אז... דמדומים: השחר מפציע I

MoonFairy

New member
אז... דמדומים: השחר מפציע I

חיכיתי למאי שייצא באיכות בלו-ריי, ואני שמחה שכך היה

להפתעתי הגדולה אשכרה נהנתי מהסרט!

כן, הרבה (מאודדדדדדד) קיטצ', וכמו שחשבתי - סובב נטו סביב הזוגיות של בלה ואדוארד והקונפליקט מול ג'ייקוב. בדיוק כמו ב2 החלקים הראשונים (מתוך 3) של הספר.
אבל לא יודעת.... משהו שם היה משעשע ומהנה. אולי זה כי אני בתקופת טרום-חתונה והכול נראה לי מרגש
(seriously, בכיתי כ"כ הרבה בסרט שזה עצוב ופאתטי
)
אהבתי את עבודת המחשב שעשו על בלה כשהיא נהיית חולנית כזו. בהתחלה אמרתי לעצמי "וואלה בחרו אחלה שחקנית, שדופה מדי בטבעי שזה נראה כ"כ טוב" חחחח אבל אז הבנתי, כשזה נהיה קיצוני לגמרי, שזה אפקטים

לא הקצינו מי יודע מה את הרעב הענק של כל המשפחה שלא אכלו כבר שבועות כדי לשמור על בלה. אני זוכרת בספר שכול מה שג'ייקוב דיבר עליו בספר זה זה.
גם היה חסר לי הסיפור של רוזלי (לא זוכרת אם עשו אותו בסרט השלישי, אבל זה היה צריך להיות שם כדי להסביר למה הרצון העז הזה שלה לתינוק והכול...)
אגב רוזלי וג'ייקוב, אני חושבת שהיה מקום להרבה יותר מיחסי השנאה שלהם שפשוט משעשעים לגמרי בספר חח

בגדול אני חושבת שלא הכי מובן כל הקטע של ירח הדבש (מה יש כבר להבין
) למי שלא קרא את הספר. כאילו, חסר מאוד המחשבות (החפירות...) של בלה שיסבירו חלק מההתנהגות המוזרה שלה ושל אדוארד....
ואגב, למה לעזאזל לא עשו תרגום לפורטוגזית שהוא מדבר עם ההיא שבאה לבדוק את הבית???

אני מאוד אהבתי את איך שג'ייקוב מתאר את ה"הטמעה", זה כ"כ רומנטי

רנסמה!!! מה לעזאזללללל עשו עם העיניים שלה??? זה מפחיד!
ואני חושבת שזה שהראו אותה עם ג'ייקוב בכול תקופות חייה פשוט הורס. היו צריכים להשאיר את זה כתינוקת.
כי מי שלאאאא קרא את הספרים לא יודע שהיא תמשיך להתבגר למרות שהיא "חצי" ערפדית ושזה יהיה רק עד גיל מסויים וכאלה.... חבל. וגם מיד לתאר לנו איך היא תראה כשתגדל וכאלה. לא אהבתי.....

מהקטע שנשבר לבלה עמוד השדרה עד הלידה וניסיונות ההחייאה זה היה מבחיל ומטריד בדיוק כמו בספר

אני מניחה שלא הראו את רנסמה אוכלת את דרכה אל מחוץ לבטן ואת אדוארד עוזר לה לטובת קיבתן של אותן בנות 12 פנאטיות שבאו לראות את הסרט

אה, והכי חשוב:
הפסקול מהמםםםםםםםםםםםם
!!!!
אני חושבת שמאז הסרט הראשון לא אהבתי ככה את הפסקול שלהם. ממליצה בחום!
בעיקר שיר הנושא "it will rain" של ברונו מארס שנתקע לי בראש עד שהפך לצלצול הטלפון של מאמי שלי

בקיצור, ממליצה על הסרט, גם אם החצי השני יהיה יותר מעניין

קרניjack

New member
סרט נחמד

יש בו המון קיטש מבחיל, בין היותר הגרועים שבסידרה,
אבל בהחלט לא חסכו את הרגעים ה"מזעזעים", ואני צופה שהחלק השני יהיה יותר טוב...

למעלה