אד היקר

הצופה.

New member
אד היקר

אני מוכן לכל מה שאתה אומר מוכן אפילו לשבת עם השייח יאסין לא מבין למה אתה מסית כל הזמן התנאי היחיד שלי למשא ומתן עם השייח יאסין זה שיקחו אנשים כמוך להתגורר ברשות החדשה יש שלום בפיך ושנאה בלבבך אנשים כמוך לא בונים רק הורסים כל פיגוע שמתבצע אתה יוצא נגד שרון אולי אתה לא שם לב אבל גם פרס נמצא שם מצד שני אני חושב אתה יודע אפילו עם הקיר כדאי יותר לדבר הלואי שיחזירו את גן העצמאות אולי כך נפתר מאנשים כמוך

אד

New member
הצופה אחי!../images/Emo14.gif

אחי היקר!חשבתי שאתה רווי שינאה כלפי ערבים,לא כלפי יהודים. מה זה אומר שאתה אנטישמי??? על הסתה יש לי המון ללמוד ממך,אין סיכוי,יש לי יותר מדי אהבה שאין בי יצר שינאה ונקמה. אתה רווי שינאת חינם לבני עמך,זה סתם שיעמום וקריאה לעזרה. אפשר להמיר כל רגש שלילי בחיובי,תנסה,אתה רק תהנה. תתחיל לאהוב את עצמך,לכבד את עצמך ותראה שיש לך יכולת לאהוב ולכבד אחרים. שינאה עצמית אפשר לרפא. אחי!שרון הוא ראש ממשלת ישראל,גם אים קשה להודות,האחריות עליו. שלום בהחלט ניתן להשיג עים כל שכנינו הערבים,אים רק נבקש בלי היתנשאות. מהשלום אחי,גם אתה תהנה,אתה תהיה פחות מריר,פחות לחוץ,פחות אלים,יותר רגוע,יותר שליו,יותר אוהב. ולמה אתה כל הזמן מסלק אותי מהמדינה שלי??אני אחלה בנאדם,"אך טוב וחסד ידריכוני".מה זה אנשים כמוני??? ומה זה גן העצמאות שאתה כל הזמן שם ורוצה להחזיר??? ברכות לשלום,חופש,אהבה,וצדק לכל. יום טוב,חיים בריאים,שמחים ואהבה גדולה לחייך

הצופה.

New member
אחי אד

מכייון שענית יפה אני מתנצל על האופן שהתייחסתי אליך פשוט רוצה להסביר לך בפעם ה 3000 שאת הפיגועים עושים המחבלים לא שרון לפני שרון היה ברק כלום לא עזר לפני ברק נתניהו אולי היה קל להאשים אותו ולפניו היה רבין כל החברים שלך היו בשילטון למה לא עשו את כל מה שאתה אומר? אתה יוצא בסיסמאות מאשים את שרון וכה. תתעורר לא יבש הרוק מעל המקרופון של ערפת וכבר יצאו לפיגועים אין לנו ברירה אלא לסמוך על עצמינו ישנה פה מפלצת ששמה "מיניאוטארוס שדורשת את קרבנה כל יום מה שאנחנו לא מציעים לה היא לא מסכימה רק דם משביע אותה כל מה שאתה כותב בהדגשות שלך אתה צודק אבל אין צד שני מה לעשות? ד.א יש לי שאלה קטנטנה איך קראו לראש הרשות הקודם? איך קראו לראש ממשלת הפלשתינים הקודם? מי היה מלך הפלשתינים הראשון? את מה אתה רוצה להחזיר? ולמי? ולמה רק 67? למה לא 48? האם החלטה שרירותית על 67 זה לא התנשאות? אולי החלטה על 48 זה גם התנשאות? למה אתה לא מאשים את ערפת בהתנקלות לעמו? אתה יודע שרבין הכניס את מדינת ישראל למינס הגדול ביותר שהיה בהיסטוריה של המדינה? אתה יודע שביבי נאלץ לבצע קיצוץ ולהכניס אותנו למיתון כדי להתגבר על המינוס? אתה יודע מי הוריד את האינםלציה במדינה? ולמען הצדק שאתה דוגל בו כל הזמן תגיד לא מצאת שום דבר חיובי על שרון? האם הוא עושה רק דברים שליליים? אם אתה לא מריר נראה אותך אומר מילה אחת טובה על שרון ואני אגיד 100 מילים יפות על יוסי שריד ועל ביילין ןהאמן לי יש מה לומר שנאה עצמית זה אתה לא אני אני לא מאשים את שרון בפיגועים כמו שאני לא מאשים את רבין שנתן להם את הנשק לבצע את הפיגועים אני מאשים אותם את הערבים בפיגועים ואני מאשים אתכם את השמאל שאתם עוברים לסדר היום בכזו קלות על דם מתנו ואילו דמם של השהידים אדום מדם המתנחלים כן שמעתי גם אומרים מתנחבלים הפרופורציות שלכם מעווותות אני מצטער

אד

New member
הצופה!זמן פיוס../images/Emo39.gif../images/Emo42.gif../images/Emo39.gif../images/Emo42.gif

אהלן אחי!אין לי שום דבר אישי נגד שרון. אני אזרח הישראלי שווה זכויות,רודף שלום,חופש וצדק. הכי חשוב,אני לא אוהב שעובדים עלי."רק שרון יביא שלום"???? המציאות היא ששרון כראש ממשלה אחראי על כל מה שקורה במדינה. האחריות על שרון,אים קשה לו הוא יכול ללכת. תסכים איתי אחי,שלנהל מדינה דרוש מנהיג,בעל חזון,כריזמטי.[בגין?] שרון הוא אכן שנוי במחלוקת,לא המצאתי כלום לגביו. מעולם לא טענתי ששרון אחראי לפיגועים. שרון הודיע לכולם שמצא דרך לעצור הטרור,ויש לו זמן לכלכלה. שנינו אחי,יודעים שזו דמגוגיה. בוא נישמע אותך אומר שמדיניות שרון מקובלת עליך. בוא נישמע אותך אחי אומר שאתה חי טוב,בשלום,רגוע,חסר חששות,מאז עליית שרון לשילטון.הוכח לי שיש פחות פיגועים,שיש פחות קורבנות. והכי חשוב אחי,אמור לי שיש לך תיקוה בלב לשינוי חיובי. שנינו מסכימים שהמצב בישראל קשה,קטסטרופלי. אי אפשר להטיל אחריות על הש"ג. לגבי ערפאת,אני לא מיתעסק בשאלה אים הוא טוב לי או לא. ערפאת אחי,הוא נשיא פלשתין,צריך להבין זאת,אנחנו לא בוחרים את מנהיגם. אין דבר כזה אין פרטנר,שרון לא ניסה.לא שמעתי את שרון ולו פעם מדבר על שלום.האמן לי,שרון לו היה עושה מהלך מדיני,המצב היה שונה לחלוטין. אחי,לנושא שאלת הגבולות,יש החלטות או"ם.הן ידועות וישראל חלק מההחלטה. שטחים תמורת שלום.ואכן מדובר בקוי 67.אים תיבדוק תימצא באמנת זנבה ששטחים כבושים אסור ליישב.האמן לי אין כאן סיסמאות,אלא מציאות עגומה של אי קיום החלטות או"ם. דוגמא מצוינת אחי,לנושא שטחים תמורת שלום[67],ראה השלום עים מצרים. בגין המנהיג הגדול,איש ישראל השלמה,החזיר את כל סיני תמורת שלום. אחי,אי אפשר להכחיש,בגין יישם את החלטות האו"ם במלואן למען השלום,למען העם. אחי,יש בליבי צער רב על העוול שאתה גורם לבני עמך בהכללות. השמאל הוא גם העם בישראל.נכון דרכו שונה אך הוא לא מטיף לאלימות ומילחמות.אין אדם בישראל ש"שמח" כאשר יש קורבנות,מעט הגזמת.לימין אין מונופול על המתים,הקורבנות.הצער משותף לכולנו. לדעתי,פיגועים רבים היו נימנעים לו היו מדברים.לו היו מנהלים משא ומתן. שלום עושים עים אויבים.חייבים לעצור את השינאה,האלימות,האש,שפיכות הדמים. גם שרון יכול. בברכת יום טוב,חיים בריאים ושמחים

אד

New member
הצופה אחי!זמן השלום../images/Emo39.gif../images/Emo23.gif../images/Emo42.gif

אחי!יש לי שאלה קטנה,מעבר לפוליטיקה ההרסנית. שאלה אליך כאחד האדם,בלי ימין ובלי שמאל. אתה רוצה לחיות בשלום?? אחי,תשובה בכנות,כן או לא. זה הזמן לסלוח,הזמן לפיוס,הזמן השלום...

למעלה