אתה ואני זה משהו אחר...

אתה ואני זה משהו אחר...

כאשר אני עושה את זה - זה משהו אחר
חשבתם כמה שונים הדברים כאשר אני (אתה) עושים אותם, וכאשר הם נעשים ע"י אחרים: כאשר אתה גס רוח - אני רק אומר "מילים כדורבנות" כאשר אתה "דוחף" - אני רק מממש את זכויותי כאשר אתה חמדן - אני רק אחד שאוהב דברים יפים כאשר אתה הססן - אני אדם שקול כאשר אתה פחדן - אני אדם זהיר כאשר אתה נכנע - אני רק מוותר כאשר אתה "משמיצן" - אני רק מוקיע עוול כאשר אתה "רכלן" - אני רק מספר עובדות כאשר אתה קפדן - אני רק אדם מסודר כאשר אתה יהיר - אני אדם גאה וכאשר אתה חסר מעצורים - אני אמיץ ואם אתה פטפטן - אני איש שיחה ואם אתה פזרן - אצלי זו נדיבות ואתה קמצן - אני אדם חסכן ואתה דוחף את האף לכל מקום - אני רק נכון תמיד לתת עצה אתה עקשן - אני עקבי אתה גנדרן - אני אדם אופנתי כאשר אתה שוכח, אתה מזלזל - אני סתם שכחתי כאשר שנינו נוהגים באותה התנהגות - אני זה משהו אחר, ומדוע ההבדל הזה? אולי, כי את האחרים אנו מודדים על פי המעשים והתוצאות, ואותי אני מודד לפי הכוונות, ואחד מהנחות היסוד אומרת שהכוונות מאחורי כל מעשה לעולם טובות הן. כמה זה היה יכול להיות נפלא, אילו אפשר היה למדוד ולהגיב לאחרים, גם עפ"י הכוונות שלהם? ואת/ה מוזמן/ת לצרף עוד התנהגויות בהן כאשר "אני" עושה זה משהו אחר... כי אני זה אתה - ואתה זה אני...
מהמייל... בזמן הנכון

למעלה