אני חזרתי( כי חיברו לי תאינטרנט)

אתה יודע מה יש לי מה להגיד../images/Emo60.gif

לך. סאבלימינל והצל הם זמרים עם מסר חשוב והם היו גם בבית ספר שלי והעוד הרבה בתי ספר תחת הסיסמא:"אם שותים לא נוהגים, בשביל זה יש חברים" להבדיל ממוקרי שלא "ירד" לרמות האלה

בהביבו

New member
אבישי תיזהר..

ואם כבר מדברים על מוקי ודעות, יודע למה הוא לא מופיע ב,הנוהד יינהג אחרת" וסאב והצל כן
כן שני הפוחלצים האלה, ייעשו הכל למען הכסף! מוקי, שיש לו דעות,(מדברים על זה) והוא חושב המון דברים לא טובים על היוזמים של המבצע הזה.. יודע מה
לא מאמין לי
כנס לפורום שב"ק מיזויק, לך להיסטוריה של הפורום, וחפש מה מוק עצמו אמר שם על "הנוער יינהג אחרת" ואז תבין למי יש דעות, מי יורד רמה, ומי ייעש הכל בישביל הכסף שבסוף נדחף אל תוך הת***
אז אבישי, לפניי שת'מדבר,..ששששששששש'.. ויודע מה, אני בטוח שכמה מכאן יודעים על מה אני מדבר, אולי שבקניק, נמרוד יכול להגיד לך אם הוא זוכר.. צצאאווווו'... |אייקון של בן עושה עבודה בוכנולוגיה..שיט|

טוב בן פה אתה מלכלך../images/Emo60.gif

תאמין לי שהם לא עושים את זה בשביל הכסף ואם הם כן כמו ש"מוקי" אמר לך בפורום שב''ק,אז אל תשכח מי אמר: האיש הזה מרגיש מאוים על ידי הכישרון של סאבלימינל והצל. ניצן גם להגיד שהצמד חמד הזה לא בא כדי להגיד:"מוות לערבים" או: "ערבי גבר זה ערבי בקבר" או בכלל:"מה שקורה פה זה שואה" הם באו להגיד:"אם שותים לא נוהגים,בשביל זה יש חברים" עכשיו אני מבין את השנאה שלך לסאבלימינל וצל ואולי העובדה שאתה המנהל לא אומרת שאתה צריך לקנא אותם בשמות

TakTik

New member
בן.

א.לא היתה לי שום כוונה לתקוף אותך אישית.... פשוט אמרתי שחבל שהכנסתה את הדיעה שלך על סאב והצל פה ובט בצורה כזאת... אתה לא אוהב אותם? טוב...אבל לא קשור לפה ב.בקשר לנוער ינהג אחרת....סאב,לא מקבל על זה כסף...

TakTik

New member
זה מתן אחר....

זה עם הלכלוך על הראש :) דאבל אם שנמצא גם בפורום הזה

S w e e t Baby1

New member
שמע....

לא באתי לפה לריב אבל תקשיב, אף 1 לא אמר לך שסאב והצל באים להופעות רק בשביל הכסף! אולי זה חשוב להם שידעו מה שהם חושבים..ושיעבירו מסרים כי הם ראפרים דיי מפורסמים ששרים על החייםם ומעבירים בשירים שלהם תמסרים שלהם! אז קודם כל זה לא רק בגלל הכסף! דבר שני אף 1 לא יורד כאן רמה! לא סאב ולא מוקי ומה שמוקי יעשה ועשה אז כל הכבוד לו:)

למעלה