בקרוב רק נושאי תו ירוק יורשו לקרוא בפורום

צליליתה1

Well-known member
הכתיבה תהיה פתוחה לכל

התקנתם אפליקציה? זה עובד? הצלחתם לסיים את התהליך? התייאשתם ופניתם לאתר?
(אני עוד לא מצאתי את כוחות הנפש להתמודד עם זה)

(סופי, הצלחת להתעמל במועדון כושר? אני אמנם השארתי מלא פרטים, אבל טרם חזרו אלי. הם כנראה עסוקים בלהתבכיין במדיה שאין להם לקוחות).’

מוטרדים ממה יקרה שהכל מתחבר להכל והכל מחובר לגוגל? (תכלס, אני די התרגלתי, אבל לפעמים חושבת שאני סתם מטומטמת עצלנית) (אבל משתמשת בפיירפוקס) (אבל בסינימטק, למרות שרכשתי מנוי, חייבים כרום, וגם בכל מיני ענינים אחרים, נדמה לי היה לי גם איזה עניין באתר של העירייה)

אולי אתם זקנים או סתם חסרי סמרטפון? ולא נראה לכם הוגן שזקנים ועניים (מתנגדים עקרוניים לסמרטפון זו קטגוריה אחרת לגמרי, ובקרב יטופלו כאויבי ציבור) לא יוכלו לחזור לחיות?

בימים האחרונים אני שומעת ברדיו שאי אפשר להגיע לדואר בלי לקבוע תור באפליקציה או באתר.
מן הסתם כדי להעניש את הסרבנים, שלא יקבלו חבילות מעלי אקספרס, ולמנוע מהזקנים מהפסקה למעלה לשלוח מכתבי הושיעו נא לחברים ולקרובים.

GoldenEyes

Well-known member
הכתיבה תהיה פתוחה לכל

(סופי, הצלחת להתעמל במועדון כושר? אני אמנם השארתי מלא פרטים, אבל טרם חזרו אלי. הם כנראה עסוקים בלהתבכיין במדיה שאין להם לקוחות).’

מוטרדים ממה יקרה שהכל מתחבר להכל והכל מחובר לגוגל? (תכלס, אני די התרגלתי, אבל לפעמים חושבת שאני סתם מטומטמת עצלנית) (אבל משתמשת בפיירפוקס) (אבל בסינימטק, למרות שרכשתי מנוי, חייבים כרום, וגם בכל מיני ענינים אחרים, נדמה לי היה לי גם איזה עניין באתר של העירייה)

אולי אתם זקנים או סתם חסרי סמרטפון? ולא נראה לכם הוגן שזקנים ועניים (מתנגדים עקרוניים לסמרטפון זו קטגוריה אחרת לגמרי, ובקרב יטופלו כאויבי ציבור) לא יוכלו לחזור לחיות?

בימים האחרונים אני שומעת ברדיו שאי אפשר להגיע לדואר בלי לקבוע תור באפליקציה או באתר.
מן הסתם כדי להעניש את הסרבנים, שלא יקבלו חבילות מעלי אקספרס, ולמנוע מהזקנים מהפסקה למעלה לשלוח מכתבי הושיעו נא לחברים ולקרובים.
הדואר זה בכלל מכה
יש לנו מהמשרד תיבת דואר בתל אביב
בגלל המצב והכל אני הולך לדואר פעם בחודש
הלכתי ביום ראשון , יש הודעה שניה על דואר רשום
אבל אי אפשר לקחת אותו בלי להירשם באתר שלהם
אז קחו את הדואר הרשום ותדחפו אותו...
אני לא אסע שוב לדואר

שיח סלימאן

Well-known member
מנהל
הכתיבה תהיה פתוחה לכל

ניסיתי באתר ולא הצלחתי כי הם שולחים את הסמס של האישור כעבור יותר מחצי שעה ועד שהוא מגיע פג תקפו.

התייאשתי והחלטתי לעבור לאפליקציה אבל הסתבר שהיא לא מתאימה לא לטלפון ולא לטאבלט שלי, #$% שאני אשדרג בשביל זה את הטלפון.

החלטתי להפגין דבקות במטרה ואחרי כמה נסיונות הצלחתי לקבל דרך האתר את התו הירוק ועכשיו אני בתהליך דומה עבור המנכ"לית.

קלייטון.ש

Well-known member
אני התחסנתי בחיסון הראשון וכמו שהוזהרתי אכן כואבת לי היד.
אבל לא זו שבה היא דקרה, השניה. שכחתי לשאול את האחות איזו יד אמורה לכאוב אז אולי זה בסדר.

לי כידוע אין סמרטפון. כי אני זקן. ואני סנילי. ואני לא מסתדר עם טכנולוגיה. במקום יש לי טלפון סלולרי צדפה עם לוח מקשים אמיתי והוא עושה בליפ ובלופ, ומי שרואה אותו ישר אומר לי "מה זה הטלפון הזה? תראה, תראה לי". אבל לא הרבה רואים כי בדרך כלל אני זוכר לשכוח אותו בבית. למי שאומרת לי שהיא תדבר איתי בטלפון אני מצטט שירה "אם נהיה פה מחר צלצלי אלי כבר בתשע, כי אחר כך אצא מי יודע מתי אחזור". למרבה הפליאה לא כולם מזהים. לא כי לא שמעו אף פעם אלא כי לא שמו לב למילים.

אני רואה ומבין שבסוף כולם יצטרכו טלפונים חכמים אחרת ייסגרו בפניהם כל מיני דלתות.
נראה אילו דלתות ייסגרו, אני כנראה אעדיף לוותר על השירותים מאחוריהן. לא כי אני מתנגד עקרונית לטלפונים חכמים, אלא כי אני וותרן.

סופהו 1

Well-known member
הכתיבה תהיה פתוחה לכל

א. יש לי דרכון ירוק (במייל, בסלולרי, בתעודת הזהות) כבר משבוע שעבר, אבל עדין לא הצגתיו, כי השיעור מחר. יהיה כיףףףףףףףףףףףףףףףףףףףףףףףף (ראיתי שאותו המדריך, מצויין וחתיך. מה צריך יותר מזה?:))

ב. כעת אני עסוקה ב-
1. לעכל את ההודעה.
הבוס שלי הודיע שלאור המצב ולאור העובדה שאין אפשרות להמשיך בעבודה, החליט לסגור את העסק. זה היה די ברור, מאז סוף ספטמבר אני בחל"ת. אבל חשבתי שיעשה זאת בסוף שנת הלימודים, כי אולי... (התכנון שלי היה לא להמשיך בשנה הבאה, אבל לא תיארתי לעצמי שכך הכל יסתיים :confused: ).
2. לקרוא ולהגיב להודעות פרידה מרגשות המטפטפות אט אט.
בשנתיים האחרונות הרשיתי לעצמי להשאיר לי רק מקומות שנהניתי לעבוד עם הצוותים שלהם וכל הודעה צובטת בלב. מזל שלא צריכה לשוחח, כי הדמעות, הדמעות, זולגות מעצמן.

צליליתה1

Well-known member
א. יש לי דרכון ירוק (במייל, בסלולרי, בתעודת הזהות) כבר משבוע שעבר, אבל עדין לא הצגתיו, כי השיעור מחר. יהיה כיףףףףףףףףףףףףףףףףףףףףףףףף (ראיתי שאותו המדריך, מצויין וחתיך. מה צריך יותר מזה?:))

ב. כעת אני עסוקה ב-
1. לעכל את ההודעה.
הבוס שלי הודיע שלאור המצב ולאור העובדה שאין אפשרות להמשיך בעבודה, החליט לסגור את העסק. זה היה די ברור, מאז סוף ספטמבר אני בחל"ת. אבל חשבתי שיעשה זאת בסוף שנת הלימודים, כי אולי... (התכנון שלי היה לא להמשיך בשנה הבאה, אבל לא תיארתי לעצמי שכך הכל יסתיים :confused: ).
בשנתיים האחרונות הרשיתי לעצמי להשאיר לי רק מקומות שנהניתי לעבוד עם הצוותים שלהם וכל הודעה צובטת בלב. מזל שלא צריכה לשוחח, כי הדמעות, הדמעות, זולגות מעצמן.
מצטערת לשמוע, מקווה מאוד שצ׳יק צ׳אק תמצאי משהו כלבבך

ב. כעת אני עסוקה ב-
1. לעכל את ההודעה.
מקווה שתמצאי עבודה במהירות.

דקל נור*

Well-known member

ב. כעת אני עסוקה ב-
1. לעכל את ההודעה.
בכל פעם שעזבתי/הועזבתי מקום עבודה בחיי, תמיד התברר בדיעבד, שזה היה לטובת מקום טוב יותר. בהצלחה ואורך רוח 🎏

סופהו 1

Well-known member
ת
בכל פעם שעזבתי/הועזבתי מקום עבודה בחיי, תמיד התברר בדיעבד, שזה היה לטובת מקום טוב יותר. בהצלחה ואורך רוח 🎏
תודה.

הועזבתי פעם אחת. התעשתתי תוך מספר דקות, הבנתי שעלי להודות למפטרי ולשמוח על המצב.
דרך חדשה נפתחה.
מעניינת, טובה ומאתגרת הרבה יותר, עם מעסיק שאני מאחלת לכל עובד/ת.

קלייטון.ש

Well-known member
ת

תודה.

הועזבתי פעם אחת. התעשתתי תוך מספר דקות, הבנתי שעלי להודות למפטרי ולשמוח על המצב.
דרך חדשה נפתחה.
מעניינת, טובה ומאתגרת הרבה יותר, עם מעסיק שאני מאחלת לכל עובד/ת.
על זה נהוג לומר שהכל לטובה. וזה נכון, אני לגמרי מסכים, הכל תמיד לטובה. רק לא ידוע לטובתו של מי ולא בטוח שלטובתו של הדובר.

שיח סלימאן

Well-known member
מנהל
על זה נהוג לומר שהכל לטובה. וזה נכון, אני לגמרי מסכים, הכל תמיד לטובה. רק לא ידוע לטובתו של מי ולא בטוח שלטובתו של הדובר.
אכן כך.

לפי חוק שימור הטובה זה תמיד לטובת מישהו. אם לא לטובת הדובר אז לטובת המדובר ואם זה לא לטובת שניהם אז זה לטובת המתחרים.

סופהו 1

Well-known member
אכן כך.

לפי חוק שימור הטובה זה תמיד לטובת מישהו. אם לא לטובת הדובר אז לטובת המדובר ואם זה לא לטובת שניהם אז זה לטובת המתחרים.
חוק שימור החומר. באמת הגיוני.
:D

תוהה לגבי ההסכמה ושעת כתיבת ההודעה. הכל כשורה?

סופהו 1

Well-known member
אם תשאל אותי ולמרות שלא שאלת :), אענה, לא רק שלא ידוע לטובת מי וכו, גם לא תמיד הכל לטובה. בדוק.
גם אל תגיד לי "יהיה טוב".
אני לא אדם פסימי, אבל אלו שתי תשובות/תגובות שנועדו לסתום פיות.

קלייטון.ש

Well-known member
אם תשאל אותי ולמרות שלא שאלת :), אענה, לא רק שלא ידוע לטובת מי וכו, גם לא תמיד הכל לטובה. בדוק.
גם אל תגיד לי "יהיה טוב".
אני לא אדם פסימי, אבל אלו שתי תשובות/תגובות שנועדו לסתום פיות.
אני מאחל "שיהיה טוב" רק לאנשים חלשים. מי שאני חושב שיכול להתמודד עם החיים, וראוי להתמודד עם החיים, אני אאחל לו שיהיה רע. כי רק מקשיים אפשר ללמוד ולצמוח. כשהכל טוב משתעממים ומתנוונים.
כשאני חליתי בסרטן למדתי בתוך חודשים ספורים יותר ממה שלמדתי בעשרים השנים שלפניהם. ועל נושאים שאפילו לא ידעתי שקיימים. זה היה שווה גם אם זה היה הורג אותי.

דקל נור*

Well-known member
אני מאחל "שיהיה טוב" רק לאנשים חלשים. מי שאני חושב שיכול להתמודד עם החיים, וראוי להתמודד עם החיים, אני אאחל לו שיהיה רע. כי רק מקשיים אפשר ללמוד ולצמוח. כשהכל טוב משתעממים ומתנוונים.
כשאני חליתי בסרטן למדתי בתוך חודשים ספורים יותר ממה שלמדתי בעשרים השנים שלפניהם. ועל נושאים שאפילו לא ידעתי שקיימים. זה היה שווה גם אם זה היה הורג אותי.
מעדיפה להישאר בלתי מפותחת עם חיים בריאים ללא מהמורות

סופהו 1

Well-known member
בעיני החיים הם אחד הדברים הפחות חשובים שיש.
בהקשר למשפט הזה אפשר להתגלגל להתפלספויות ובזה אני ממש לא טובה.
נ.ב: דווקא במקרה שלך ודווקא משום שאתה משתף, משונה בעיני לקרוא את המשפט "החיים הם אחד הדברים הפחות חשובים".
ללא החיים, מה אפשר?

אחזור מאוחר.. יש נכדים

למעלה