הנסיון הוא לרועץ?

לא מתפשרת כלל

Well-known member
יוצא לי לפעמים לחשוב על כל השנים בעולם הזה. על איך הייתי פעם, צעירה ופעורה, כל דבר חדש הדליק, העיר, ביעבע לי את הדם בורידים והזמן עבר, המון עבר אפילו, וכל אלו++ קורים בהחלט אבל בקונסטלציה מאד מסויימת, נדרש הרבה מעבר שהיה נדרש פעם. בואו, אני אישה, לא צריכה לספר על יתרונות המיגדר ועדיין. זאת התוספת שתופסת, המשהו האחר הזה. כיום אני לא מתעוררת בקלות, יצר הסקרנות לא מה שהיה פעם. היום החושים מחודדים, משהו בגוף אומר הכל וזה לא משנה, הוא יכול להיות וואו וזה לא יתרומם. הלסת לא נשמטת לי בקלות, לרוב זה מיינסטרימי לי מדי, שבלוני מדי. אז אני לא מזלזלת בכל השנים האלה. הרווחתי כל חלקיק נסיון ביושר וכל אלו ועוד הפכו להיות מנת חלקי להתפאר (חתיכת פאר התואר הזה מקבלת מהצד, מהאמצע ובכל חלקה טובה) אבל אני חושבת שיש לי קצת קהות חושית...

יעיש התימני

Active member
יוצא לי לפעמים לחשוב על כל השנים בעולם הזה. על איך הייתי פעם, צעירה ופעורה, כל דבר חדש הדליק, העיר, ביעבע לי את הדם בורידים והזמן עבר, המון עבר אפילו, וכל אלו++ קורים בהחלט אבל בקונסטלציה מאד מסויימת, נדרש הרבה מעבר שהיה נדרש פעם. בואו, אני אישה, לא צריכה לספר על יתרונות המיגדר ועדיין. זאת התוספת שתופסת, המשהו האחר הזה. כיום אני לא מתעוררת בקלות, יצר הסקרנות לא מה שהיה פעם. היום החושים מחודדים, משהו בגוף אומר הכל וזה לא משנה, הוא יכול להיות וואו וזה לא יתרומם. הלסת לא נשמטת לי בקלות, לרוב זה מיינסטרימי לי מדי, שבלוני מדי. אז אני לא מזלזלת בכל השנים האלה. הרווחתי כל חלקיק נסיון ביושר וכל אלו ועוד הפכו להיות מנת חלקי להתפאר (חתיכת פאר התואר הזה מקבלת מהצד, מהאמצע ובכל חלקה טובה) אבל אני חושבת שיש לי קצת קהות חושית...
גיליתי שאני יכול לגמור רק פעם אחת בצורה מסוימת, פעם שנייה כבר לא.

Ellis Murphy

Well-known member
כמו כל דבר אחר גם המיניות שלי מתפתחת עם הזמן והניסיון.
ומאחר שאני עושה סקס עם אישה שהיא בן אדם עם אישיות משלה ועוד ולא רק עם האיברים שלה, נכון לעכשיו אני לא חווה כהות חושים ומתרגש כמו בן 17 עם כל סקסית שמחייכת כשאני מביט לה בעיניים.

אבל זה בטח יקרה גם לי מתי שהוא ואפסיק לפזול לצדדים כי גירוי נטו אפשר לקבל גם מיד ימין הנאמנה. אז יש מקום לאופטימיות..

יעיש התימני

Active member
ומאחר שאני עושה סקס עם אישה שהיא בן אדם עם אישיות משלה ועוד ולא רק עם האיברים שלה, נכון לעכשיו אני לא חווה כהות חושים ומתרגש כמו בן 17 עם כל סקסית שמחייכת כשאני מביט לה בעיניים.

אבל זה בטח יקרה גם לי מתי שהוא ואפסיק לפזול לצדדים כי גירוי נטו אפשר לקבל גם מיד ימין הנאמנה. אז יש מקום לאופטימיות..
או מתמונת דוגמנית חצי עירומה - ראה שלטי חוצות מושחתים בירושלים.

לא מתפשרת כלל

Well-known member

עוד אחד שפיספס
אדבר לאט כדי שתבין מהר, הליבידו שלי עירני ודרוך נהדר. אני בתקופה המינית ביותר שלי אבר. זה לגמרי לא זה. זה זה שהכל צריך לדפוק כמו שצריך לפני שהוא דופק אותי, זה הכל. פשוט אבל מורכב

Ellis Murphy

Well-known member
עוד אחד שפיספס
אדבר לאט כדי שתבין מהר, הליבידו שלי עירני ודרוך נהדר. אני בתקופה המינית ביותר שלי אבר. זה לגמרי לא זה. זה זה שהכל צריך לדפוק כמו שצריך לפני שהוא דופק אותי, זה הכל. פשוט אבל מורכב

טעות בידך, לא פספסתי כלום.
אולי הבנת שאני מדבר בעיקר על ההידראוליקה אבל לא על זה אני מדבר.

אני אומר שאותי גם היום כל קשר מרגש מחדש כאילו זאת הנשיקה הראשונה עם ניצה כשעוד הייתי צעיר בימים, הדופק קופץ לי ועוד כל מיני סימני התלהבות מתעוררים.
וזה למרות שאני כבר די משופשף ביחסים, כבר היו לי לפחות 3 אהבות עם כאבי לב, אינספור יזיזויות ושאר קשרים מיניים מסוגים שונים.

כנראה אני late bloomer ועד כה הקארמה בהחלט עשתה עמי חסד (טפו-טפו-טפו).

לא מתפשרת כלל

Well-known member
טעות בידך, לא פספסתי כלום.
אולי הבנת שאני מדבר בעיקר על ההידראוליקה אבל לא על זה אני מדבר.

אני אומר שאותי גם היום כל קשר מרגש מחדש כאילו זאת הנשיקה הראשונה עם ניצה כשעוד הייתי צעיר בימים, הדופק קופץ לי ועוד כל מיני סימני התלהבות מתעוררים.
וזה למרות שאני כבר די משופשף ביחסים, כבר היו לי לפחות 3 אהבות עם כאבי לב, אינספור יזיזויות ושאר קשרים מיניים מסוגים שונים.

כנראה אני late bloomer ועד כה הקארמה בהחלט עשתה עמי חסד (טפו-טפו-טפו).
אתה רואה שלא היבנת?
דיברתי עוד הרבה על לפני השלב הזה של קשר חדש אלא על הניצנים שלו, על הגישוש והדישדוש. לא עולה לי בקלות אבל לרדת? לפעמים בבום ובלי הסבר נראה לעין לו ובעיקר לי. זה לא נתפס ולא ברור לי למה. אני צריכה את זה שונה, אחר ובעיקר מאחורי מסך לתשדורת קשה לעבור וזה מתמסמס לי כי אני לא מרגישה את זה בגוף

Ellis Murphy

Well-known member
אתה רואה שלא היבנת?
דיברתי עוד הרבה על לפני השלב הזה של קשר חדש אלא על הניצנים שלו, על הגישוש והדישדוש. לא עולה לי בקלות אבל לרדת? לפעמים בבום ובלי הסבר נראה לעין לו ובעיקר לי. זה לא נתפס ולא ברור לי למה. אני צריכה את זה שונה, אחר ובעיקר מאחורי מסך לתשדורת קשה לעבור וזה מתמסמס לי כי אני לא מרגישה את זה בגוף

דווקא הבנתי מצויין.
את מדברת על שחיקה ותחושה של ריקנות לא?
אני מבין זאת מצויין כי הייתה לי תקופה של זיונים בכמויות לא הגיוניות. אבל אצלי כמו שהתקופה הזאת התחילה בבום כך היא גם הסתיימה באחת.
וכשהיא הסתיימה נפתחה הדרך לקשרים מסוג אחר.

עדיין לא הבנתי לדעתך?

לא מתפשרת כלל

Well-known member
עדי
דווקא הבנתי מצויין.
את מדברת על שחיקה ותחושה של ריקנות לא?
אני מבין זאת מצויין כי הייתה לי תקופה של זיונים בכמויות לא הגיוניות. אבל אצלי כמו שהתקופה הזאת התחילה בבום כך היא גם הסתיימה באחת.
וכשהיא הסתיימה נפתחה הדרך לקשרים מסוג אחר.

עדיין לא הבנתי לדעתך?
עדיין. לא נורא

לא מתפשרת כלל

Well-known member
נו, טוב, לא תמיד מבינים הכול :)
או
זה בדיוק זה
הלהבין בלי להבין
לקרוא בין השורות
להרגיש את זה בגוף, בדם, בעצמות
שיהיה בצבע אחר...
לא מיינסטרימי
משוגע
מטורף
חיה רעה מבית טוב
לא בקשה מוגזמת

על החתום, למ"כ, כי אין לי באמת סיבה...

Ellis Murphy

Well-known member
או
זה בדיוק זה
הלהבין בלי להבין
לקרוא בין השורות
להרגיש את זה בגוף, בדם, בעצמות
שיהיה בצבע אחר...
לא מיינסטרימי
משוגע
מטורף
חיה רעה מבית טוב
לא בקשה מוגזמת

על החתום, למ"כ, כי אין לי באמת סיבה...

אה, זאת לא היץה הגשת מועמדות.
בהצלחה עם מציאת זה שקורא בין השורות

לא מתפשרת כלל

Well-known member
לא חשבתי שזאת היתה. מזמן סגרנו, יותר נכון סגרתי, את הפינה הזאת אבל איכשהו אתה ממשיך לנסות (ראה ערך סינוור בז'אז') אבל כשאני לא משתפת פעולה אז זאת אני שרוצה ואתה שמסרב...אה. ואגב, זה ממש בסדר שאתה מלגלג על עניין הבין השורות שלי, לרגע לא חשבתי שתבין. עוד מימים ימימה, עוד טרם החלפת ניק, לא חשבתי ככה. פי אס- מנצלת: אם מישהו מחליף ניק זה אומר שזה עובד גם על הנקניק?

חג שמייח לכולם

ראש מיוחד1

Well-known member
מנהל
אני רואה את זה כחלק מהתבגרות נפשית, אנחנו משתנים ולמדים כל הזמן,וקראתי אותך וזה מאד דומה למה שאני מרגישה בשנים האחרונות.

לא מתפשרת כלל

Well-known member
אני רואה את זה כחלק מהתבגרות נפשית, אנחנו משתנים ולמדים כל הזמן,וקראתי אותך וזה מאד דומה למה שאני מרגישה בשנים האחרונות.
זה ממש לא ככה אצלי בשנים האחרונות. זה נטו עניין של מזל. אני לגמרי עם שייקה ויודעת שזה יבוא כשזה יבוא. הבעיה שאין לי סבלנות לחכות. גרועה בזה. יכולת דחיית סיפוקים אפס

ראש מיוחד1

Well-known member
מנהל
זה ממש לא ככה אצלי בשנים האחרונות. זה נטו עניין של מזל. אני לגמרי עם שייקה ויודעת שזה יבוא כשזה יבוא. הבעיה שאין לי סבלנות לחכות. גרועה בזה. יכולת דחיית סיפוקים אפס
גם אני בהחלט מסכימה עם שייקה ומזדהה עם קושי דחיית סיפוקים אבל זה משתפר עם הגיל😄

אכן, כפי שכתבת בכותרת לא ניתן אלא להסכים הנסיון הוא לרועץ

doriangray011

Well-known member
צר לי יקירתי. את בתסמונת המכור שזקוק לעוד ועוד מהסם כדי להפיק הנאה. לצערי גם אני ורבים אחרים הגענו לסף. אכן מה ששגרתי אינו מעורר את החושים ואעיד על עצמי. לרוב אני לא מתאמץ לפגוש מישהי חדשה ואפילו אם אני מקבל הודעה ״תעשה לי ילד״ 😅.
מה שאני עושה כרגע הוא לשמור על הקיים ולהנות ממנו. אולי בעתיד היצר הזה יתעורר ?
זו עצתי לך גם. אם יש קיים ולא אני לא מתכוון לבעל החוקי שתמיד ברקע. תהני ממנו. ובמקביל קחי הפסקה מכיבושים חדשים, אפילו מוגדרת בזמן חודש 3 חודשים ואפילו יותר. אני מבטיח לך שאחרי היצר יחסור ויתעורר.
ואולי אנחנו כבר מבוגרים מדי למשחקים ונחים תחת הגפן והתאנה האישיים?
מחשבה נוראה. 😡

למעלה