אם השבדים טעו אז איך זה

מלאכת מחשבת1

Well-known member
אז זהו שלא, עדיין לא פורסם כמה נדבקו היום בשבדיה, אתמול נדבקו 125 בשבדיה, שלשום נדבקו 411 בשבדיה. זו מגמת ירידה ברורה.
ת'שמע. בתחילה , חשבתי שדיברגנט הוא גרפומן חסר תקנה. עכשו אני רואה שאתה מתחיל להשיג אותו....תרגיע. תפתח לך את פינת השטויות היומית, תעלה לשם את הנתונים המגוחכים בקשר ליחס בין המתים למחלימים ותקיים עם דיברגנט דיונים מעמיקים עמוק לתוך הלילה. העיקר שתרפה כבר מהחרטא הזאת כאן.

Harrington

Well-known member
מנהל
אז זהו שלא, עדיין לא פורסם כמה נדבקו היום בשבדיה, אתמול נדבקו 125 בשבדיה, שלשום נדבקו 411 בשבדיה. זו מגמת ירידה ברורה.
אז כתבתי... היום או ביממה האחרונה. מה לעשות, תוך שניותיים ורבע בגוגל אפשר למצוא את הנתונים האלה. לא ממש קשה. כך או אחרת כאמור, אין לי עודף כוונה להיכנס לוויכוח 'כן-לא'. גם אם יתברר שיש היום 0 נדבקים או אפילו פחות מזה, זה לא ישנה מאומה משאר הדברים שציינתי למעלה.

משתפרת1

Well-known member
יש סיבה מיוחדת שהנתונים מה29 ביוני עד ה5 ביולי, מה6 ביולי עד ה12 ביולי, והנתונים של ה13, ה14 וה15 ביולי לא מופיעים? עשית עריכה מגמתית כדי להתעלם מהנתונים העדכניים. "כל הכבוד".
הסיבה היחידה היא שזה מה שהופיע באתר הרפואי הישראלי. אני העתקתי והדבקתי כפי שהוא. עריכות מגמתיות והסטה מהנושא שייכים לך, לא לי.

SupermanZW

Well-known member
הסיבה היחידה היא שזה מה שהופיע באתר הרפואי הישראלי. אני העתקתי והדבקתי כפי שהוא. עריכות מגמתיות והסטה מהנושא שייכים לך, לא לי.
כן, בטח. בדקי את הנתונים על שבדיה באתר הקורונה העולמי. את זו שהתייחסה לנתונים מלפני 3 שבועות כאילו הם עדכניים. אני הבאתי קישור לנתונים עדכניים עד אתמול כולל, של היום עדיין לא התפרסמו.

דיברגנט חדש

Well-known member
אינני יודעת מאיפה הבאת את זה. מביאה גרף: ממשיכים להדבק שם, והמספרים ממש לא פוחתים. מה שירד בינתיים הוא מספר החולים הקשים ומספר המתים. אני חושבת שהעליה במספר החולים יכולה להביא בהמשך (בהפרש פאזה) לעליה גם במספר החולים הקשים.
צפה בקובץ המצורף 493
מספר חולים קשים שיורד מסמן לרוב שהם מתו.

משתפרת1

Well-known member
כן, בטח. בדקי את הנתונים על שבדיה באתר הקורונה העולמי. את זו שהתייחסה לנתונים מלפני 3 שבועות כאילו הם עדכניים. אני הבאתי קישור לנתונים עדכניים עד אתמול כולל, של היום עדיין לא התפרסמו.
הבאתי מאתר רפואה ישראלי. זה מה יש. שבדיה לא מענינת אותי עד כדי כך שאלך לאתרים נוספים, ועוד כאלה שאינם בעברית. לא מתאים לך? בעיה.

SupermanZW

Well-known member
היום נדבקו בשבדיה 115 איש בקורונה, זה פחות מאתמול.

SupermanZW

Well-known member
הבאתי מאתר רפואה ישראלי. זה מה יש. שבדיה לא מענינת אותי עד כדי כך שאלך לאתרים נוספים, ועוד כאלה שאינם בעברית. לא מתאים לך? בעיה.
לא שמת לב שהנתונים שהבאת בני 3 שבועות?
הרינגטון לא שם לב שהנתון שהתייחס אליו כ"אתמול" היה מלפני 3 שבועות?
לא מאמין.
את מזכירה לי את המשפט "אם העקרונות שלי לא מוצאים חן בעיניך יש לי גם אחרים" למרות שלא על זה מדובר. מבחינתך כל נתון שתואם את הנחותייך הוא נכון ועדכני (גם אם הוא לא נכון ו/או לא עדכני) וכל נתון שלא תואם את הנחותייך הוא לא נכון ו/או לא עדכני. כשיהיה אתר המרכז את נתוני הקורונה בכל העולם בעברית ספרי לי.
אני יודע היטב שאת קוראת אנגלית ואף בעלת ידע בביולוגיה, הסיבה שלא רצית להיכנס לקישור שהבאתי היא שהנתונים לא מצאו חן בעינייך.

למעלה