בהכרזתו כי יעכב משלוחי נשק התקפי לישראל ביידן בעצם חרץ את גורלו וגורלה של

המפלגה הדמוקרטית להפסד כואב בבחירות בארה"ב.
אני מדבר בימים אלה עם הרבה יהודים מכל רחבי ארצות הברית תומכי המפלגה הדמוקרטית שהם בבחירות בנובמבר לא ילכו להצביע כלל .
יהודי אמריקה בכללי מאוכזבים מאוד מהממשל הדמוקרטי בסקר שסקטור 5 ערך בקרב תומכי המפלגה הרפובליקנית יש עליה של כמות התומכים ברפובליקנ'ס ב12% מאלה שלא תמכו בטראמפ לעומת אלה שלא תמכו בטראמפ בבחירות הקודמות.
בשיטה האמריקאית זה לא מספיק שטראמפ יזכה בבחירות אלא חשוב כמה קונגרס מן וסנאטורים מהמפלגה הרפובליקנית יאיישו את הכסאות .
ביידן הוא באמת אוהד ישראל אבל בגילו הוא בובה על חוט והמפעיל של החוט המרקיד את הבובה בתיאטרון הבובות הזה הוא לא פחות מאשר אובמה האנטישמי והפרו איסלמיסט .
נקווה שבנובמבר לא רק טראמפ יזכה אלא שהכוח האלקטוראלי של הרפובליקנ'ס בשני הבתים הקונגרס והסנאט יעלה.

The Real Big Joe

Well-known member
אני מדבר בימים אלה עם הרבה יהודים מכל רחבי ארצות הברית תומכי המפלגה הדמוקרטית שהם בבחירות בנובמבר לא ילכו להצביע כלל .
עם כמה מיליון אתה מדבר? :D

נקווה שבנובמבר לא רק טראמפ
חס וחלילה. שאידיוט מטורף יעמוד שוב בראש העולם החופשי

אני שמח לבשר לך שאובמה אינו מועמד

כן אבל הבובה של אובמה בתיאטרון האנטישמי הקרוי המפלגה הדמוקרטית של ראשידה טאליב מר ג'ו ביידן הוא המועמד והוא סינייל מוחלט כבר לא מבין מי נגד מי ומי שמפעיל אותו מושך בחוטים זה אובמה.
אתה כל כך מנותק שאני צריך להסביר לך ברמת פיגור לילד מפגר מי מפעיל את הבובות בתיאטרון הבובות?
דרך אגב בלינקן שהוא יהודי אמריקאי שבזמנו עוד לפני שנבחר להיות שר החוץ של ממשל ביידן אמר לפרסס לעיתונות אנחנו במפלגה הדמוקרטית נעמוד בכל מקרה לצד ישראל ללא הקשר לסוגיה הפלשתינית.
פחחחחחחחחחחחחחחח; עוד יהודון קאפו .

The Real Big Joe

Well-known member
כן אבל הבובה של אובמה בתיאטרון האנטישמי הקרוי המפלגה הדמוקרטית של ראשידה טאליב מר ג'ו ביידן הוא המועמד והוא סינייל מוחלט כבר לא מבין מי נגד מי ומי שמפעיל אותו מושך בחוטים זה אובמה.
אתה כל כך מנותק שאני צריך להסביר לך ברמת פיגור לילד מפגר מי מפעיל את הבובות בתיאטרון הבובות?
דרך אגב בלינקן שהוא יהודי אמריקאי שבזמנו עוד לפני שנבחר להיות שר החוץ של ממשל ביידן אמר לפרסס לעיתונות אנחנו במפלגה הדמוקרטית נעמוד בכל מקרה לצד ישראל ללא הקשר לסוגיה הפלשתינית.
פחחחחחחחחחחחחחחח; עוד יהודון קאפו .
ערמת לפני ערימת אשפה. כך אני מתיחס עליה.

ערמת לפני ערימת אשפה. כך אני מתיחס עליה.
האשפה זה אתה. אתם השמאל הישראלי כמו גם השמאל האמריקאי אתם הסחי של העולם.
משהו גנטי . לצאת נגד בני עמך ולהיות בצד של האויב מעיד על האומללות הסופנית של השמאל העולמי.

Harrington

Well-known member
מנהל
יהודי אמריקה בכללי מאוכזבים מאוד מהממשל הדמוקרטי בסקר שסקטור 5 ערך בקרב תומכי המפלגה הרפובליקנית יש עליה של כמות התומכים ברפובליקנ'ס ב12% מאלה שלא תמכו בטראמפ לעומת אלה שלא תמכו בטראמפ בבחירות הקודמות.
בשיטה האמריקאית זה לא מספיק שטראמפ יזכה בבחירות אלא חשוב כמה קונגרס מן וסנאטורים מהמפלגה הרפובליקנית יאיישו את הכסאות .
ביידן הוא באמת אוהד ישראל אבל בגילו הוא בובה על חוט והמפעיל של החוט המרקיד את הבובה בתיאטרון הבובות הזה הוא לא פחות מאשר אובמה האנטישמי והפרו איסלמיסט .
נקווה שבנובמבר לא רק טראמפ יזכה אלא שהכוח האלקטוראלי של הרפובליקנ'ס בשני הבתים הקונגרס והסנאט יעלה.
מוקדם לדעת מה יקרה בבחירות וכמובן שסקרים לא מסייעים לדעת זאת. אבל בל נשכח שכל עניינו של ביידן בתקופה זו, בין השאר בהצהרה על עצירת משלוחי הנשק, הוא פוליטי. מאחר ולנשיא ארה"ב הנוכחי יש צוות גרוע מאוד מבחינה מדינית-בינלאומית אך צוות אחר לחלוטין שמטפל בקמפיין הפוליטי, אפשר בשקט להניח שמבחינה זו הבית הלבן כנראה יודע מה הוא עושה. יתכן בהחלט שאתה צודק וההצהרות הללו יפגעו בהצבעת היהודים למפלגה הדמוקרטית, אבל כנראה שצוות הקמפיין עשה את החישובים ומעדיף את ההצבעה המוסלמית על-פני זו היהודית. לחלופין כמובן יתכן שהוא סומך על הזכרון הקצר של היהודים שחלקם יתמכו בו בכל מקרה, על אף ההצהרות תומכות הטרור שהוא משמיע ו/או מתוך התחשבות בכך שהלכה למעשה הוא מעביר נשק ותחמושת כבימים ימימה, לפחות לפי שעה.

איציק5111

Well-known member
תשכנע להצביע לטראמפ.

טראמפ הביא שלום בגלל העוצמה ששידר. ביידן הביא מלחמה בגלל הרכרכיות ששידר. זה ההבדל.

בנוסף ביידן מטיף לנו מוסר מאיים עלינו מתחילת המלחמה, ומנסה בכל הכוח לתת לנו להפסיד ולתת לערבים פרס מדינת טרור

1ספי11

Well-known member
תשכנע להצביע לטראמפ.

טראמפ הביא שלום בגלל העוצמה ששידר. ביידן הביא מלחמה בגלל הרכרכיות ששידר. זה ההבדל.

בנוסף ביידן מטיף לנו מוסר מאיים עלינו מתחילת המלחמה, ומנסה בכל הכוח לתת לנו להפסיד ולתת לערבים פרס מדינת טרור
???? טראמפ הביא שלום? עם מי?
ובכלל, תבדוק מה אמר טראמפ על נתניהו .

ai27

Well-known member

בכל המדינות שהסטורית היו ה"מתנדנדות" - יש את אותה בעיה
1715269283583.png

נערך לאחרונה ב:

בכל המדינות שהסטורית היו ה"מתנדנדות" - יש את אותה בעיה
צפה בקובץ המצורף 103334
לדעתי בזה שביידן אמר במפורש שהוא ימנע נשק מישראל כדי לחסל את החמאס כי ברור שחיסול החמאס עובר דרך רפיח וציר פילדלפי וכמובן חישוף המנהרות שעוברות ממצרים לרפיח וביידן מתנגד להיכנס לרפיח יביא עליו ועל המפלגה שלו את מכת המוות וטוב שכך.
אמריקה חייבת לחזור ולהיות אמריקה ארץ החופש הצדק והשוטר העולמי. וזה ברור שהמפלגה הדמוקרטית אינה יכולה לעמוד במשימה הזאת כי כולם רקובים שם באקטיביזם פסיכוטי .
הציבור האמריקאי גילה שכל ההפגנות בקמפוסים אלה לא הפגנות ספונטניות אלא הפגנות מתוכננות וממומנות עיי קטאר במיליונים של דולרים . הציבור האמריקאי מגלה שאמריקה הפכה להיות בת ערובה של תרבות השקר והיא משמשת פלטפורמה להפצת שקרים . זה מאוד מכעיס את הציבור האמריקאי וזה קורה בזמן כהונתה של המפלגה הדמוקרטית.
זה קורה אצל ג'ו ביידן בחצר הקידמית של הנאורות הקמפוסים שאמורים להיות אה פוליטיים.
אצל טראמפ זה לא היה קורה. ועכשיו לא רק שכך אלא שטראמפ מונע נשק מישראל הידידה הכי נאמנה של אמריקה במזה"ת ?
זה כבר יותר מדי בציבוריות האמריקאית

אתה לא מספיק מתוחכם,ביידן שורף את עצמו בשביל להריץ את האג'נדה.

כמו שביבי מתאבד עכשיו על האג'נדה.

הם לא יחזרו במילא זה העבודה האחרונה שהם נותנים לאדונים שלהם.

אחרי שביידן שרף את עצמו,טראמפ יבוא נקי לעוד סבב של הונאה הפעם בנושא אחר...

הוא חייב להראות אמין יחסית לביידן.

כמו אצלנו שהצביעו לביבי בזמנו לא כי הוא טוב אלא כי אחרים רעים יותר.

מצב מגוחך אבל מספיק לטיפשים בשביל ללכת להצביע.

Harrington

Well-known member
מנהל
אחרי שביידן שרף את עצמו,טראמפ יבוא נקי לעוד סבב של הונאה הפעם בנושא אחר...

הוא חייב להראות אמין יחסית לביידן.
חבל שביידן הופך את זה לפשוט כל כך (אם כי לא בטוח עד כמה הוא לא אמין. הוא די עומד בהבטחותיו, גם אם אלו לרעתנו :)).
כמו אצלנו שהצביעו לביבי בזמנו לא כי הוא טוב אלא כי אחרים רעים יותר.
לא מדויק. מי שבאמת ובתמים סבור שנתניהו גרוע למדינה לא יצביע עבורו ולא משנה מי המועמדים האחרים. אלו שמצביעים בעדו בגלל שאין מועמד טוב יותר לדעתם, אמנם עושים זאת כברירת מחדל, אבל לא באותה רמה שמישהו יצביע בבחירות הקרובות בארה"ב לביידן רק כדי שטראמפ לא ייבחר.

למעלה