אוצרות המוות- שינויים בין הספר לסרטים

adi dion

New member
אוצרות המוות- שינויים בין הספר לסרטים../images/Emo58.gif

דניאל מצא את המידע הבא עם השינויים בין הספר לסרטים אבל יש לו בעיה באינטרנט והוא לא מצליח לפתוח פה הודעה אז אני כותבת במקומו. ~אני לא קראתי, ואני גם לא מתכוונת לקרוא אז סתם שתדעו שאין לי שמץ של מושג מה פרסמתי עכשיו
~
!!!!!
It has been announced that there will be a scene with the Minister for Magic, Rufus Scrimgeour, making a speech about how times will "grow darker still" to Ministry employees. There will also be a scene with Neville, Luna, and Ginny on the Hogwarts Express. It is thought that a chase scene on land will be added into the 7 Potter fight sequence. It has been anounced that Bill will be attacked during the Battle over Little Whinging. It has been hinted at that an extended wand battle between Umbridge and Harry will be included and a chase scene with the Snatchers will take place during the film's climax. Also, judged by the pictures, Harry Potter will most likely not be disguised as "Barny Weasley" during the wedding. The Ron and Hermione kiss is thought to be changed to take place in the Chamber of Secrets.It has been announced that the character Vincent Crabbe will not appear in the movie due to the drug charges against actor Jamie Waylett, and that Gregory Goyle will die in his place.It was announced recently at Mugglenet that Josh Herdman slipped the information that the division between the two parts of the Deathly Hallows film will occour after the trio is caught by the Snatchers, and that the Malfoy Manor part will happen at Part II.​

adi dion

New member
אהה כן ובבקשה מכם-

אל תשכחו לסמן ספוילר
בתגובה להודעה ופליייייייז אל תכתבו שום מידע בכותרת של ההודעה

בקיצור ../images/Emo58.gif

הוסיפו עוד אקשן מוגזם ודרמה פומפוזית (נשיקה בחדר הסודות?
).. חבל, הספר מספיק מלא בדברים האלה. לפחות הם חתכו את הסרט במקום הנכון

../images/Emo187.gif../images/Emo113.gif../images/Emo58.gif../images/Emo58.gif

לא! לא! לא! לא! לא! לא! לא! לא! לא! לא! לא! אני לא מסכימה לנשיקה בחדר הסודות@!!!!! הם לא יכולים להרוס לי את הקטע הזה
זה צריך להיות כשהארי לידם!!! ושהרמיוני זורקת את המטאטים והניבים של הבסיליסק!!! שלא יהרסו לי את זה

einat162

New member
השחקן שמשחק את קראב נעצר על סמים ?!

וואי וואי..... קצת מוזר שמאלפוי יהיה רק עם גויל בסרט. אני לא כל כך זוכרת את סצנת הנשיקה של רון והרמיוני מהספר, אבל כל עוד הם לא הורידו אותה לגמרי אני אהיה בסדר. מוזר לי שהם הוסיפו סצנת מרדף על הקרקע בקטע של 7 הפוטרים, דווקא יש נטייה לקצץ בעיבוד מספר. מישהי / מישהו פירסם תמונה שבה רואים כפילים של רובי ודניאל על האופנוע ( הכפיל של דניאל בסירה ) באמצע התחבורה המוגלגית אז זה לא חדש.

ReutM91

New member
עוד שנויים בחתונה של ביל ופלר../images/Emo58.gif

http://hp4u.co.uk/Exclusive HP4U reports/WeddingReport.htm יש גם תמונות של הציורים של לונה. אמממ השינויים העיקריים הם שקרום כנראה לא יהיה ושרון והרמיוני לא ירקדו אבל תיהיה סצנת קנאה של רון כי היא תרקוד עם אחר והיא כנראה תרוץ אחריו אחרי זה ותיהיה להם סצנה לבד לפי מה שרמזו פה. והארי לא יהיה אחרי השפעה של שיקוי פולימיצי. מעבר לזה החתונה כרגיל. עם אוכלי המוות והכל בדיוק כמו בספר. גם לונה ואבא שלה בדיוק כמו בספר. רק עשו שינוי עם רון והרמיוני. הם בונים את הסיפור שלהם כנראה( זה מה שקורה שלא מתייחסים אל הזוג הראשי בכל הסרטים)

למעלה