♥אם אתם אוהבים לשמוע שירים זה האתר בשבילכם!!!♥

 

♥האתר סגור לרגל שיפוצים!!!!!!!!!♥

 

עמכם ה נמ!!!!!!


בטח שמעתם על הסרט דמדומים

תקציר העלילה

איזבלה (בלה) מארי סוון בת ה-17 עוברת לעיירה קטנה בשם פורקס, כדי לגור עם אביה, צ'רלי, לאחר שאימה מתחתנת שנית, ויוצאת לטיול בדרכים יחד עם אביה החורג של בלה, פיל, שחקן בייסבול במקצועו. בלה במהרה מתחבבת על רוב תלמידי בית הספר, אבל לא על אדוארד קאלן המסתורי, אשר מראה סימני דחיה בלתי מוסברים כלפיה ואף נעלם לפרק זמן קצר לאחר פגישתם. כמה ימים לאחר מכן, אדוארד חוזר במפתיע לבית הספר ובלה כמעט נפגעת מוואן בשטח החנייה של בית הספר, אך ניצלת על ידי אדוארד כאשר הוא עוצר את הוואן בעזרת ידו. אדוארד מאוחר יותר מסרב להסביר לבלה איך עשה זאת, ומזהיר אותה שלא להתיידד איתו.

לאחר מחקר ממושך, בלה מגלה (בעזרת ספר שמשיגה, שבו כתובים מאפייני הערפדים, לדוגמה: חוזקה, קור גוף וכדומה) שאדוארד הוא ערפד, אך נמנע מפגיעה בבני אדם ומסתפק בדם בעלי-חיים ("צמחוני"). אדוארד ובלה מתאהבים, והוא מציג את בפניה את משפחתו: קארלייל, אסמה, אליס, ג'ספר, אמט ורוזלי. כמה זמן לאחר מכן, 3 ערפדים נוודים: ג'יימס, חברתו ויקטוריה ולורנט מגיעים. ג'יימס, אשר מכור לציד בני אדם, מבחין באיזו נחישות מגונן אדוארד על בלה, ומחליט לצוד אותה ולהורגה. אדוארד ומשפחתו מסכנים את חייהם בשביל להגן על בלה, אבל ג'יימס עוקב אחרי בלה לפניקס, שם היא מתחבאת במלון עם ג'ספר ואליס, ומוביל אותה אל תוך מלכודתו, הסטודיו בו היא למדה בלט בילדותה, תוך שהוא מטעה אותה וגורם לה להאמין שהוא מחזיק באימה.

ג'יימס תוקף את בלה ונושך את שורש כף היד שלה, אבל אדוארד, יחד עם שאר בני משפחת קאלן, מגיעים לפני שג'יימס הורג אותה. הם משמידים את ג'יימס ואדוארד מוצץ את הארס של ג'יימס משורש כף ידה של בלה, ובכך מונע ממנה להפוך להיות ערפדית. בלה פצועה באופן חמור ונוסעת לבית החולים. לאחר חזרתם לפורקס, אדוארד ובלה הולכים לנשף הסיום של בית ספרם, שם בלה מבטאת את רצונה להפוך לערפדית, אך אדוארד מסרב.

תוכן פוגע