מדריך אהבה לבנות איך לגרום לו לאהוב אותך

לחצו פה והוסיפו את האתר שלי ל

טוב אז היי בנות אני הילה ואני בת 12 ובאתי לעזור לך להשיג כל ילד שאת רוצה עם מדריך שעוזר ומצליח עם כולן

טוב אז בטח אתן רוצות שאני אעבור ישר למדריך אבל קודם יש לי כמה מילים לומר קודם כל הכי חשוב שיהיה לכם רצון ואמונה להצליח והכי חשוב שתיהיו בנות אם את או אתה בן אז האתר הזה לא בשבילך. 

אוקיי ועכשיו למדריך.......

1.ביטחון עצמי חשוב מאוד אם לא יהיה לך ביטחון עצמי אז הוא לא יחזיק ממך ולא יתעניין בך הפגיני ביטחון עצמי!.

2.אם את אוהבת מישהו אל תגלי לו את רגשותיך זה קצת מוריד מהכבוד שלך ואם הוא לא אוהב חזרה סתם יצרת לעצמך פאדיחה קטנה כי יכול ליווצר מצב שהוא ילך לספר את זה לחברות שלך או לחברים שלו ואז יתחילו ריכולים אז סתם חבל אבל אם את רוצה אז לכי על זה!.

3.השיער תקשיבי הם תמיד יעדיפו שיער פזור מאשר אסוף ומטופח נגיד עם פן או מחליק ומי שלא רוצה להרוס לעצמה את השיער יכולה לשים קרם וזה יעשה את העבודה אבל תקשיבי אצלי בבית ספר אני עוד ביסודי אז לא מרשים שיער פזור בקיצור מקסימום אם לא מרשים שיער פזור ומי שאת אוהבת הוא בכיתה שלך או בשכבה שלך אז תעשי איזה צמה מושקעת או קוקו גבוה הדוק ולא משנה איזה תסרוקת את עושה אז תוציאי שוונצים!

4.איפור אם את אוהבת להיתאפר אז לכי על זה אבל לא מוגזם שיראה טבעי הם יותר אוהבים את זה

5.תקשיבי יש בנות שאומרות שהן שמנות מידי או רזות מידי או שהן חושבות שהן לא מספיק יפות אז לא!!!!! אם תאהבי את עצמך אז יאהבו אותך כי יש בנות שמנמנות שהן מהממות אבל אין אף אחת יותר יפה ממך זה מה שאת צריכה לחשוב אל תנסי ליהיות מישהי שאת לא!

6.תקשיבו אני לא רוצה לבאס או משהו כזה אבל אם את מאוהבת באקס של חברה טובה שלך אז רדי מזה זה קוד חברות ובמיוחד אם הוא נפרד ממנה אם היא נפרדה ממנו והיא מרשה לך אז בסדר אבל אל תגלי לה עד שהוא לא הציע לך בכללי אל תגלי לאף אחד וגם אם הוא הציע אל תעני ישר כן קודם כל ני יודעת שאת בטח נורא שמחה ומתרגשת אבל אם תעני ישר כן אל תצאי משועממת חסרת חיים! בקיצור אם הוא הציע בוואצאפ אז אל תפתחי את ההודעה ישר חכי שעה וחצי ואז תפתחי תקראי תחכי עוד שעה שהוא יראה שראית תייבשי אותו ותצאי קולית אחריי חיכית שעה תעני לו שאת צריכה זמן לחשוב על זה ואם אכפת לו ממך הוא יתן לך ועכשיו הגענו לקטע שאת הולכת להיתיעץ עם החברה האקסית רק עם יש לך אישור תעני כן ואם יש לך אישור אז מעולה עשיו תחכי עד סוף הבית ספר ותעני לו שכן או לא מה שתבחרי ואם ענית כן אל תרוצי לספר לכולם את תצאי מתלהבת בקיצור הבנת...

7.אם אתם עוד לא חברים והוא עוד לא הציע ולא כלום תתקרבי אליו שהוא ירגיש שאת חשובה לו או שהוא חשוב לך שאת מדבר איתו תצחקי מהבדיחות שלו קצת והכי חשוב קשר עין זה ממיס אותם אם הוא עובר לידך תחייכי אליו כי אם עובר עליו משהו רע זה ישפר לו את המצב רוח והוא יודה לך.

8. תתחברי לחברים שלו הפכי אותם לידידים שלך אבל לא יותר מדי משולשי אהבה זה עיניין מסובך

9.בעיניין הלבוש תקני את הבגדים שהכי באופנה את הנעליים הכי יפות ותשני בגדים כל יום שהוא יחשוב שאין לך בגדים אלא שיש לך יותר מדי

10.וטיפ אחרון הכי חשוב שתתנהגי בטבעיות ותהיי את ואל תדאגי בקשר לטיפים לי היו 5 חברים עד עכשיו ועשיו אני עם השישי כבר שנה בקיצור אל תלחצי זה עובד לכולם לכל החברות שלי זה עבד 

אוהבת אותך מלא ובהצלחה מקווה שעזרתי!!!!!!!!!


תוכן פוגע