בקשה כל הכותבים כאן בפורום

בקשה כל הכותבים כאן בפורום

הפורום זרם להפליא, לפי המטרות שנקבעו לפורום, עד לפני יומיים. ביומיים האחרונים הפורום סטה קצת מנתיבו וברצוני להחזיר אותו למסלול שבשבילו הפורום הוקם. אני העתיקה לכאן חלק מהודעת מנהל הפורום כדי להזכיר לכולם מהן מטרות הפורום: "תהליך החזרה בתשובה אינו תהליך קל. לא לאדם עצמו ולא לסובב אותו מאחר והוא מצריך שינוי משמעותי בחיים. כמעט תמיד השינויים האלה משפיעים רבות על הסובבים אותנו ו/או הסובבים אותנו משפיעים רבות על תהליך החזרה בתשובה. דבר זה עלול לגרום לבעיות ולחיכוכים רבים עם הסובב אותנו ובעיקר עם בני משפחתנו. לא תמיד אנחנו יודעים איך להתמודד עם הבעיות וזקוקים לעזרה ולאוזן קשבת מאדם שעבר חוויות דומות ויכול לייעץ לנו כיצד לפעול בתבונה. מצד שני, גם הסובבים אותנו לא תמיד יודעים כיצד ללכת איתנו בין הטיפות על מנת לשמר את החיים בצוותא, בשלווה ובהרמוניה. פורום זה מיועד לכם, בני משפחותיהם של החוזרים בתשובה. כאן תוכלו לחלוק במה אחת עם חוזרים בתשובה על מנת שתוכלו להתמודד עם החוזר בתשובה הפרטי שלכם ו/או לעזור לאנשים אחרים הנמצאים במצבכם. כאן גם תוכלו להתייעץ ולייעץ למשפחות אחרות שנמצאות במצבכם. פורום זה מיועד גם לכם, הנמצאים בתהליך החזרה בתשובה. לאפשר לכם לחלוק את חוויותיכם, ההתלבטויות והבעיות הכרוכות בשינוי מהותי בחיים ושמו החזרה בתשובה. מן הראוי לציין שגם אם ידונו בפורום זה בנושאים דתיים כחלק מפתרון הבעיה בין החוזר בתשובה למשפחתו, פורום זה אינו פורום דתי ומיועד לשומרי תורה ומצוות ושאינם שומרי תורה ומצוות כאחד. מטרת הפורום היא לא לעורר דיונים דתיים בשביל דיונים כאלה קיימים פורומים אחרים בתפוז. מטרת הפורום היא אחת: נסיון לעזור קצת למשפחות של החוזרים בתשובה ותוך כדי כך גם לחוזרים בתשובה בעצמם." === חברה יקרים, אנחנו כאן כדי לעזור לחוזרים בתשובה בדרכם הקשה. אנחנו כאן גם כדי לעזור למשפחות החוזרים בתשובה להבין את ילדיהם. במידה וצצה שאלה של חוזר בתשובה שנתקבל בבעיה או של הורה של חוזר בתשובה שנתקבל בבעיה עם הילד שלו ותוך כדי תשובה ידונו בנושאים דתיים אידאולוגיים - אין שום פסול בכך שהרי זה נועד לצורך התשובה. כל דיון דתי-אידאולוגי אחר, שאינו חלק ממתן תשובה לשואל לא מקומו בפורום. הפורום לא נועד להחזיר בתשובה אנשים. הפורום גם לא נועד להחזיר בשאלה אנשים (לשם כך יש את פורום "יוצאים בשאלה"). אני רוצה להזכיר לכולם שהפורום נועד לאחד ולא להפריד. אני לא אתן שיתפתחו בפורום ויכוחים שיבריחו מכאן את אלה שזקוקים באמת לפורום, ועל כן, אני מבקשת מכולם את הבקשה הבאה: נא לא להכניס לכאן שאלות בנושאים דתיים-אידאולוגיים שנועדו לעורר ויכוח ותו לא. לנושאים מעין אלו יש פורומים אחרים בתפוז. חברה יקרים, הפורום שלנו מבוסס את אהבת הזולת, כבוד הדדי ומתן עזרה לזולת. נא לכבד את המטרה שלשמה התכנסנו ולכבד את בקשתי.

ועוד דבר, אני מבקשת מהחברים

לזכור את הסיבה שלשמה הוקם הפורום ולא להגיב להודעות שלא קשורות למטרת הפורום כדי לא לעודד את התופעה. תודה רבה

בת יפתח

New member
זה בדיוק מה שאני צריכה !!!

בשביל זה באתי ... אני מסורתית... אבל גרה בשכונה חילונית אני מרגישה די נואשת מהלבד הזה... עוד לא סיפרתי לאף אחד ... ואני דיי צעירה ... (16) אבל רצינית ... אל תזלזלו ...

למעלה