בוקר טוב
השאלה היומית:

SpecialNight

New member
בוקר טוב../images/Emo42.gif השאלה היומית:

וואג פיגוראן? (תענו בכן ולא)

xyxyxy

New member
../images/Emo42.gif |bah| ../images/Emo42.gif

וואג פיגוראן? ני וואג האן זורג? כן

SpecialNight

New member
חחחחחחחחחחחחחח ילדה...הפירוש

של המשפט הוא: "אתה מפגר?" ואת ענית שכן... המשפט הזה הוא בשפת msdn-sini,שפה אכזרית שלא אוהבת אנשים בעלת מספר הקללות הגבוה ביותר מכל השפות.השפה נועדה לבעלי לב חזק ולאנשים שלא לוקחים הכל בצורה קשה...ולא לנשים בהריון. בכל בוקר אני ישים כמה מילים ואתם תוכלו ללמוד.

dors

New member
../images/Emo42.gif בוקר בוקר בוקר טוב ../images/Emo13.gif

מי היה מאמין שבשעה כזאת אני כבר יהיה בעבודה
(בטח לא אני). ב 8 הולכים לקרוע ת'תחת ולקבל שכר מינימום במחסן
(אפילו תוספת אין). טוב לפחות אתמול קיבלתי עוגה... היה טעים... עם בוטנים, ריבת חלב, גלידה כלשהי, קצפת, הספוג הזה שלמטה ... היה טעים
יום טוב ונעים לכולם

gilad g

New member
בוקר טוב ../images/Emo42.gif

מישהו מוכן להסביר לי.... מה זה לעזאזל "וואג פיגוראן"

Salem

New member
../images/Emo42.gifבוקר טוב../images/Emo176.gif

רק עוד יום אחד...... רק עוד יום אחד...... רק עוד יום אחד...... רק עוד יום אחד...... רק עוד יום אחד...... רק עוד יום אחד...... רק עוד יום אחד...... רק עוד יום אחד...... רק עוד יום אחד...... רק עוד יום אחד...... רק עוד יום אחד...... רק עוד יום אחד...... רק עוד יום אחד...... רק עוד יום אחד...... רק עוד יום אחד...... רק עוד יום אחד...... רק עוד יום אחד...... רק עוד יום אחד...... רק עוד יום אחד...... רק עוד יום אחד...... רק עוד יום אחד...... רק עוד יום אחד...... רק עוד יום אחד...... רק עוד יום אחד...... רק עוד יום אחד...... רק עוד יום אחד...... רק עוד יום אחד...... רק עוד יום אחד...... רק עוד יום אחד...... רק עוד יום אחד...... רק עוד יום אחד...... רק עוד יום אחד...... רק עוד יום אחד...... רק עוד יום אחד...... רק עוד יום אחד...... רק עוד יום אחד...... רק עוד יום אחד...... רק עוד יום אחד...... רק עוד יום אחד...... רק עוד יום אחד...... רק עוד יום אחד...... רק עוד יום אחד...... רק עוד יום אחד...... רק עוד יום אחד...... רק עוד יום אחד...... רק עוד יום אחד...... רק עוד יום אחד...... רק עוד יום אחד......

למעלה