זיגי 2- פרק 33

YossihNew

Well-known member
אז איך תמוז וניב יתאוששו?

האם נטע תמשיך להצליח בעסקים?

מה יקרה בהופעה של זיגי?

אה, ו... טלפון שמחומם במיקרו... כמה זה... כמה זה רע?

YossihNew

Well-known member
זה לא טוב... למרות שאלין דווקא מכרה יפה את המצב. חוץ מבפנים. בפנים אין לה רגשות.

חמודה שיר זוארץ. ממש. יפהפייה. שיט, האוטובוס!

או שתוריד מסכה, שיר זוארץ המלכה (ליד שירה! ליד!!!!!!!!!!!!!! הן ביחד, בהרמוניה!!!!!!!!!!!!!)

אתה קח אחורה פנה וסתום ת'פה. דורי, יש דרך להגיד דברים. גם אתה, כאילו, קח אחורה פנה. אני לא מאמין שמשפחת סיבוני מהאלכוהול המזוייף נפלה. מה קרה הפעם? טוב, זה די קשה להשיג תמונה לא מזעזעת שלך. לא מצחיק, דורי. לא להשתמש בקונפטי, סיוון.

זה תמיד שמחים! הרשת לא הייתה משתמשת בסיסמה מפגרת כל כך!!!!!!!!!!!!! וקשה לה להביע הבעות פנים!!!!!!!!!!! היי, זה לא בסדר לעשות שיימינג למסעדות! מי לימד אותך ל... אה, גם אתה בבלוג של גילי. ברור. רק תיזהרו ממאפיות, זה מאוד מסוכן בימים אלו.

למה הוא מופיע בסינמה סיטי? שדרך אגב שם צעקתי על אביה? מה מפשירים, גברת תמר? לא, למה אנחנו מבזבזים זמן על המובן מאליו שתמוז מוכשרת? תמוז, אני לא מתכוון לריב עם תמר כשהיא מציעה מפגש משפחתי. אני אוהב את הראש שלי במקום, תודה. היא החליטה. סליחה, תמוז, אני לא י... תמוז, את הרגע הצלחת לשכנע את תמר גלרון להתכופף. פחד אלוהים.

שמחים!!!!!!!!!!!! שמחים, נאור!!!!!!!!!!!!!!!! שמחים!!!!!!!!!!!!!!! לא טעים!!!!!!!!!!!!!!!!!!!! הם בכוונה לא התחייבו על הטעם!!!!!!!!!!!!!!!!!!! לירז זירו? אני מנסה להבין מה לירז לחשה לניתאי, קלטתי "נדיר", "שיימינג" ו"מיקרו". לא, ניתאי!!!!!!!!!!! שיר אוהבת את שניכם!!!!!!!!!!!!!!! כלומר, לא פה, אבל בסדרות אחרות היא מתה עליכם!!!!!!!!!!!!! כן, הוא נדיר.

נראה לי שנטע נדקרה ממחט ונרדמה... יופי, דורי, נורא חכם.

הרשת!!!!!!!! רגע. הרשת דורשת את כל זה, אבל האם הרשת דרשה את זה גם על האלכוג'ל שלך?

היא מתעניינת. מאוד מתעניינת. דורי לא יכול לסרב לתמר.

חמודה נטע. שתהיה הסטייליסטית הכי נהדרת בעולם. אני אהיה בפמליה. אני בטוח יכול להיות משהו בפמליה של תמוז. אני מנוסה בזה, אני כבר ארבע שנים חבר בקומנדו ליהי סלע, ואנחנו קיימים לגמרי לגמרי. מה יש לכולם מהטלפון של נטע?!

הצוות באבלס. לא הצמד, הצוות. הם עומדים לריב פה ולפוצץ אחד את השני מכות. זיגי, שקט, לא רבים עם תמר.

סיוון, תמוז ואיפה האב? למה לא שמענו את השיר המלא? סיוון לא יודע שתמוז יודעת, לא? כן, אבל אתה לא שם בדרישת הקהל שלא רוצה אותך. נו, דורי, מאוד לא יפה. סיוון בלי שם משפחה. אבל אחלה שיר. בן אדם, אמרנו לך, זה לא בסדר שתופיע בלי מסכה! זה מסוכן ל... למה אנשים לא מבינים את נטע?! תתבייש לך, העדפתי אותך אלמוני. לא רגיל אליהם כזוג...

לא משנה, הבחור פרנואיד, די כבר. לא צריך לשים לב אליו. למה היא חוטפת מכולם?! למה כולם מחטיפים לה?! זה יום "בואו נעליב את נטע"?!

עדיף היה לדורי לתת לו להתלבש וללכת. שניב לא יצטרך לראות את דורי בלי מסכה. מה עכשיו?! נו באמת...​

שיר m

Well-known member
מעצבן אותי! מעצבן אותי שהם עושים הכל עקום!!!
הוא חתיכת דפוק והוא ביקש סליחה רק כי איימו עליו
תמוז לפני חצי שעה לא רצתה לראות את ניב ועכשיו היא רק רוצה להתנשק איתו
הם פותרים דברים בצורה עקומה מאוד
לא אוהבת את זה
זהו.

סיוון צודק ב ה כ ל

נטע מהממת אבל כמה עוד היא תוכל להכיל?

אההה איזה סוף דרמטי... היה ברור שניב יחזור כי שכח משהו אבל "הצלת אותי" זה כבר רמה אחרת

Roei152

Well-known member
מנהל
יופי יופי
ניב גילה את דורי
לירז חמודה . ונתאי יצא גבר גבר...
בהחלט צורה עקומה קצת לדברים , יוצרים חושבים ששאם יש הגבלת זמן ענינמים צריכים להתנהל מהרה, וזה לא הכי טוב...

YossihNew

Well-known member
זה לא קשור לזמן, רועי.

רק עכשיו הסתיימה סדרה עם עשרים (!) פרקים שהייתה אחת מהטובות שראינו לאחרונה.

Roei152

Well-known member
מנהל
הבאר היתה חכמה , אבל אורן ושחר לא יודעים לכתוב סדרה , ולתכנן אותה .

YossihNew

Well-known member
רעיונות סבבה, דמויות סבבה, אבל אין בנייה נכונה.

והמון חינוך במקום עלילות.

איפה הימים של כוכב? תראה איך מחנכים:

"היי, דניאל! תגידי, אפשר את הכתובת של האתר שאת קונה ממנו בגדים?"

"בטח, נועה! אבל תזכרי שלא להשאיר שם פרטי אשראי ולקנות רק באתרים בטוחים!"

"ברור, אני צריכה לקנות בגדים לדייט עם עוז!"

"מה עוז? מה עם עידו?"

"אוי, עידו ואני רק ידידים!"

חינוכי, קליט, ועם דניאל. מה לא טוב?

שיר m

Well-known member
אין פה באמת חינוך, יש ניסיון עלוב:
עם בריונות מתמודדים באותה צורה- ניתאי מאיים על נאור
כשאת אומרת לא למה את מתכוונת- תמוז וניב
אמרת לאמא שלך שלא תיפגשי עם זרים אבל היי התכתבתם קצת אז זה בסדר- מיקי
אתה שונה מכולם ומרגיש דחוי אבל מה אכפת לך להיות מגעיל לחברים שכן יש לך- דורי
כולם פה כאלה מעצבנים.
רק נטע מהממת.
וסיוון שהוא כאילו הסיפור האמיתי פה.

YossihNew

Well-known member
בנוגע לתמוז אני לא מסכים (חוץ מזה שהם סתם מנפחים אי הבנות לריב), אבל כל השאר היה גם בפלאשבק.

גם ניר נטשה חברים, גם ניר התכתבה ופגשה זרים...

וניתאי דווקא צדק בעיניי, אבל זהו זה.

שיר m

Well-known member
אני גם חושבת שניתאי צדק, לגמרי, אבל התגובה של נאור היתה ממש לא אמינה. אם ערס אז עד הסוף.

YossihNew

Well-known member
בזה את צודקת, לא הבנתי למה הוא נלחץ ככה...

ולמה לעשות את זה מלכתחילה אם יש מצלמות?!

למעלה