אקטואליה - ככה מפזרים הפגנות בדנמרק

Mr Adam

New member
למי שלא הבין האנרכיסט שעורר את הפרובוקציה

היה אזרח דני .

ינוקא1

New member
ביום השואה

כדאי להזכיר את העם הדני לטובה בעזרתם להציל את יהודי דנמרק.

http://he.wikipedia.org/wiki/הצלת_יהודי_דנמרק

כחייל מילואים בצה"ל וכמפגין (דווקא מהצד הימני של המפה) אני חושב שאכן סא"ל איזנר פישל בגדול.
אין להתייחס כך למפגינים לא חמושים. נקודה.
אם לא היו מצלמים אותו עוד היה אפשר להחליק את זה , אבל אם צילמו ונגרם הנזק שנגרם , עליו לשאת בתוצאות - עם כל הצער.

זה לא גורע מזכויותיו כחייל וכמפקד ואני מאחל לו שיצליח בכל דרכיו.

Mr Adam

New member
דווקא ביום עצוב כזה אנחנו צרכים לזכור

מה קורא לעם שלא יודע להגן על עצמו ועל החיילים שהוא שולח קדימה.
אין ספק שהוא עשה טעות אבל הטעות שלו קטנה מאוד לאומת השוטרים שפיזרו ההפגנה
בסרט ככה שצריך לקחת את העניינים בפרופורציה .

בקשר לדנים ברור שלאף אחד כאן בישראל אין בעיה עם העם הדני מה שהבאתי
כאן בא להמחיש לך עד כמה צבועים אותם אנשים שרודפים אחרי סא"ל אייזנר .

ינוקא1

New member
על טעויות כאלו יש לשלם

עם כל הצער שבדבר.

בעולם של היום , תמונות ממצלמה יכולות להיות הרסניות עבור המדינה לא פחות מכדורי רובה.

אייזנר הנ"ל שגה באופן חמור הן בעצם המעשה , והן בכך שצילמו אותו ללא ידיעתו \ עם ידיעתו.
כנ"ל מי שפיקדו שם על האירוע שגו באופן חמור בכך שלא הביאו צלמים של דובר צה"ל שאולי היו מתעדים שימוש באלימות מצד הפעילים.

על טעויות כאלו צריך לשלם , ואין מה לעשות.

בסך הכל הוא בריא שלם וחי , ואני בטוח שימצא לו עבודה אחרת \ ג'וב אחר בצה"ל.

Mr Adam

New member
לא נראה לי שאתה מבין

כל הבעיה כאן זאת הרדיפה התקשורתית הפרוע ועצביות שגם אתה שותף לה כרגע..זה נוח מאוד
לשבת בבית ולצפות בטלוויזיה בנעשה בזמן שהחיילים האלה עומדים שם וסופגים את הכל לעצמם .

ינוקא1

New member
אני דווקא מבין.

הרדיפה התקשורתית הפרועה היום היא מציאות.

הרדיפה התקשורתית יכולה לעלות למדינת ישראל הרבה יותר יקר אפילו ממותם של חיילים.

האמירה של הסמח"ט -
"מה יותר חשוב להיראות טוב או להצליח במשימה ?" מעידה על בורות ! כי חלק מהמשימה היום הוא גם להיראות טוב , ולא לתת כלים תקשורתיים ביד דורשי רעתינו.
התקשורת היום היא חלק בלתי נפרד משדה הקרב !
לוחם שאיננו מבין זאת ומנצח בשדה הקרב עם הכדורים השורקים , ומפסיד בשדה הקרב התקשורתי , יכול להביא להפסד של כל המלחמה !

הסמח"ט כאן טעה ושגה , והוא צריך לשלם על כך.
ברוך ה' הוא בריא ושלם בגופו , וכולי תקווה שיתאושש במהרה.

גם לכלל צה"ל יש להנחיל שיש "עין רואה ואוזן שומעת" , והמלחמה היא גם בשדה התקשורתי , וגם מהסיבה הזו הוא צריך לשלם על הטעות.

Mr Adam

New member
זכותך לחשוב מה שאתה רוצה ככה זה במדינה...

דמוקרטית אבל לך תסביר את זה לעולם ..שאנחנו דמוקרטיה ליברלית שבא לכל אחד מותר להשמיע את דעתו .

שוב יוסף אתה כנראה לא רוצה להבין שאני מסכים אתך
שהוא עשה טעות
ושוב הטעות שלו קטנה מאוד ביחס למה שמתבצע על ידי משטרות בעולם ..כל הבעיה מתחילה ברדיפה התקשורתית אחרי טובי החיילים שלנו
ובמדיניות הלקאה עצמית שעוברת על המדינה בשנים האחרונות שאתה כמובן שותף לה כרגע.

אלה טעויות שיכולות לעלות לנו ביוקר ונדרשת כאן חשיבה אחרת יותר אסטרטגית..מעבר לזה המדינה חייבת לתת גיבוי לחיילים שלה..
תחשוב בהיגיון,אותם אירופיים שיוצאים נגד ישראל בעולם כרגע בכל מקרה
לא היו רוצים לראות אותנו חיים כאן ככה ששום הסברה לא תעזור לנו בנושא הזה מולם .

הבעיה היא לא בסמח"ט הגיבור ושירבו כמותו בישרא

אלא בתשקורת הישראלית השמאלנית של עוכרי ישראל, מוצצי דם יהודי עם נשמת ערב רב במקרה הטוב ונשמת עמלק במקרה הפחות טוב, שמהווים פרומיל אחוז מהציבור בישראל שהשתלטו על מוקדי הכוח וההשפעה, שהבעירו את הנושא הזה בכוונה כדי לתמוך בחבריהם השמאלנים מחו"ל והעלו אותו לכותרות הראשיות, ושרק משם זה עבר לתקשורת העולמית שונאי ישראל.

ועל עם ישראל כבר נאמר: "הן עם לבדד ישכון ובגוים לא יתחשב", ואם היינו מתנהגים כך תמיד עם המפגינים האנרכיסטים ששוללים את הזכות של העם היהודי על ארץ ישראל, אז הם היו פוחדים להראות את האף שלהם פה, כמו שהם לא מתקרבים לסוריה ואירן.

אני מעלה שמחבקים ומגנים על חילי ישראל וקציניו שמגנים עלי, ולא על פרובוקטורים ששוללים את קיומי ומנצלים לרעה את הדמוקרטיה וטוב ליבנו היהודי.

ינוקא1

New member
אני חושב

שאלו שצילמו זה פלסטינים ומשם זה עבר , אם יש לך הוכחה למה שאתה אומר אשמח לשמוע.

אבל זה לא משנה כלום : שדה הקרב היום מתנהל גם בתקשורת , וזה ממש לא משנה אם הצלם הוא יהודי או ערבי (זה כמו שלא משנה אם מישהו חוטף כדור שירה יהודי או ערבי).

אסור להפסיד גם בשדה הקרב התקשורתי , ואם מישהו עושה טעות בשדה הקרב הוא ישלם עליה , עם כל הצער.

לגבי "ובגויים לא יתחשב" - עדיין לא הגענו למדרגה הזו. מדינת ישראל היום עדיין זקוקה לתמיכת העולם והאומות בנושאים רבים.

מי שרוצה לחשוב שהגענו לשם , ובגלל זה להתנהג כמו "אימפריה" ולא להתחשב בכלום , מסכן את כל היהודים כאן !

(זו בדיוק היתה טעותו של המלך הצדיק יאשיהו עם פרעה נכו !)

ועם כל הכבוד לסוריה איראן וסין , הם לא בדיוק המודל לחיקוי שלי.

למעלה