שוווה להיכנס תראו תמונות ותקצירים על סדרות שווה!!!!

לחצו פה והוסיפו את האתר שלי ל

שלוםם!!! תודה שנכנסתם היום נראה תמונות ותקצירי פרקים על סדרות

נתחיל זה תקציר על רסיסים הדמויות!!!

שחקן: ארקאן פטקאיה

גי'האן הוא גבר נאה ומרשים, ואיש עסקים מצליח ואמיד. הוא איש כן וטוב, ואב מסור לילדיו, אוזאן וג'נסו. זה זמן מה שג'יהאן רוצה להתגרש מאשתו, דילארה, כיוון שהוא אינו אוהב אותה יותר. הוא מתאהב בגולסרן ממבט ראשון והוא מופתע מעוצמת רגשותיו כלפי אישה שזה עתה הכיר. ג'יהאן מוצא בגולסרן כנות ויושר, שכה חסרים בחייו, במיוחד בתקופה שבה האמת על בתו מתגלה ושוברת את לבו.

שחקנית: אברו אוזקאן

דילארה היא אשתו של גי'האן. היא יפה, אלגנטית ואשת חברה ידועה. היא בעלת מניות בחברה של גי'האן ועשירה בפני עצמה בזכות משפחתה המבוססת. עסקים לא מעניינים את דילארה, והיא עסוקה רוב הזמן בארגון ערבי התרמה. דילארה עסוקה יותר בתדמית שלה כאשת חברה עם חיי משפחה מאושרים ופחות בלהיות אם אוהבת ומסורה. היא קפדנית וקרה, וקשה לה להפגין רגשות. דילארה יודעת שג'יהאן בעלה רוצה להיפרד ממנה, והיא מנסה למנוע זאת. כשהיאה תגלה שג'יהאן התאהב בגולסרן, היא תעשה הכול כדי למנוע מהם לממש את אהבתם.

שחקנית: ליילה טנלר

ג'נסו היא בתם בת ה-15 של של ג'יהאן ודילארה. היא ילדה טוב וחמה, ובבת עינו של אביה. ג'נסו מקובלת בבית הספר, אוהבת ללמוד ולרכוב על סוסים. אין לה יחסים טובים עם אמה, אך היא קשורה מאוד לאחיה הבכור אוזאן.

שחקן: ג'יוואן ג'נובה

תגיות: רסיסים

רחמי הוא אביו של גי'האן. בשונה מבנו, הוא לא הצליח בחייו האישיים וגם לא בעסקים. הוא חי זמן רב ברוסיה, שם עסק בעסקים מפוקפקים, כשהוא משאיר מאחוריו חובות. כך הוא חוזר לחייו של ג'יהאן והוא לא יהסס לחתור תחת בנו למען בצע כסף.

שחקן: ג'מאל הונאל

אלפר הוא בעלה של סולמאז, חברתה הטובה של דילארה. הוא בעל מניות זוטר בחברה של ג'יהאן ובן למשפחה עשירה, שאיבדה את הונה. הוא שאפתן, אבל חסר כישורים, ולמרות שאין לו מה להציע, הוא רוצה עמדה טובה יותר בחברה של גי'האן. לאלפר לא תהיה כל בעיה לפגוע בג'יהאן, בעיקר אם הדבר ישרת את האינטרסים שלו. טוב זה היה תקציר על רסיסים עכשיו נעשה על אספרנסה!!!

תוצאת תמונה עבור אספרנסהתקצירי דמויות אספרנסה!!!

שחקנית: לאלי אספוסיטו

אספרנסה היא בחורה צעירה, חכמה ויפיפייה, שגדלה תחת חסותה של אמה המאמצת בלנקה. היא גדלה בידיעה שאמה הביולוגית נטשה אותה ולכן פיתחה טינה עמוקה כלפיה. אספרנסה היא בעלת אישיות חזקה וכריזמטית, אישה אימפולסיבית שאינה מפחדת להביע את דעתה, ותכונות אלה גורמות לה לעיתים להסתבך בצרות. אספרנסה אוהבת לשיר מאוד ועושה זאת בכל הזדמנות. אהבתה לתומאס תעמוד במכשולים רבים, כשהגדול מכולם יהיה קרבתו של תומאס לאיש האחראי למותה של אמה.

שחקנית: נטליה פרס

אווה היא אישה יפה, אינטליגנטית ונבונה אך גם קנאית ושתלטנית. היא יוצאת עם מקסימו למרות שהיא עדיין מאוהבת בתומאס, וזו הדרך שלה להישאר קרובה אליו. היא מסייעת למקסימו בעבודתו בחברה, ורוצה להתחתן איתו כדי להפוך לשותפה העסקית שלו. היא שונאת את אספרנסה, ושנאתה כלפיה גוברת כשהיא מבינה ששני האחים מאוהבים בה.

שחקנית: גבריאלה טוסקנו

האחות קלרה הפכה לנזירה במנזר "סנטה רוסה" לאחר שילדה בת כתוצאה מרומן עם גבר נשוי. היא אמה הביולוגית של אספרנסה וכמוה, היא בעלת אישיות אימפולסיבית ונמרצת אך גם מלאת קסם, זו הסיבה שקונספסיון, אם המנזר, מרגישה חיבה רבה כלפיה. לכל אורך השנים, קלרה מעולם לא ויתרה על התקווה להתאחד עם בתה. כשהיא תגלה שאספרנסה נוטרת טינה לאמה הביולוגית, היא תשמור את האמת על זהותה בסוד. קלרה תעשה הכול לכדי להגן על בתה הנמצאת בסכנה, גם אם הדבר כרוך בפנייה לאביה של אספרנסה, שאותו לא ראתה שנים.

שחקנית: ריטה קורטסה

חנובבה היא המנהיגה של הנזירות התככניות במנזר. היא זוממת לתפוס את מקומה של קונספסיון כאם המנזר בכל מחיר. היא פקחית מאוד ושתלטנית, ומעמידה פנים שהיא נחמדה כשלמעשה היא פשוט רעה. הנזירות שבחבורתה מצייתות לה, כנראה כדי לזכות בהטבות ממנה כשתהפוך לאם המנזר. חנובבה מעשנת, שותה ואף מהמרת בסתר, והיא תהיה הראשונה שתחשוד בזהות הבדויה של אספרנסה.

שחקנית: אנחלה טורס

לולה היא נערה בת חמש עשרה, שמתגוררת עם אמה בשכונת עוני ועובדת במנזר כמנקה. יש לה אחים ואחיות, שרובם גדלו ברחוב. השפעות רעות וניתוק מהמשפחה גורמים ללולה להיקלע לצרות, אך אספרנסה ותומאס עוזרים לה לעשות שינוי בחייה. עם הזמן, לולה ואספרנסה יתקרבו אחת לשנייה ויהפכו לחברות טובות.

מקווה שנהנתם!!!!

תוכן פוגע