אני חדשה פה

אני חדשה פה

לחברי הפורום לאחר מחשבה טובה ואורכה הגעתי למסכנה שזהו מקומי אני כבר יותר משנתיים בצאטים יותר מ-26 שעות ביממה וכל מה שהכי משך אותי ועדיין מושך אותי זה הסקס עם הגברים בצ``אט ולא משנה באיזה סטטוס הם שם דווקא הכי משך ומושך אותי עדיין זה הנשואים אני חשה בטוחה בזה שאיני צריכה להתמסר לגבר בגופי אלה רק עם רוח המחשבה של עניין הסקס שכאילו קורה בנינו אומנם כיום אני כבר לא כמו שהייתי לפני שנתיים+, אני יותר רגועה מזה וכיום יש לי שני נשואים +גרוש+רווק אחד שאיתם אני בקשר מתמיד רציתי לשתף אותכם כי כבר יצאתי מדעתי כי אני אוהבת את כולם אך מאוהבת רק בשניים מהם מרוויטלי בת34 רווקה

Mr.Stuly

New member
שתפי קצת את הקבוצה ..

איך בדיוק מתנהל סקס בצ`ט , בטלפון איכשהו הבנתי , אבל בצ`ט ? איך בדיוק את\הוא חווים אורגזמה ? ריצוד של מסך , reset , איך זה עובד ? ומה רע בדרך הטבע ?

פלג^ר

New member
למה מה זה קבוצה טיפולית?(רויטל מה

שלומך.גם פה אנו נפגשות.יופי.ביי

pachanga

New member
פפששששששש.... יפה:cool:

2 נשואים 1 גרוש 1 רווק זה נשמע כמו קניות במכולת סתאאאאם גם לי יש רשימה די מורכבת... אבל בואי לא נעלה אותה כאן המטרה שלי היתה לברך אותך בברכת שלום וברוך הבא לפורום :) ונעים מאוד.

dannybl

New member
סקס וירטואלי

מעניין מאוד, סקס וירטואלי לדעתי די משעמם, כל הרעיון הוא המגע האנטימי אבל אם זה העניין הרי שמצבך קשה, תרשי לי למרות שאיננו מכירים לומר לך, זה לא החיים החיים זה אהבה, זוגיות, ילדים והרבה הבנה כנות והשלמה, סקס הוא חלק מכלל ההליך , ורטואלי זה לא השוס

pachanga

New member
dannybl

גם אני חושבת שסקס וירטואלי זה די משעמם.... מה יש להסתיר??

למעלה