אני מבקש עצה במשהו חשוב:

עכשיו הבנתי למה אני לובש כובע ומפחד ללבוש כיפה. אני פוחד שיכו אותי אם אלבש כיפה בכפר. כבר שנים אני סובל התעללות פיזית מהחברים. כשהצגתי את עצמי כרוחני תקפו אותי, כי אנשים כאן טיפשים ולא אוהבים אנשים מעניינים יותר. המשטרה לא רוצה לטפל והצוות הסוציאלי לא מצליח לטפל באלימות כאן. אומרים לי חתול שורט כלב נושך, ומאיימים עליי. אני מרגיש לא מוגן. כשלבשתי כיפה, לעגו לדתיות שלי ואמרו דברים לא יפים. התנהגות כזו יכולה להביא כאן לאלימות. עכשיו מישהו ראה אותי מברך ועשה לי פרצוף תוקפני. פעם אמרתי למדריכה שחשוב לי רוחנית להיות דתי, אז הבחור שנשך אותי קשה פעם ואומר לי כל הזמן חתול שורט, ישב לידי ועשה חיוך מזלזל. ואם יגיד שוב חתול שורט כלך נושך, ויגע בי? מפחיד לחיות פה. כשאני מנסה לפתור מריבות בדרכי שלום, מכים אותי, שופכים עליי קפה ומכים אותי. אנשים כאן בעייתיים ומטורפים. איך אתגאה בדתיות שלי וברוחניות שלי עם התנהגות איומה כזאת?

asafeig

Member
אתה יכול להתגאות בדתיות שלך בעיני עצמך, לא חייב להתגאות בעיני אחרים ובפרט שאתה זוכה מהם ליחס מלגלג.

השאלה הייתה אם עלולים להכות אותי בגלל הדתיות שלי, כי בעבר הרבה אנשים בכפר הכו אותי בגלל הרוחניות החזקה שלי. נראה שאין סכנה כזאת.

למעלה