בירור מצב משפחתי

mahamatzav1234

New member
בירור מצב משפחתי

ואם כבר עלה הנושא, יש לכם דרכים מקוריות לבירור מצב משפחתי של בחורה (מה שאני לא עשיתי לצערי קודם) כמובן הדרכים הידועות כמו להסתכל על הטבעת, לבדוק תז, לשאול לא נחשבות

מממ..

לגביי טבעת זה לא כל כך רלוונטי כי אני מסוג הנשים שלא עונדות טבעת נישואין.. אבל.. קצת קשה לאמת את זה.. תנסה את מבחן 300 השאלות..קרי שאל אותה את השאלות על הסטטוס שלה בכל פעם מחדש בשאלות עקלקלות.. אני חושבת שבאיזשהו שלב עולים על דבר כזה.. מתיי היא פנויה לשיחות בפון? היא מדברת על הילדים? הבעל? והכי חשוב.. אינטואציה.. sky

ירון033

New member
לבדוק תעודת זהות.....???

אם הגעת למצב כזה אז.... אני בחיים לא הייתי מעיז!!!! זה מבייש...

זאת ממש לא בעיה...

לא צריך "לברר", פשוט לזרוק שאלות שכאלה...שתבין מהתשובות. למשל: אוף בטח נורא קשה להסתדר בחופש עם הילדים (ואם היא אומרת: אין לי ילדים אז שואלים: או יופי, אז מתי אתם מתכננים...?). או למשל... ראיתי אתמול סרט משגע, כדאי לך ללכת עם בעלך.... הבנת ת'עיקרון? תחמנים אנחנו אה?

עוד שיטה...

נניח שהיא יוזמת פניה אליך במסר... ואתה לא מבין למה היא מתכוונת... ושואל אותה בתגובה שאלות והיא לא מחזירה תשובה... אז סימן שהיא נשואה. מצד שני יכול להיות שהיא סתם חסרת נימוס. ברזל

s e l e n e

New member
למה נראה לי

שאתה רומז משהו למישהי? או שאני סתם כבר לא מבינה את התשובות שלך.

suseat

New member
מאמא צב ../images/Emo82.gif

הנה עוד אחד מהחבר'ה שלנו כאן. באבא כבשה ישתגע כשישמע. אגב איך אתה ומאמא צב מסתדרים היא בטוח לא כל כך אוהבת לצאת מהבית ואתה נראה לי בליין שובב ובעניין ההוא אתה יודע צבה ראבאק צבה אני רצה לספר לסוסי

סוסית, אפשר להמליץ לך על פורום

בעלי חיים? או סקס עם בעלי חיים.. או סריגה.. לא חשוב...רק לא אנחנו...

למעלה