אני מקווה שהגעתי למקום הנכון

אני מקווה שהגעתי למקום הנכון../images/Emo6.gif

בעלי לפני שנה חזר בתשובה. בהתחלה לי היה מאד קשה אבל לאט לאט התרגלתי כיום אני בדרך גם לחזור אבל עדיין מאד קשה לי. מקווה שאוכל להתייעץ פה בכל מיני דברים וטוב לגלות שיש פורום כזה בהצלחה

ברוכה הבאה לפורום ../images/Emo13.gif

הגעת למקום הנכון
הפורום הזה נפתח בדיוק בשביל זה. אנחנו נמצאים כאן בשבילך. כל דבר שאת רוצה לשוחח עליו. כל דבר שאת רוצה לשתף אותנו, בין אם זה בקושי הכי קטן ועד הקושי הכי גדול. כל חוויה שאת רוצה לשתף בה אחרים - נשמח להיות לך לאוזן קשבת

למה בעלך החליט לשנות את חייו

יותר נכון, לשנות את אורח חייו ולחזור בתשובה? ואיך היתה התגובה שלך לזה?

קודם כל תודה רבה על קבלת הפנים../images/Emo8.gif

רק עכשיו התאפשר לי להכנס כי היו בעיות עם האינטרנט. אז ככה אנחנו קיבוצניקים וביום כיפור האחרון ומשהו קרה הוא לא יודע איך להסביר את זה. הוא עשה טבילה ככה סתם בכינרת בצאת יום כיפור ויום למחרת הוא התחיל להניח תפילין. אף אחד לא "שטף" לו את המח, הוא לא דיבר עם שום רב זה פתאום הגיע מעצמו. בשבילי זה היה שוק הייתי ממש בהלם לא ידעתי איך לאכול את זה. כיום לומדים להכיר ולהתמודד.

חרבונה

New member
ברוכה הבאה. והייתי שמח לו בעלך

ברוכה הבאה. והייתי שמח לו בעלך היה מופיע כאן גם כן. כיון שהוא ותיק יותר, אני מניח שהוא רוצה "לרוץ", והקצב האיטי יותר שלך - מפריע לו. ולדעתי - כדאי שהקצב שלו יהיה מותאם לקצב שלך. ואז תוכלו לבנות את הבית החדש שלכם בשתוף פעולה ובהרמוניה. שיהיה לך ולבעלך כל טוב

עליגל

New member
יש הרבה דרכים להתבונן בעניין

בעלי חזר בתשובה לפני והרבה יותר מהר ואינטסיבי ממני אבל הסיבה שאני עדיין אתו היא שהוא האמין באמרה אדם באמונתו יחיה הוא התקדם והיה מאושר ואני הלכתי אחריו בצעדי צב והא שמח על כל התקדמות שלי ולא דחף ולא לחץ. לכן מה שחשוב שבעלך ירוץ לו קדימה העיקר שיבין אותך ולא ידחוף וידע שאם הוא סבלני וסובלני בסופו של דבר תשתוו.

למעלה