רונה. אני לא מאמין שעדיין לא קלטת מה הכיוון עם דורי. חשבתי שהוא ברור...
&nbsp
ומיקה מזהירה את נטלי ממנה. היא מזהירה אותה שבקרוב היא תחשוף את השם שלה ותגרום לה להסתלק מהמחנה.

למעלה