ביי ביי

RedStorm

New member
ביי ביי

"טיול" שנתי! ונשרף לי המח מהקרינה..... וגם שברתי את שיא ההודעות שלי ביום אני חושב!

leeloo

New member
מה קורה פה? לכולם יש טיול שנתי?!

גם לי מחר! אנחנו יוצאים ב-12 בלילה מהביה"ס, נוסעים למצדה, רואים את הזריחה, רואים מעגל מתופפים, יוצאים למסלול, עוד מסלול, חוזרים למלון, הולכים למסיבה. בבוקר הולכים לשני נחלים והביתה. בקיצור יוצא כאילו חמישי-שישי פעילות, ורביעי- נסיעה. תהנה! עבורי זה הטיול השנתי האחרון במסגרת משרד החינוך! .... ואני שברתי את שיא ההודעות שלי בפורום אחד.. איזה מהירות זה מתמלא... והאמת שאנחנו לא אומרים דברים כאלה גאוניים.. סתם שטויות שעולות למוח... אבל איתי מכר אותנו.. ובזול....:(

חזיר בר

New member
בדיוק אתמול

כשהייתי בכפר סבא ראיתי את אחד מבתי הספר התיכונים אצלכם חוזר מטיול שנתי.

leeloo

New member
היית שם ולא באמת להגיד שלום?

דרך אגב, מה עשית שם? ומאיפה אתה בכלל? מעניין שאני עדיין לא יודעת.. אני יודעת על איזה קיבוץ מסתורי ואיי וונדר וויץ... ועל איזה תיכון מדובר? וגם יא´ אצלנו יוצאים לטיול שנתי מתי שאנחנו.. טוב שהביה"ס לא יהיה ריק קצת.. כמו באפריל, אחרי שכל היב´ניקים כבר לא באים בגלל עשרים אלף הבגרויות השונות...

חזיר בר

New member
אז ככה

מה עשיתי שם? משחק כדורסל בבית ספר רבין ניצחון מוחץ - לנו. מאיפה אני - אני מקיבוץ שפיים שזה קרוב למדי לכפר סבא. לא ממש קיבוץ מסתורי

IC4

New member
אמרתי לך שהוא ג´אבר

ומה קרה שמרשים לכם קומוניסטים קטנים לצאת מן המטריקס (קיבוץ:) ) סתם אגב סטורם ואני עלינו על קונספירציה שטיולים שנתיים זה כדי שהערפדים יוכלו לנצל את הכיתות שלכם לישון בהם עד הערבים כמו שסטאלין אמר - תחפשו את מי שמרויח מזה ואז תדעו (ביג ליבובסקי) משפט מאד מרכזי לפורום הזה

חזיר בר

New member
אני ממש לא ג´אבר

אני קצת גבוה אבל בהחלט לא ג´אבר וכל סנטר עם קצת שומנים או שרירים על גופו אמור טכנית לטאטא איתי הרצפה,הלכה למעשה אני נלחם כמו חיה פצועה אז דברים מסתדרים.

leeloo

New member
אני הגנתי עלייך!

אמרתי לו שזה גובה מדליק בטירוף. בין 1.82-88, הכי שווה. :)

חזיר בר

New member
תודה

ואחרי הכל,זה לא אשמתי,ויש אנשים יותר גבוהים ממני,ולא מעט כאלו.

leeloo

New member
נכון! גובה זה יפה!

אל תתן לאותם נמוכים לזלזל ביופי של הגובה :)) (איתי, אל תקח אישית, אני כבר מתה מעייפות, ואין לי מעצורים...:)). קח דוגמנים ודוגמניות- אין מישהו מתחת ל1.74, לא קיים...

חזיר בר

New member
אבל

לנמוכים יותר קל להסתתר ב"מחבואים". לפחות זה הטיעון שנתנו לנו בגן ללמה שווה להיות נמוך. (גבוהים מגיעים לתפוחים הגבוהים בעץ למקרה שתהיתם)

leeloo

New member
אני הגנתי עלייך!

אמרתי לו שזה גובה מדליק בטירוף. בין 1.82-88, הכי שווה. :)

barakas

New member
נכון נכון

התבלבלתי,אמיר רימון מסור לו ד"ש מאביחי ותגיד לו להגיע למסיבת גיוס שלי מחר

bwp

Member
טיולים שנתיים זה הדבררררררר

אז לי בכיתה ט, יא ויב היו טיולים מדהימים, בכיתה י קצת פחות(מאי אילו סיבות שזה לא עניינכם ממש,אבל אם מישהו מתעקש אני אסביר לו באי סי קיו שהוא 51888074), בכל אופן זה כזה דבר מדהים, זה פשוט שליט לגמרי. השנה היה לי לאילת, בכיתה יא למדבר יהודה ומצדה, בכיתה ט לנגב, וכל אחד הוא כזה כיפי!!!!!!

למעלה