פושעים

 

 

השמות שלפנינו הם שמות של הפושעים הידועים בסדרה. את רובם הספייס פגשו יותר מפעם אחת.

 • אופנתון - הנבל הראשון שהבנות פגשו, הופיע הסרט ההתחלה של הטוטלי ספייס, הוא עשה את כולם אופנתיים כדי שיוכל לפוצץ את כדור הארץ בגלל שבילדותו הוא לא היה אופנתי, נשלח לכלא עם עוזרו הרוסי יורי ועל טד עובד של ג'רי שבגד בבנות.
 • טים סקם (אלי לולאי/יורם יוספסברג) - בעונה הראשונה תפס את מקומו של ג'רי ב"טופ", בעונה השנייה גרם לאמהות של 'טוטלי ספייס' לעבוד עבורו, ובעונה הרביעית מצטרף ל"שוטים" (קבוצת רשע של כמה מאויבי הספייס) אך עוזב אותה במהלך העונה הרביעית.
 • הלגה פון גוגן (איריס זינגר) - הפכה את אנשי האונייה של חברת הספנות "יוליה" לחיות, כדי לחתוך את פרוותם ולחזור לשוק האופנה עם בגדים מעור של חיות אמיתיות (שבפועל הם בכלל בני אדם). בעונה השנייה הלגה ברחה מהכלא ופיתחה עם עוזרה טרוד קולקציית בגדים שנדבקים לגוף הלובש עד שהוא נחנק, ובעונה הרביעית מצטרפת לשוטים, עוזרת לטרנס להרחיק את הספייס מג'רי בכך שמוכרת להן בתחפושת צמיד מברזל אשר מחק את זכרונם על כל מה שידוע שהן בתור מרגלות וכולאים את ג'רי בתוך הצוללת ששהו בה על מנת לתכן מזימות אך הספייס נעזרות בגלדיס אך נכלאות על ידם והצמידים שלהן נחלדו והתפוררו במגע עם המים שהיו בצוללת וחזר אליהן הזיכרון והצילו את ג'רי והכניסו את השוטים לכלא אחת לתמיד.
 • טרוד (צביקה שוורצברג) - גבר יליד אפריקה ועוזרה של הפושעת הלגה פון גוגן. כדי להתל בהן, טרוד התחפש לאדם מקומי בדיוק כשהבנות הגיעו לאי המסתורי. טרוד העיף על קלובר חץ ספוג ברעל שהפך אותה לחתולה ויצר את השיקוי שהפך לחיות את נוסעי חברת הספנות "יוליה" ובכללם קלובר.
 • ד"ר ג'לי (שמחה ברבירו) - ד"ר למזג אוויר. ד"ר ג'לי נוקם בעולם בכך שיעשה שיקפיא אותו. בעונה הראשונה הוא חטף את קלובר. בעונה השלישית יוצאות הבנות להציל דווקא את האדם שהן הכי שונאות - מנדי, לאחר שד"ר ג'לי חטף אותה.
 • המוח - האסיר השמור ביותר של טופ. המוח מצליח לברוח וכמעט מצליח לגרום להשמדת כדור הארץ, אך המרגלות עוצרות אותו שניות לפני שזה קורה.
 • סבסטיאן (צביקה שוורצברג) - סבסטיאן יצר מוזיקה העושה שטיפת מוח וניסה להפיצה בכל רחבי העולם כדי שבני האדם התמימים יהיו משרתיו ויפנו כנגד הבנות (אף על פי שבפועל הן מסתירות את זהותן כמרגלות).
 • טרנס - אחיו התאום של ג'רי. טרנס בא לטופ ומתנקם מהסיבה שאחיו היה מועדף על פניו. במזימתו הוא מנסה להשתלט על טופ ולפוצץ את הליבה שלה, אך נכשל ונכלא במפקדת טופ לאחר שהבנות הביאו למעצרו. עם זאת, טרנס ברח לאחר מכן והקים את קבוצת השוטים, אך הטוטלי ספייס הביאו שוב למעצרו אחת לתמיד.
 • ג'רלדין - רצתה שקלובר תהיה בצד שלה, אך זו סירבה ונקלעה לצרה שהבנות חילצו אותה ממנה. לאחר שנכלאה, ג'רלדין בורחת מהכלא ותופסת את החבר של קלובר, בליין, כדי שמחד יהרוג את קלובר ומאידך יגרום לה לקנא, אך הוא לא הצליח וסירב לפעול בשבילה, ולכן ג'רלדין נכשלת ושוב נכנסת לכלא אחת ולתמיד.
 • אדיסון - הופיע בעונה הראשונה, כאשר הפך את הטוטלי ספייס הקודמות לרעות. אדיסון שאב כוח מטחנות כוח כדי להזיז את השמש ממקומה, אבל הטוטלי ספייס הביאו למעצרו.
 • מרקו לומייר - לומייר חטף שחקנים מפורסמים בעונה השנייה. כמו כן, הוא קפץ מהמסוק למים וחטף את אלכס, אבל הטוטלי ספייס הביאו למעצרו. בעונה רביעית התחזה לומייר ליוצר סרטים מפורסם והשתמש בג'רי לסרט מרושע (שבו הוא שיחק את תפקידו). כדי להרוס את מזימתו, ג'רי השתמש באביזרים אמיתיים כדי להקפיא את מי שנחשבים בערך כיוצרי הסרטים בהוליווד והטוטלי ספייס הביאו למעצרו של לומייר.
 • מאסטר מריו - הופיע בעונה החמישית. בעבר עבד בטופ אך פוטר מכיוון שרצה לפרסם את טכניקות הלחימה של המפקדה. מאסטר מריו הגיע לאוניברסיטת מאליבו והעביר לתלמידים אימונים אירובים, וכן לימד אותם טכניקות לחימה שונות בזמן שהתנגנה ברקע מוזיקת שבטים ברזילאים, וזאת בשביל לחסל את ג'רי ולהרוס את מפקדת טופ.
 • מאפי פפריג׳ - נדחתה מכל אחווה באוניברסיטת מאליבו שאליה ניסתה להתקבל, ולכן מאפי יוצרת אחווה משלה על ידי שליטה במועמדות, ובכללן גם קלובר שרצתה להצטרף לאחווה, בעזרת שבבים לשליטה במוח. מאפי ציוותה על הבנות לתקוף בתי אחווה אחרים (שכן האחווה שבהם אינה כמו זאת שלה), לחטוף משם את הבנות, להביאן לאחוותה ולהניח את השבב על חזה של כל מועמדת.
 • פרופסור פרימונד - נבל שהתחזה לפרופסור ופתח קורס ריגול באוניברסיטת מאליבו. הספייס נפלו במלכודתו של פרימונד כאשר נרשמו לקורס והשתתפו בשחזור של מבצע נשר בו גנבו ללא ידיעה על כוונתו האמיתית של פרימונד פרויקט בשם "פרויקט הניפוח". פרויקט הניפוח מסוגל להגדיל כל אובייקט במאות אחוזים מגודלו המקורי עד לכדי גודל של ננס או תולעת, ופרימונד השתמש בו כדי שכדור הארץ יתנפח עד להתפקע, דבר שתיכנן לעשות מרכב החלל שלו.
 • מקר, מפצח הכספות - הבנות ניסו לעצור אותו פעם אחת, אך לרוע מזלם, מקר נפל מהמקום שבו עמד. לפני הנפילה הוא אחז בשיערן של הספייס ותלש אותו. מקר השתמש בדנ"א של שיערן כדי ליצור כפילות שלהן, כדי שיהתלו באנשים הקרובים להם, בצוות טופ ובפרט בג'רי כדי להפליל אותן בפשעים שהן בכלל לא ביצעו. לבסוף הבנות גילו את מזימתו ותפסו את מקר.
 • המנהל סמית - בן 800 שאב את הנעורים לנערים מתיכונים שונים ולאלכס, הבנות ניסו לעצור אותו אך הוא תפס אותן, בסוף המנהל איבד את הנעורים שגנב והפך לאפר.
 • הסבתא - אישה זקנה וערמומית כבת 60. הצליחה להערים על הבנות כמה פעמים. כמה מתחביביה המרובים הם סריגה ואפייה.
תוכן פוגע