אני מאושרת..

היי אנשושים...../images/Emo79.gif../images/Emo79.gif../images/Emo79.gif../images/Emo104.gif

מה שלומכם ? אז.....אני בטוח שחלקכם מכירים את האתר הזה... אני ראיתי אותו מאוד חרה לי,שווה לראות...

V e r a

New member
אני מאושרת..

האמת רק עכשיו גיליתי שיש פורומים בנושא זכויות בע"ח, כי לא ניסיתי את העניין הזה לפני... בכל מקרה, רק רציתי לאמר שאני ממש מאושרת לגלות את זה, ולראות שיש עוד אנשים שהנושא הזה חשוב להם!

shanty.G

New member
שלום ורה וגיימס ../images/Emo142.gif

ברוכים הבאים לפורום זכויות בעלי-חיים! אנחנו גם שמחים תמיד לפגוש באנשים נוספים כמותכם
אתם מוזמנים להיכנס לקישורי הפורום (שם גם נמצא האתר של האגודה הישראלית נגד ניסויים בבע"ח), נמצאים שם קישורים לאתרים של אגודות נוספות בארץ ובעולם, לכתבות בתחום ועוד. בגלריה תמצאו פליירים להפצה- אפשר ורצוי לשלוח למכותבים שלכם במייל
הישארו איתנו להמשך הדיונים והעידכונים השוטפים! shanty

לשנטי

מעניין אותי לדעת למה את (ואולי עוד אחראים) חושבים שכול מי שנכנס לפורום הזה הוא נגד ניסויים בבעלי חיים, זאת המסקנה שקיבלתי אחרי שהייתי בכמעט בכול הדיונים, אני מקווה שתשנו גישה ותקבלו גם את התפיסה שיש כאלה שנהנים לאכול בע"ח ונהנים גם להביע דעה, תודה מהחיפושית (בת), אשמח לקבל תגובה ממך...דרך אגב אני לא החלטתי עדיין מה לגבי ניסויים בבע"ח אבל אני כן אוכלת בשר / דברים מהטבע.

shanty.G

New member
לחיפושית

לא אני ולא אחרים/אחראים (למה התכוונת?) חושבים שכל מי שנכנס לפורום הוא נגד ניסויים בבעלי-חיים. מטרת הפורום היא הגברת המודעות לזכויות בע"ח ומטרות נוספות לטובת אותו נושא עליהן את יכולה לקרוא במכתב הפתיחה. לאור מטרות הפורום, רוב הגולשים המשתתפים בדיונים הם בעלי דיעה כי לבע"ח יש זכויות ואל לנו כבני אדם לקחתן מהם (כפי שודאי קראת בדיונים קודמים). את יכולה להסכים עם דיעות אלו ואת יכולה גם להתנגד להן. כל אחד רשאי להביע כאן את דעתו, כל זמן שזה נעשה בצורה מכובדת ולא פוגע בגולשים אחרים (או בתקנון הפורומים). אנחנו פה כדי להסביר למי שמתעניין את הסיבות לחוסר התועלת שבניסויים בבע"ח, את חוסר נחיצותם לנוכח אלטרנטיבות הולמות, לספר על תנאי המחיה המחפירים ורוויי הסבל של חיות המשק (עגלים, פרות, תרנגולות וכו´), ועל כל שאר העוולות הנגרמות לבע"ח שאנו יכולים למנוע ולהימנע מהן. יכול להיות שאם תעקבי די זמן אחרי הפורום, תביני ותראי דברים בצורה אחרת ואולי לא. בכל מקרה, את מוזמנת להשתתף בדיונים בהמשך
shanty

למעלה