אוי גוש..

Psycho Bitch

New member
אוי גוש..

לאחרונה בבצפר שלי כל הבנות התחילו לבוא עם עניבות.. שחקרתי למה (חוץ מהעובדה שהן כבשות חסרות מוח) גיליתי את העובדה המפתיעה הבאה- "בגלל אבריל... הזמרת רוק(רוק?!) המדהימה והפצצה" *דופקת את הראש במקלדת* אלוהים ישמור... מי זאת אבריל? תהיתי בתומי... הלכתי ובדקתי (השקעה) וגיליתי ילדה בת 17 מן כפילת בריטני עם איפור שחור במקום ורוד וגופיה עם מחשוף קטן יותר... שלה יש להקת "פאנקיסטים" (משהו...) עם גיטרות (וווואי איזה מ-גניבים!) שחושבת שהיא מקסימום הגירסה הנשית של נירוונה... אז הלכתי לשמוע את הדיסק שלה וכמה שחיפשתי את הפאנק.. הוא ברח ממני החוצפן... נו טוב, חשבתי לעצמי... התמודדנו עם בריטני נתמודד גם עם זה. מה שעצוב בכל הקטע הזה הוא המעריצות של אבריל שמתעקשות להתלבש כמוה (נו באמת!! קלטו את אבריל כמה היא "אמיתית" בואו נתלבש בדיוק כמוה *צווחות מתלהבות של טיניבאפריות בנות 13* ) הוא שהן טוענות שהיא זמרת רוק איכותית שמה שהיא בעצם זה פופ ממוסחר שממותק בסוכרזית ובא בעטיפה שונה... שכל מטרתו היא להרוויח כסף... *מוציאה את הסטופר* מעניין כמה זמן יקח עד שתצא "אופנת אבריל המ-דהימה" לשוק... אגב, אם זה לא קשה לכן חמודות שלי אל תתנפלו עלי כי באתי להביע את דעתי. מאוד לא משעמם לי בחיים אם זה מה שאתן חושבות ואני לא נכנסת לכאן כדי להציק או להעליב... אני צינית ואני יודעת ואין מה לעשות... אני מצפה לתגובה יותר בוגרת מאצבע משולשת של גברת הפאנק שלכם...

DreamS_HunteR

New member
הדבר היחיד שאני יכול להגיד בנושא

הוא: "על טעם ועל ריח אין מה להתווכח" ואני חושב שאין צורך בהסבר על המשפט\פתגם החביב הזה. כל אחד אוהב את מי שהוא רוצה, ולפי מה שידוע לי, מדינהת ישראל היא מדינה דמוקרטית שיש בה חופש ביטוי, ואם מישהו יודע חמה זה חופש ביטוי, אז הוא יודע שמותר לו להעריץ את מי שהוא רוצה בלי לפגוע באחרים, אז בואו נהיה בוגרים ונאהב את מי שאנחנו רוצים בלי לפגוע אחד בשני?

A T V

New member
למה להתלבש כמו אבריל זה זוועה

אם כבר לחקות מישהו שיחקו מישהו נורמלי ואלה שמחקות אותה בטח הם פריקיות גם אצלי בביצפר ככה כול הפריקיות לובשות עניבה

Psycho Bitch

New member
פריקיות?

בנות שלובשות בגדים כמו אבריל הן לא פריקיות הן פשוט כבשים... אנשים הדביקו את המושג "פריקים" לכל מי שמתלשב שונה ואיך שבא לו בלי לשים פס על מה שחושבים עליו או מה האופנה... לעומת זאת לפי מה שאני ראיתי עד כה... מעריצותיה של אבריל הן ההפך הגמור מזה, הן בנות שילכו אחרי כל אופנה שמישהו יחליט שהיא יפה נכון לאותו רגע ואין סיכוי שהן היו לובשות את העניבה לבית ספר אם אבריל לא הייתה לובשת את זה... כי זה היה נחשב מוזר ולא אופנתי ואוי ואבוי יחשבו שהן מוזרות! אבל אז באה אבריל והחליטה שהיא מכתיבה אופנה... שאני לא אביע דעה אם זה יפה או לא אבל שהיא טוענת שהיא מקורית יחודית ולא מזוייפת ובעצם היא רק מובילה עדר ואני בטוחה שההנהלה שלה מושכת טוב בחוטים של הרועה... קצת חומר למחשבה...קצת...

A T V

New member
טוב אצלך ככה ולדעתי זה מוזר

לא נראה לי שיסתכלו מה אבריל לובשת כי היא מתלבשת מגעיל והיא לא מישהי שיחקו אותה היא סתם אחת ששונאת יהודים אצלי לפחות בבית ספר לובשות עניבה רק הבנות הפריקיות

4667

New member
מי הולך להתנפל ?

קודם כל קבלי ח"ח על החייאת הפורום
דבר שני, תסכימי לקרוא את התגובה שלי למרות שאני לא ילדה קופצנית בת 13 ? (נוֹ אֶפֶנס כמובן לכל בנות ה-13...
) ולתגובה: אני מודה שהיא לא ממש שרה רוק נטו (למרות שיש 3-4 שירים דפקא שכן עונים להגדרה של רוק
) ופאנק(
) באמת שאין שם ואכן, * מסתכל בעצבות על הרצפה * את צודקת, הפופ מבצבץ לו בין השירים (ראה שיר מספר 8,9,10)... אני לא חושב שצריך להתנפל עליך כי זאת בסך הכל ביקורת... ובקשר לאלה שמתלבשות כמוה, מה לעשות... למרות שהעניבה הזאת נראית לי כמו פריט אופנתי נורא נחמד... (לא שאני אלבש אותו כמובן....)
רק דבר אחד יש לי לומר: אני לא חושב שהיא בריטני באיפור שונה, אולי היא לא באמת 100 אחוז אמיתית כמו שהיא אומרת אבל היא ללא ספק יותר אמיתית ו-ריל לייף מאשר בריטני... ולבסוף, * מנסה לראות את המקשים של המקלדת בין הרגלים של החתולה שלי *, אולי תצא אופנה שלה שתמכור מלא ונכון שהיא שם בשביל לעשות כסף, אבל כל הזמרים\ות הם ככה... לֶטס פֶייס איט, מיוּזיק איז אֶ פוֹרם אוֹף מֶייקינג אֶקסטא מאני פרוֹם דה פאבליק
אגב, ציניות זאת תכונה טובה *מחייך לעצמי*, גם אני זכיתי בה...
שיו, הוצאת ממי תגובה ארוכה ביותר, מקווה שלא השתעממת

CrAz¥ Gi®L

New member
ועכשיו תגובה מ"בת 13 קופצנית"

טוב, לא 13, 12 וחצי
נכון, אז היא לא עושה רוק ולא פאנק, אז מה? מה משנה ההגדרה? משנה המוסיקה או ההגדרה שלה... אם אני מעדיפה פאנק ויום אחד אני שומעת שיר שנורא מוצא חן בעיני אבל שר אותו זמר פופ, אז אני לא אשמע אותו רק בגלל זה? מה זה חשוב בכלל? בקשר לבגדים - מי שרוצה להתלבש כמוה, שייתלבש, מה אכפת לך? אני לך אלך עם עניבה או גרב על היד (
) רק כי היא הולכת, אבל למה שאני לא אשמע את השירים שלה אם זה מה שאני אוהבת לשמוע? ונגיד שאבריל עושה מוסיקה כמו של בריטני רק מנסה להיות יותר רוקיסטית. ונגיד שהאיפור והמחשוך זה הדבר היחיד שמפריד ביניהן. יחי ההבדל הקטן!! הן שונות לגמרי! אני לא סובלת את בריטני ואוהבת את אבריל. איך תסבירי את זה? ועוד לא ראיתי אף אחת שאוהבת את בריטני וגם את אבריל + גם אבריל לא סובלת את בריטני, למה שהיא תרצה להיות כמוה? קיצר... לא יצא לך כלום מזה שתיכנסי ותעליבי, ותני לכל אחד לאהוב את מי שהוא רוצה...

CrAz¥ Gi®L

New member
למה?

כי אני בת 12 קופצנית? או אולי כי אין לך מה להגיד לי כי פתאום הבנת שמה שאמרת זה לא כ"כ נכון?

ברודי

New member
בת 16 קופצנית זה בסדר?

סתם אני לא קופצנית אני בחיים לא אחכה את הלבוש שלה (למרות שעל להסתובב עם עניבה חשבתי ממזמן בכל זאת אני לא אעשה את זה) בקשר לילדות שמחכות את הלבוש שלה אני גם ראיתי אווריל וואנאביז וזה אותי אישית מגעיל. את לגמרי צודקת עם זה שלהתלבש ככה בעיקרון זה קטע של- לא לשים על אפ´חד ועצם העובדה שהם מתלבשות כמו אחרים דיי הורס את הפרנציפ אבל בסופו של דבר לבוא ולומר דברים על האופי של אווריל בגלל המעריצות ה"פריקיות" זה לגמרי לא פוליטיקלי קורקט
אווריל מתלבשת כמו שהיא רוצה, זה שכולם מחכים אותה, זה לא אשמתה... אין לה דימיון לבריטני, כאילו היא יפה. מה הקטע, כל מי שיפה נשווה אותו לבריטני מה את מצפה שהיא תכער את עצמה רק כדי שלא יגידו שהיא בריטני (היה כתוב שהיא צחקה על הלבוש של בריטני לא עליה בקטע של- אני בחיים לא אלבש משהוא שאני לא אוכל ללבוש אותו גם לביה"ס) ודבר אחרון מי שבא להקשיב לשירים ועסוק בבגישה של- על מה לעזאזל כולם מדברים מפספס את השירים עצמם מה שיפה בשירים שלה שיש להם פואנטה... לכל שיר יש משמעות, יש משהוא שאווריל ניסתה לספר לנו על עצמה או על החיים שלה אין פה- oops i did it again ושטויות כאלה. אני מסכימה שהיא לא רוקיסטרית ב-100% אבל עדיין מכאן ועד להשוות אותה לבריטני ספירס...עוד ארוכה הדרך.

למעלה