גאליוסי- פרק 21

גאליוסי- פרק 21

פרק אחרון לחופש סוכות...

אגב, רועי, תסתכל בעמוד הראשון ותופתע

ואזהרה: הפרק תופיע דמות שהופיעה בסדרה האמיתית (אז היא לא מקורית) וגם יקרה משהו לדמויות מוכרות.

והפעם...

מיקה המומה ממה שראתה וסיוון נאלצת להרגיע אותה ואת עילאי. החניכים יוצאים לשדאות, והבנות מחליטות לצאת למלחמה בשקד אגוזי כשהזמן שדפני נתנה לאלכס עומד להסתיים. אליה מדברת עם עמליה. יונתן, דני וליעם מחליטים לחקור את מה שאנזו וקינגו מחפשים, אולם לאנזו יש תכנית חדשה לטפל בעניינים...

קריאה נעימה!

Roei152

Well-known member
מנהל
קראתי כבר לפני שבוע
שמתי לב שהמחשב של סבתא שלי יותר נוח לקריאה ... וקראתי כבר חלק מהפרק
אז לא קראתי עד עכשיו את המשך הפרק.. כתבתי כבר משהו ע יומתן ודני לא זוכר מה ,
אבל כתבתי על הקשר של אליה ודורי שהנושא שלו הוא קסמים , ותהיתי אם זה קשור לאו בוי, שתום התאהב בעלמה , בעקבות מה שמג'דרה אמרה לו (לפני כן , הוא כבר פגש אותה , ולא יצא מהפגישה מאוהב כמו בדיסני ..)
בנימין יתערב איכשהו במשולש הזה של מיקה , עילאי וסיוון ? הוא התרופה למחלה של מיקה נגד זוגות דביקים..
אגב יש לך מעריצה - סבתא שלי , היא לא קראה את הפרק ואני בספק שהיא בכלל קראה משהו , , אבל עמדה לידי בשעה שקראתי את הפרק בדיוק הגעתי לסיגריט , ושאלה "מי כתב את זה כ"כ יפה?" עניתי לה "חבר "

מה סיגריט באה לעשות הפעם ? לספר ליונתן ודני שהם גלגולים?
דווקא יולי היא התירוץ של דורי ?
סיימתי עובררים לפרק 22
&nbsp

יופי לסבתא שיפמן! (אם זה השם גם שלה)

למרות שנראה לי שהיא בסך הכול אוהבת את הסגנון של הפונט.
&nbsp
אני כבר אמרתי שאני לא אוהב זוגות שהם "קסומים" או "מיועדים" אחד לשנייה? תתאהבו בגלל שאתם מאוהבים, לא כי איזו זמרת שירה בציבור אומרת לכם. זה כמו בפיג'מות, כשדנה התאהבה באח של גרי כי אמרו לה שאהוב ליבה ישיר לה אייל גולן.
&nbsp
דווקא לא אהבתי שנאלצתי להכניס את סיגריט כי היא דמות שהמציאו בשבילי...
&nbsp
כן, דווקא יולי. למה? כי בתכל'ס לדורי אין סיבה שהוא לא יכול לכרכר סביב שקד, הוא רווק ולא אמור לדפוק חשבון, אבל רק אז הוא הבין שזאת בגידה ושהוא בעצם פוגע בחברה טובה.

למעלה