בשביל להיות ראש ממשלה צריך ידע ואחריות

בשביל להיות ראש ממשלה צריך ידע ואחריות

ואת זה אין לציפורה ליבני רק הזיגזגים במלחמת לבנון , ואי קבלת האחריות מוכיחים את זה .

קרמפה

New member
לא סתם קוראים לך קישקושון הה?

צריך ידע ואחריות. נכון מאוד. מסכים איתך במאה אחוז. וזה בדיוק פוסל כל אחד מהמתמודדים האחרים על ראשות הממשלה. אנשים שכביכול היה להם הרבה ידע וכל אחד מהם כבר הוכיח את עצמו ככישלון חרוץ. על מופז אין מה לדבר בכלל, לא מובן איך המוקיון הזה הגיע לאן שהגיע, זה לבד תעודת עניות לפוליטיקה שלנו. היה רמטכ"ל ושר ביטחון בשמונה השנים שלפני מלחמת לבנון השנייה, בתקופתו גבול הצפון הפך לבדיחה ולמגרש משחקים של החיזבאללה כאשר כולם יודעים שתהיה עוד חטיפה אבל אף אחד לא מתנהג בהתאם. אבל הוא איכשהו יצא מהסיפור הזה בלי שדבק בו רבב כאשר הוא כנראה האיש שהכי אחראי למחדלים בגבול הצפון. אגב זיגזגים, לא צריך לחזור על הזיגזוג אולי הכי בוטה בהיסטוריה שלנו. "הליכוד זה בית, ובית לא עוזבים!". אמר מופז יום אחד (!!!) לפני שעזב את הליכוד לקדימה. ברק, אדם עתיר ניסיון וביטחוניסט גדול שאמנם השכיל להוציא אותנו מלבנון, אבל בצורה כזאת מבישה ופחדנית שחיזקה את כל הקיצוניים באזור והפכה את החיזבאללה לאימפריה כלל ערבית ואת החמאס גם. וביבי, שאני באמת לא יודע מאיפה להתחיל עם ביבי. אני באמת צריך? בהרבה דברים הוא ממש דומה לברק, שני אגו מניאקים שכשלו כראשי ממשלה, יצאו לחופשה, וחזרו אחרי שעברו "שינוי" גדול. ובעצם נשארו בדיוק אותו דבר. אבל איכשהו עדיין נתפסים כאופציה הכי טובה. אין לי מושג איך זה קרה. אני בספק אם מישהו יודע. לגבי ציפי, על איזה זיגזוג אתה מדבר לעזאזל? ואיזו אי קבלת אחריות? סתם הטלת רפש. ציפי לבני הייתה אולי היחידה שהביעה הסתייגות מהצורה האינפנטילית שבה נכנסנו למלחמה. והייתה הילד הגדול בממשלה, היחידה שעשתה את העבודה שלה. כל מי שלקח חלק בניהול המלחמה היה כישלון חרוץ, שר הביטחון ראש הממשלה והרמטכ"ל. היחידי שתיפקד ועשה את העבודה שלנו הייתה ציפי לבני שהתפקיד שלה הוא הדיפלומטיה, ועזרה לנו לצאת משם בצורה הטובה ביותר מהבחינה הזאת. הצורה היחידה שהיה אפשר לצאת משם. אם אחד מהנ"ל היה בטעות גם שר החוץ, בטח עדיין היינו בלבנון.

aשרון

New member
מסכים עם קרמפה........

ציפי ליבני הוכיחה את עצמה במלחמת לבנון השנייה. לדעתי היא המועמד היחיד השפוי ביותר לראשות הממשלה כיום! כל האחרים אגו מניאקים, מה שדוחף אותם זה השגת התפקיד ותו לא, אני לא מבין איך הם מסתכלים על עצמם במראה.

למעלה