אני לא מאמינה!!!!!!!!!!!!!!!!!

אני לא מאמינה!!!!!!!!!!!!!!!!!

סוף סוף!!!!! אלוהים אדירים כמה חיכיתי שמישהו כבר יפתח פורום לסדרה המופלאה הזאת!!! בנאדם - אני בונה לך מקדש!!! בכל אופן - זאת הסידרה הכי הכי מדהימה בעולם, וריצ'ארד דין אנדרסון הוא שחקן אדיר, היציאות של ג'ק הורגות אותי כל פעם מחדש!!! אבל בכל הסידרה אין כמו דניאל - חמוד, חכם, מצחיק... פשוט גבר שבגברים, מזל שמחזירים אותו, כי ג'ונאס התחיל להביא לי את העצבים...
איזה כיף!!!!!

Some1here

New member
פשוט לא יאומן חשבתי שאין

בנות שצופות בסידרה הזאת. איזה כיף שטעיתי

ועוד איך אני צופה

וצופה גאה! למה שלא יהיו בנות שצופות? זה סידרה של בנים? וחוץ מזה - טוב לראות שם את סאם קרטר בתור הדמות הנשית החזקה, שעושה לגברים בית ספר... אהבתי את השורה שלה בפיילוט "don't worry - i played with dolls when i was a kid" היא תותחית על.... מה שמפריע לי מאד זה העובדה שהזכויות שידור נמצאות אצל ערוץ 1 הביזיוני הזה... קודם כל היו פעמים שהם שיחקו עם הסדר של הפרקים, אח"כ הם משנים את השעות איך שבא להם ואפילו בלי להודיע, אח"כ הם מבטלים על ימין ועל שמאל לטובת כל מני אליפויות עולם ודברים כאלה שאף אחד לא מסתכל עליהם... שמישהו יקנה מהם כבר את הזכויות... נמאס מהזלזול!

Some1here

New member
אממ

למה שלא יהיו בנות צופות? לא יודע עוד לא נתקלתי בכאלה

aשרון

New member
עדיף ערוץ 1 מאשר.............

עדיף ערוץ 1 ישדר את הסידרה, כי מי יודע מה יקרה לה במקומות אחרים. ערוץ 2, להיכנס איתם למחויבות של סידרה זה באמת לא קל,(לקחתי סיכון עם סקראבס) תראו מה שהם עשו לתיקים באפלה משך השנים, שעות שידור לא נורמליות, ועוד הרבה דברים. בערוץ 1, עושה רושם שהם מתחילים להבין עכשיו מה יש להם בידיים עם סטארגייט, בגלל זה אני חושב הם העבירו את שעת השידור לפריים טיים של 20:05. תאכלו את זה בכיף

למען האמת

אני חושב שהתפלקה להם לחלוטין שעת שידור נורמלית (ממש לפני "הסניגור"..כל הכבוד
). אני לא אשכח את תק' "תיקים באפלה" - כל שבוע לחפש בעיתון באיזה יום ושעה התכנית משודרת...למען האמת עשיתי את זה גם עם "הפרקליטים" מה שגורם לי לחשוד בהתנהלות של "טלעד" אבל זה כבר דיון בפורום אחר

thrall

New member
איזה מחזירים אותו?../images/Emo58.gif

מוצאים אותו זרוק על איזה כוכב אחרי שאומה (אומה דאסלה מי שלא זוכר מי זאת אין לו מה לחפש בפורום הזה) לוקחת לו את כל הכוחות ולא נותנת לו לזיין את אנוביס שדרך אגב הוא גם חצי עשה עלייה או איך שקוראים לזה בעברית

Some1here

New member
בדיוק מה שבאתי להגיד!!

שכחתי האמוטיקון של השטן הזה אומר שזה ספויילר

digidestined

New member
והוא גם ../images/Emo58.gif

איבד לגמרי את הזיכרון...(אבל כמובן שזה יחזור,איכשהו) וזה יותר שהוא עשה חצי ירידה ולא עלייה. אני לא זוכרת למה אבל החבר'ה שם החליטו שהם רוצים להוריד אותו והוא נתקע איפשהו בין זה לבין בן אדם(*זה*-למישהו יש לעזאזל שם בשבילם? הנה נושא לדיון, להמציא להם שם) וגם כן האנוביס הזה, הוא לא יכל לחכות קצת? לפחות עד שסקארא יתחתן?
אוף אני כבר מתה שהעונה השביעית תתחיל...

למעלה