בוקר טוב פורום נפלא
תפילה קטנה

דרדרית

New member
בוקר טוב פורום נפלא../images/Emo42.gifתפילה קטנה

זהו, שנה חדשה עומדת לה בפתח, מבויישת קמעה, מהססת, עדיין לא יודעת מה מחכה לה... והשנה היוצאת, אוספת את שולי שמלתה, ממהרת לאסוף אליה את המראות האחרונים גומעת עוד קרני אור, עוד דמעות, עוד חיוכים ומתמהמהת כאילו רוצה להשאר עמנו עוד לפני שתעזוב לנצח והשנה החדשה- עוצמת את עיניה, מכסה את פניה בכפותיה ובליבה תפילה. בהססנות מה, מבקשת, מפצירה, כאילו מתחננת מהקב"ה: ..."אנא, תן לי הזדמנות לתת לברואיך רק את הטוב אנא, השאר את הסבל בחוץ, חסוך מברואיך את הכאב והדמעה, הבא להם רוגע, אושר, בריאות... אנא אלוהים תן לי להראות להם כי אתה איתם..." ואני, אחד מברואי האל, מצטרפת לתפילת השנה החדשה: אנא, תן לנו השנה מתנה קטנטנה רוגע, שלווה, בריאות והמון אהבה...
חגית

bimbo.

New member
דרדריתתתתתתתתת../images/Emo25.gif

כתבת שיר נפלא, והלוואי ובקשתך/תפילתך תקויים. אמן ואמן!!!!

שרה16

New member
../images/Emo75.gifבוקר טוב לבוקר חדש.../images/Emo74.gif

אתמול בישלתי כל היום לארבעת הימים ,חלק הקפאתי וחלק אני אקפיא היום. יום רביעי מוקדש לבית. לא הייתם יומיים ופחדתי שכולכם נשאבתם לפורום ההוא (שלא מזכירים את שמו
). אני מודע ומתוודה שחגים דחוסים עושים לי בחילה! יותר מידי דחוס וצפוף ואוכל ואוכל ואוכל.. אני הייתי מעדיפה יום פה ויום שם.. בכל מקרה שנה טובה לכולם

שרה16

New member
בדידות זה געגוע...

תחושת הבדידות בחגים... לפעמים שיגרה ועיסוק בפעילות היום יומית המבורכת,מדחיקה את תחושת הבדידות ומשקעים מהעבר,שדווקא בתקופת החגים מוצאת לה מצע עשיר להתפרץ...

הבדידות והגעגועים למה שהיה ואינו

אכן נותנים ביטוי בתקופת החגים
אוטוטו נושקים אנו לראש השנה נסב סביב שולחנות נטבול את התפוח בדבש נוכל רימון כדי שנהיה ראש לשועלים ולא זנב לאריות ונאמר אמן ובהזדמנות זאת מקווה שכל הבודדים לא יהיו השנה בודדים ולא ירגישו את הבדידות חודרת והורסת את כל החלקים בהם מקווה שהשנה ישירו ויפעלו על פי השיר הנה מה טוב ומה נעים שבט אחים גם יחד

דרדריתתת איזו חטאית טובה את

אהבתי לקרוא את מילותייך הנהדרות וקבל עם ועדת כל החוטאים והחוטאות אני מכריזה עליך כחוטאת המדברת בשירך בשם כולנו וכעת מה שנותר לנו זה להתפלל ולקוות שכל משלותיך וכל תפילותייך תתגשמנה ואיך אומר המשפט המפורסם תכלה שנה וקללותיה תחל שנה וברכותיה ואני מאחלת לכולם באשר הם בין אם הם חוטאים בע"מ או חוטאים זוטרים ובין אם הם רק עוברי אורח. ולאור כל מה שקורה אצלינו במדינתנו הקטנטונת מאחלת לכולנו שנה שבה נוכל לחייך חיוך כן ואמיתי ולא חיוך מזוייף,שבא מתוך כאב. מאחלת לכולם שנוכל להרים את ראשנו בגאון ולא נצטרך לצעוק ולזעוק ולדרוש את המגיע לנו על פי החוק מאחלת לכולנו שסוף סוף תבוא עלינו התפילה שבכל התפילות אנו מבקשים שנת שלום ובטחון מאחלת לכולכם רק טוב ושכל משאלות ליבכם תתגשמנה

למעלה