אלכס זיו

קליט

New member
אלכס זיו

הבחור מוכשר ברמות. אם תרשמו לאתר שלו אז תקבלו הישר לתיבת המייל קטעים מאלפים ובכתב, האיש חושף לנו קטעים כתובים היטב על מודעות, על 'הסוד', ועל איך להצליח בחיים. לא כ"כ מזמן נרשמתי לאתר והתרשמתי עמוקות, האתר עוזר לי לאהוב את החיים ואת בורא עולם. (למרות שאלכס לא מדבר על בורא עולם,אלכס מדבר על האנרגיה של הפיזיקה...)
מומלץ !!!

05451

New member
אתה ממש חסיד של כל האנרגיות החיוביות

המאמנים האישיים האלה ומיסטיקה?
כל העניין הזה נכון ונחמד, אבל באופן חלקי ולא גורף.
השיטות האלה, במיוחד הסוד, מתאפיין בחוסר מדעיות. לא רציונלי בעליל לחשוב שניתן לשנות על ידי מחשבה בלבד דברים פיזיים בצורה מטפיזית.
קראתי פעם שבעיה נוספת בסרט היא התפיסה המוטעית כי התחושה של האושר נועדה לשרת את ההצלחה. שהתחושות שיש לאדם אמורות לתת לו אינדיקציה האם הוא בדרך הנכונה להצלחה.
עצם התכלית היא האושר, ההצלחה האמתית היא כאשר אדם מאושר. הפעולות אמורות לשרת את האושר ולא להפך. בנוסף, הסוד עוסק רובו במגנוט דברים חומריים. הרי ברור שחומר לא תורם לאושר.
מבחינה פסיכולוגית, בעיני, זה נוראי להטיל את האחריות על בן האדם עצמו ועל תחושותיו הפנימיים בלבד. בסרט לא מדובר על פעולות ולא על שום מאמץ.
אם לא הצליח לך לא חשבת מספיק טוב. הסוד אמור לעבוד בכל מצב. הבעיה היא בך. אם האדם לא מצליח לשנות את "המחשבות השליליות שבו" הוא מתחיל להעביר על עצמו ביקורת שלילית, מתחיל לחשוב בצורה שלילית עוד יותר בקלות הוא יגיע לתסכול ואף לדיכאון.
יש שם סצנה בסרט שרואים בחור שקושר את האופניים שלו בצורה חזקה כי הוא חושש שיגנבו לו אותן ולבסוף הן נגנבות. הסוד רוצה להוכיח שהמחשבה של האדם גורמת לדברים שקורים סביבו.
החשש שהאופניים יגנבו הוא זה שגרם לאופניים להיגנב. הגיוני? לי לא.

קליט

New member
אני התלהבתי מזה שהם מסבירים לי

יהדות, ש"היקום" משתוקק להיטיב, ולבוא
לידי ביטוי ע"י האדם, וכל פיספוס הוא בעצם רמז מהיקום שיש להשקיע מחשבה במקום שלא הולך, ואז השפע יגיע, ואם נרצה אז יגיע שפע.. --שנאמר "ומשביע לכל חי רצון" ונאמר "כי יגורתי בא לי"-- ואם לא תירצי חתן תימני נמוך אז תקבלי חתן תימני נמוך. כמובן שאת לא לומדת על חרדים מצפיה בסרטים על חרדים. המשך יבוא

קליט

New member
מחשבה יוצרת מציאות

אמר לי מישהו שמכיר היטב את השיטות האלה, שאין בשיטות האלה הצלחות מדהימות כמו שהם עושים מזה. הוא ראה הצלחה יפה בהשגת יעדים, ובדרך כלל הוא מוצא חניה בקלות גם במרכז תל אביב, ע"י הפעלת השיטה במשך דקות ספורות לפני שהוא צריך את מקום החניה, וכל השיטות בתחום הן טובות באותה מידה, בשיטת סילבה מפעילים גם גלי אלפא

05451

New member
רציתי לעדכן אותך

שאתמול ניסיתי אתזה על חניה. זה עבד, נכון. אבל כשחזרתי לאוטו מאושרת כולי, לתדהמתי קיבלתי 100 ש"ח דו"ח על חניה בשטח המיועד לדיירי הרחוב בלבד. (מי שמע על הדבר הזה בכלל?)
לא. לא חשבתי שאקבל דו"ח. עדיין מחשבה יוצרת מציאות?

קליט

New member
בהמשך גם תעבדי על הפחדים שלך, ל

לאט לאט גברת אורנג', אגב, מאה שקל זה מחיר מציאה, חצי חינם...

05451

New member
הפחדים שלי?

קליט

New member
כל זה בהנחה שאולי

הפחדים שלך גרמו לך לקבל קנס. יתכן גם שאין ביטוח לדברים האלה, וגם מי שמיישם את שיטת הסוד עלול לחטוף..

במחילה!

אבל המשפט הזה - "מחשבה יוצרת מציאות" זו כפירה בהתגלמותה!!!
אנחנו יודעים שרק הקב"ה הוא לבדו עשה עושה ויעשה לכל המעשים!!

לבדו!!!!

אז תעשה טובה לעצמך ובעיקר לעוה"ב שלך ואל תיכנס לנישות כפרניות שכאילו.

וסליחה על התוקפנות שבמילותיי, אבל ישנם דברים שאסור להחשות או להגיב בסלחנות..

קליט

New member
איך אתה קובע זאת ?

זה בדיוק כמו שמעשה יוצרת מציאות. ולכן הצטוונו לא לפחד בצאתינו למלחמה, ומי שמפחד ילך וישוב לביתו פן ירך לבב אחיו במלחמה. ונאמר תחת אשר לא עבדת את ה' בשמחה, וזה יצר את אם בחוקותי תמאסו, ולכן שנאו אחיי יוסף את.יוסף כי היה להם פשוט שהתשוקה למלוך יתממש, והמלוכה שייכת ליהודה או לראובן. בשירשור שפתחתי ציינתי שהאתר הזה לא מבוסס על מקורות היהדות, אז במקום "היקום" או "האנרגיה דל הפיזיקה" אנחנו מבינים שבורא עולם מנהל את היקום, והבוטח בה' חסד יסובבנו, מסתבר שגם מי שאוהב ומתחבר ליקום - חסד יסובבנו, ברור שבאתרים כאלה אתה מפעיל את הפילטר, בבחינת "תוכו אכל - קליפתו זרק, ועדיין לא מומלץ לגלוש לאתרים שיש בהם ליצנות, כי זה פוגע בנפש

קליט

New member
היהדות מדברת על משהו ענק יותר

של ואהבת את ה' אלוהך בכל לבבך ובכל נפשך וכו' ועל אמונה שהיא המשכה - כידוע בחסידות, ועל "תחשוב טוב - יהיה טוב" כמו שאמר אחד מאדמו"רי חבד . מה שיפה שבאתרים שציינתי העניינים האלה מפורטים וברורים, ומדובר באנשים נורמלים שחקרו את הדברים.

קליט

New member
האיש הזה אף ציין

שאם הוא חושב שהוא צריך להתקשר לאיזה מישהו מסוים, אז המישהו המסוים מתקשר אליו! באתר של אלכס זיו הוא חושף לנו דברים הגיוניים , שמי שמתמקד - מצליח, ושמי שמעריך את מה שיש לו אז הוא מושך לעצמו שפע.

למעלה