אנחנו(הפורום) עוברים דירה.

Digi Lista

New member
אנחנו(הפורום) עוברים דירה.

דיברו איתי היום מהנהלת הפורומים בפרדס אחרי שכבר כמה זמן ניסו להשיג אותי טלפונית. הוחלט שלאור זה שהפורום לא מספיק פעיל כבר קרוב לשנה סוגרים אותו לכתיבת הודעות מיום ראשון הקרוב,עם זאת ברגע שהעונה החמישית מגיעה לארץ הפורום עולה שוב לאוויר,הפורום עצמו ישאר קיים יחד עם כול ההיסטוריה שלנו (מאמרים,הודעות וכו') רק בלי אפשרות הכתיבה. ולמרות הכול אנחנו לא נעלמים-מעכשיו אנחנו בקומונה http://www.tapuz.co.il/Communa/userCommunaMsges.asp?Communaid=37684&smsMsg שנקראית "הבית החדש של פורום דיגימון 453" (השם האמיתי היה "דיג'ימון ביתנו-הבית החדש של פורום 453 אבל משום מה השם לא התקבל ולא הצלחתי לפתוח את הקומונה). התכוונתי לשלוח לכולכם הזמנה לקומונה רק שחייבים מיילים ולא היו לי בהישג יד אז תסלחו לי על חוסר ההזמנה האישית (אני אנסה במסרים). העברתי כבר חלק מהדברים לשם,ממש כמו מעבר דירה וככה חשוב שנתייחס לזה,בעבר אם אתם זוכרים הייתי מאוד בלחץ שירצו לסגור לנו את הפורום אבל הפעם כבר הבנתי,בכלל התחושה שלי היא שכול החיים שלי עוברים טלטלה וכול הישן נמחק ונבנה מחדש ולכן לא נלחמתי הרבה בהחלטה,קיבלתי את הרעיון של תפוז לפתוח קומונה והבטיחו לי שההיסטוריה שלנו שבקיץ תחגוג 8 תמשיך להתקיים ובמידה ותגיע העונה החמישית אנחנו חוזרים לכאן. אמרו לי שזה לא קשור לניהול שלי כי כן רואים שניסיתי כול הזמן,זה שיקול לוגיסטי ואני לא באמת יכולה להתנגד לו. יאללה,אורזים ציוד ומתחילים לשפץ את ה
החדש והרי כמו שתמיד אמרנו
זה האנשים שבו ואתם הרי לא תעזבו אותי ככה,נכון?

Digi Lista

New member
שלחתי לכם מסרים.

מצטערת אם פיספסתי מישהו בטעות. מחכה לראות אתכם כרגיל רק במקום אחר

Digi Lista

New member
....

בסך הכול נתנו לנו התחלה חדשה,השינוי לא לגמרי בבום הרי תמיד דיברתי שזה עלול לקרות וההיסטוריה שלנו לא נמחקת,אם את שואלת אותי כנראה שהעולם פשוט מסמן לי מכול כיוון שהגיע הזמן לבנות מחדש יסודות מוצקים-זה לא משנה כמה אתנגד התוצאות מדברות בעד עצמן והשינויים חייבים לקרות,כמו שאמרתי לקח לי זמן להשלים ולהגיע למסקנות האלה אבל התבשלתי הרבה בחודשים האחרונים ולאחרונה פשוט הבנתי שעם כול הקשיים חייבים לאסוף כוחות מחודשים ולהמשיך הלאה...הפורום זו רק עוד אחת מאותן הדלתות שנסגרות והחלונות שנפתחים. נשאר לי רק לנצח במאבק מול "המורה" ואני באמת יכולה להתחיל לתכנן לעומק את העתיד עם כול האנרגיות.

../images/Emo43.gif סגירת הפורום ../images/Emo43.gif

גולשים יקרים, כפי שעודכנתם ע"י מנהלת הפורום, עקב מיעוט פעילות הוחלט על סגירת הפורום לעת עתה. אנו רוצים לנצל את ההזדמנות ולהודות למנהלת הפורום Digi Lista על ניהולה המוצלח והמסור ולכם, הגולשים, על שבניתם קהילה חמה ומזמינה. המשך גלישה נעימה ב
אנשים.

Yuske

New member
חשוב לי לציין

שהמנהלת עשתה עבודה יותר ממושלמת! בניהול. והקהילה שבנינו יותר מחמה ומזמינה, כל אחד ואחת פה אדיר יותר מהשני! נתראה בקומונה!^^

star_female

New member
אני לא יודעת אם לקרוא לזה

סיום של תקופה, כי סך הכל אנחנו עוברים לקומונה, ושום דבר אחר לא אמור להשתנות - במיוחד האנשים, וזה העיקר פה. זה ידרוש הסתגלות קלה, אבל זה לא כל כך נורא. לא עצוב לי כי זה מהלך הגיוני, פחות או יותר. (פחות כי כשנפתח פורום חדש כל שבוע זה קצת מוזר שהם סוגרים פורום בגלל חוסר פעילות, אבל משאירים את התוכן שלו). מה שכן, אני מאוד שמחה ששומרים על התוכן. אני מקווה שלא תקרה "תקלה" והוא יעלם. יש פה המון דברים שכתבתי וקראתי שהייתי רוצה שישארו.

Yuske

New member
אל תמחקו את המאמרים והדברים של הפורום:XXX

יש כאן הרבה דברים חשובים לנו! תודה.

למעלה