טיפול מיני ונערות ליווי

לחצו פה והוסיפו את האתר שלי ל

אטרקציות למבוגרים 18+ ברחבי אירופה והמזרח התיכון

טיפול מיני ומפגשים עם נערות ליווי יכולים לעזור לך לשפר את חיי הסקס

 

נכתב עבור Europe בלוג | 27.05.2017

 

גברים רבים יש בעיות לגבי מין. חלקם מושפעים בעיות פיזיות שקשה לתקן, למשל, פריקה בטרם עת. נושאים פיזיים רבים, למשל, אלה יכולים להיות מטופלים, יהיה זה כפי שהוא. כל אחד מהגברים האלה צריך לעשות הוא להרגיש בטוח ולשפוט ב ויתור יש להם בעיה.


אחרים עושים גבולות מנטליים על הסיכוי שהם בטוחים שהם לא כשירים מבחינה מינית - עודף משקל, מופרז יתר על המידה, חשוף יתר על המידה, קצר מדי וכן הלאה. גברים מכובדים, יש לנו הדרכה אחת בשבילך: לכבוש את הרגשות של חרדה ונושאים על ידי מחפש ליווי.


בימים אלה זה משהו אבל קשה למצוא מומחה או יועץ מין כדי לחלץ אותך, אבל הרוב המכריע של הבעיות שלך הם ככלל בראש שלך, ואת הגישה המהירה ביותר להגיע אליהם התיישבו הוא לחפש את האב האמיתי של יחסי מין: החבר המומחה. לא משנה אם אתה פשוט צריך לדון בנושאים שלך או לעבוד על מכות אותם, ליווי יהיה בדיוק מה שאתה צריך.

 

זו לא הזדמנות אידיאלית להיות צנועה. תגיד את החבר שלך מה שאתה צריך ומה שאתה צריך, אחרת היא לא תהיה היכולת לעזור לך. בעוד שלרוב המלווים יש אינטואיציה לגבי געגועים, היא לא תדע באופן אינסטינקטיבי מה הם הנושאים שלך. ככל שאתה פתוח יותר עם הנסיבות שלך, snappier שניכם יכולים לגלות תשובה עבור הבעיות שלך.

 

בכול מקרה, בעיות בעת הסקס והמין הן דבר נפוץ ולא משהו המצריך בושה - הדרך הכי מהירה ונכונה לפתור בעיה זו היא כמובן מפגש עם בת לוויה פרטית ואותנטית דרך מכון מונאקו אסקורט או כול סוכנות ליווי אחרת.

 

תמונה אמיתית של נערת ליווי סקסית

 

נסו לא להתרכז במספר מופרז של דברים מיד. אתה לא יכול לעשות הכל בחוויה אחת - עבודה דרך הבעיות שלך ולחוות את החלומות הכי מדהים שלך באותו זמן. התקרב אליהם באיטיות ובזהירות, ושקול מהתחלה את הסבירות לפגוש את המלווה הנבחר שלך יותר מפעם אחת.

 

באופן כללי, כל התהליך הזה של התכתבות, שיתוף של פחדים, עצבים ונושאים הוא הדבר שאתה צריך לעשות במערכת יחסים מאוחר יותר מדי. לעשות כל מה שנדרש כדי לא להסתיר את הדברים האלה השותף שלך מאז זה יהיה להשפיע לרעה על החיים שלך מאוחר יותר. רווח מנסיון הליווי שלך ואת קרבה לתפוס!

תוכן פוגע