אפשר קצת להחזיר את הפורום למסלולו?|

אפשר קצת להחזיר את הפורום למסלולו?|

תתפקדו פה רגע. למי יש מאהב/ת כרגע? מי פה מאוהב?
סיטואציה מנסה להחזיר את הפורום למסלול הנכון. אגב, אולי אם נתעלם לגביי מהודעות לא רלוונטיות, הן יפסיקו מעצמן?)

בסדר, בסדר../images/Emo3.gif אני חולקת עליך

זה שאתה בוגד אתה אולי עושה משהו שהוא לא נכון עבור זוגתך. אבל הוא כנראה מאוד נכון עבורך, אחרת לא היית עושה זאת. עכשיו תפסיק להתחכם ותתחיל לענות.

אני לא מאוהבת....../images/Emo7.gif

ומאהב...אולי הוא היה בדמיוני מי יודע לפעמים הוא נמצא שם,ולפעמים אני מגרשת אותו בבהלה.... לפעמים אני רוצה אותו מאד,,,,, ולפעמים הוא לא נחוץ לי בכלל אבל בשורה התחתונה הוא איננו וכנראה לא יהיה בוקר טוב פורום יום חמישי היום לנקיונות

פ ר ח בר1

New member
תגידי.......

מאהב הכונה מאהב
? או מאהב הכונה "מאהב"
(ראי הודעתי לחרדי חרמן )

אכן

כבר אמרתי במקום אחר שהכוח הכי גדול שניתן לנו בוירטואליה הוא הכוח שלא להגיב. השתמשו בו בתבונה והתוצאות לא יאחרו להגיע. ולשאלתך - אין לי אבל זה לא אומר שאני לא מאוהב מזה שנים

JamesTheNew

New member
האם להיות בך מאוהב זה כשאני...עכשיו

אני כאן - מתפקד לא מאוהב כרגע - אבל תמיד מאוהב במשפחתי החוקית ואין לי מאהבת - מי מתנדבת?

מממ..

אצלי זה כל כך מסובך תמיד.. ישנה אהבת חיי שנמצאת בלונדון הרחוקה ומגיעה מדיי 3 חוד' לערך לישראל.. לא ראיתי אותו 12 שנים אבל הקשר הוא מאוד הדוק {מיילים, מסנג'ר, סייברים על קו ישראל-לונדון}.. ו.. הוא מגיע בשבוע הבא לארץ.. אז אולי..
ולגביי מאהב מכאן.. ממ.. לא רוצה לפגוע באיש בינתיים.. הפסקתי לחפש אחר האהבה, אני מאמינה שהיא תרצה היא תכנס לבד.. למדתי ככל שארדוף אחריה כך היא תחמוק ממני.. יום טוב sky

y007007

New member
OK אז ככה../images/Emo94.gif>

>מאוהב באישתי ובילדי המקסימים
לגבי מהצד
כבר כמעט שנה נטול "משהו" קבוע!
פה ושם יש...אבל לא איך שהייתי רוצה set things straight
קשה...קשה

למעלה