איך מקשטים כדור גלידה בשוקולד חם?

• פותח הנושא polop
  • פורסם בתאריך

polop

New member
איך מקשטים כדור גלידה בשוקולד חם?

בא לי לפנק את עצמי מידי פעם בכדור גלידה ועליו שוקולד חם. אני מת על השילוב של הקור והחום. איך עושים שוקולד חם (אין לי מקירוגל)? למישהו יש רעיון איך לשים את זה על הכדור? ואיך אפשר להוציא מהגלידה כדור עגול ויפה? תודה רבה

my sunshine

New member
גלידה

שוקולד חם אפשר להמיס על סיר אדים מניחים סיר עם מים רותחים ומעליו קערה עם השוקולד , עד שהשוקולד מומס. יש כפות מיוחדות לגלידה ,אשר אפשר לקנות בכל חנות של כלי בית ואשר תחרוץ לך עיגול יפה. עשית לי חשק לגלידה

יש מתכון גלידה ושוקולד טעים ,של קרין גורן

מלתכון נפלא בטעמו , קל הכנה ,ומאוד מרשים לאירוח. המתכון :כדור גלידה בתוך בצק פילו מטוגן : המצרכים הדרושים : לקנות - בצק פילו ולחתוך למרובעים מעט חמאה מומסת - למריחה על כל ריבוע בצק. - אגוזים או פיסטוקים קצוצים, מה שאוהבים. - גלידה בכל טעם המועדף עליכם. אופן ההכנה: 1) לחמם שמן בצ'יפסר או בסיר, 2) לקחת ריבוע של בצק פילו, ולמרוח עליו מעט חמאה מומסת, ולפזר קצת אגוזים קצוצים. 3) במרכז ריבוע בצק הפילו מניחים כדור גלידה , לסגור את הבצק על הגלידה, ולטגן בשמן החם חצי דקה -בצ'יפסר חם, (או בסיר שמן עמוק ומחומם). ההגשה: מניחים 2 כדורים של הבצק המטוגן בצלוחית , ומעל יוצקים רוטב שוקולד , ( או רוטב מייפל או כל רוטב מתוק אחר), אפשר לקשט במעט אבקת סוכר שמסננים מלמעלה.(ואפשר גם בלי ). ולהנות מכל טעימה.

למעלה