אוקיי מישהי פנתה אליי בפייסבוק בפרטי

רjה

Active member
והתחילה איתי, היא הייתה מאוד מינית והתעניינה בסקס איתי, השיחה הפכה להיות מינית והרגשתי לא בנוח מה שגרם להבין סופית שאני א-מינית. השיחה כללה סייבר סקס והכרחתי את עצמי לזרום איתה אבל בסוף לא יכלתי יותר והבנתי שלא מעניין אותי מין. פשוט סירבתי לקבל את זה ורציתי להיות ביסית, אבל נטייה מינית לא בוחרים. אני גם אגב א-רומנטית כי לא חושבת שנמשכתי מתישהו רומנטית ואם כן לעיתים נדירות.

יש מישהו א-מיני שאני מכירה ואמר לי שיכול להיות לי חשק מיני, ואני עדיין יכולה להיות א-מינית.

רjה

Active member
אמנם אני א-מינית אבל עכשיו ראיתי סרטון פורנו בין שתי נשים והיה אקט מיני אחד שנורא מסקרן אותי להתנסות בזה, לא אפרט אבל הבנתי שא-מינים עושים סקס גם כי הם סקרנים ורוצים להתנסות מסקרנות. עכשיו צריך למצוא מישהי שמוכנה לעשות רק את האקט הזה איתי כי זה הדבר היחיד שמסקרן אותי ויגרום לי להנאה גם זה יהיה איתה חד פעמי.

אמנם אני א-מינית אבל עכשיו ראיתי סרטון פורנו בין שתי נשים והיה אקט מיני אחד שנורא מסקרן אותי להתנסות בזה, לא אפרט אבל הבנתי שא-מינים עושים סקס גם כי הם סקרנים ורוצים להתנסות מסקרנות. עכשיו צריך למצוא מישהי שמוכנה לעשות רק את האקט הזה איתי כי זה הדבר היחיד שמסקרן אותי ויגרום לי להנאה גם זה יהיה איתה חד פעמי.
שמעי, גם אני לא פוצי מוצי/חובבת מגע כללית, קשה להוציא ממני חיבה, כשזה קורה זה כן מכל הלב. אבל מעולם לא הגדרתי עצמי אה מינית. סייבר סקס תמיד סיפק אותי כי הבנתי מה מושך אותי בנשים/טעם וכו'. תקשיבי לעצמך ולכי עם הקצב שלך.
צ'ט עוזר לי.

למעלה