ברוכים הבאים !

ארו

New member
ברוכים הבאים !

ברוכים הבאים ושלום לכולם ! קראתם ? ראיתם את הסרט ? חלמת עליו בלילה ? זה המקום לשתף ! כל שאלה, כל בקשה כל תשובה וכל חוויה - אם זה קשור בטולקין, אז זה המקום . וכמובן - כדי להעשיר אתכם יש מגוון קישורים . ואם תרצו - גם סקר קטן. תהנו - ארו.

Nomaed Dominus

New member
סוף סוף!!!

אני שלחתי איזה 5 פעמים דוא"ל לאיזו נטע מהנהלת הפורומים, ודיברנו על פתיחת פורום טולקין... היא אמרה שהיא רוצה, אבל אין מנהל ראוי! טוב שמצאנו!!! And there was light :)

ארו

New member
הנה - יגעת מצאת

נמצא המנהל - שאני מקווה שיעמוד בציפיות. ברוך הבא.

כרמל...

New member
אם רצית לבקר בפורום על טולקין, מדוע

לא פנית לפורום המצויין ברשת אורט הקיים כבר כמה שנים? הפורום עבר לאחרונה לבית חדש ומשופר. Strider- שמנצל את הניק של אחותו...

ארו

New member
למה בעצם לא ?

יש מהשו רע בעוד פורום על טולקין ? אולי אוכלוסיית הפורום הזה תהיה שונה מזו של פורום אורט ? (שהוא אגב פורום מצויין, ויש קישור אליו למעלה). כמו שיש יותר מפורום אחד על מדע-בדיוני, על אוכל , על ספרות ועוד כל-מיני, כך יהיה יותר מפורום אחד על טולקין. ואני מקווה שכולם יוכלו להנות ממנו שלך ארו

Elenwe

New member
אחי, אני לא רואה שום קישור...

ובנתיים אני רואה רק 5 חברים בפורום... שיהיה בהצלחה בעתיד!

Nomaed Dominus

New member
הייתי בפורום אורט כמה פעמים.

פורום טוב, אבל לא אהבתי את העיצוב שלו... הפורום של תפוז מאוד נוח, ומאוד נעים לעין. הכל ברור... שם הכל נראה כמו הרבה JUNK על המסך... לא ברור מה שירשור של מה, לאן הכל שייך וכו´. אתה לוחץ על הודעה, וכל השאר נעלם. פה גם אפשר לראות את כל ההודעות בלי לפתוח אותם בעמוד חדש, וכו´.

Elenwe

New member
טוב כי זה היה הפורום הישן

בפורום החדש הכל שונה, והוא נראה בערך כמו תפוז. אבל שתנעם עליך שהותך כאן, תזכו לימים ארוכים, לשנים טובות ונעימות!

Envinyatar

New member
ברכה חמה ואיחולי הצלחה לפורום החדש../images/Emo119.gif

מי יתן ויהיה כר מעניין להחלפת דעות ודיונים על אודות טולקין ויצירתו, אשר יהיה פתוח וחופשי עבור כולם.

למעלה