חה חה חה הסתום של טומי קיבל רק 52% [כתב-בון דוק] חה חה חה הסתום של בנציון נתניהו קיבל אמון רק מ- 53% מהכנסת

• פותח הנושא ayb1
  • פורסם בתאריך

אלפיני

Well-known member
לא התייחסתי להרבה מאוד דברים, אז מה? זה לא משנה את נכונות הדברים שכתבתי. גם אם בפנסילבניה חמים ונעים הלילה (מסתבר שאני צריך להתייחס לכל מיני דברים נוסף למה שבא לי או מענין אותי).
אז יש לך בעיה בחשבון. או לכל הפחות בפירוט מאזנים.

Harrington

Well-known member
מנהל
אז יש לך בעיה בחשבון. או לכל הפחות בפירוט מאזנים.
דווקא לא :). זה שכתבתי נקודות מסוימות ולא כתבתי נקודות אחרות שלדעתך הייתי צריך לכתוב, לא בעיה בחשבון ולא בעיה אצלי או שלי, צר לי.

מיצינו. סופית אי"ה.

דיברגנט חדש

Well-known member
אכן "חה חה חה", כי אתה משווה כאן תפוחים לתפוזים :).

אם תרצה להשוות את ההישג של לפיד בפריימריז הפנימיים במפלגתו לנתניהו, זה צריך כמובן להיעשות מול הפריימריז הפנימיים במפלגתו של נתניהו.
אם תעדיף לערוך השוואות מתוך הכנסת, ההשוואה הנכונה היא באיזה אמון מפלגתו של לפיד זוכה לעומת מפלגתו של נתניהו.

אגב עוד קצת "חה חה חה", 64 זה יותר מ60. גם יותר מה40 ומשהו שיש לגוש הרל"ב.
תרצה להמשיך? שנבחן איזה אחוז אמון קיבל השמאל במהלך השנים? למשל ממשלת רבין שהייתה בכלל ממשלת מיעוט עם פחות מ50% אמון מהכנסת?

בקיצור, אכן לגמרי "חה חה חה" אם חשבת שמישהו ייפול בפח הזה, בעיוות שניסית להציג. מצטער אם הרסתי.
תוסיף לזה שליפיד בכנסת קיבל אמון מאויבי המדינה מבפנים, אלו שקרויים ערבי ישראל וגם עמם הוא לא הגיע ל-% האלו ואם תורידו אותם הוא לא יגיע לשליש.

ai27

Well-known member

חה חה חה הסתום של טומי קיבל רק 52% [כתב-בון דוק] חה חה חה הסתום של בנציון נתניהו קיבל אמון רק מ- 53% מהכנסת​

גיחי גיחי
צחוק של פסיכי

נערך לאחרונה ב:
למעלה