מידע על כמעט מלאכים

לחצו פה והוסיפו את האתר שלי ל

חלק ראשון:
עלילה בחלק זה מתרכזת סביב סיפורה של סיילו מאחיקו (בתרגום חופשי: שמיים קסומים). סיילו הינה רקדנית, זמרת, ואקרובטית אשר גדלה בקרקס" מאחיקו " מגיל 10. באחד ממופעיה היא פוגשת את אללי אורדונייז (גוואדלופה אנטון , קטנטנות 06) - יתומה בת 6 שתפקידה לגנוב מצופי הקרקס . דבר אחד שתיהן לא ידעו , שזהו המפגש שישנה את חייהן לנצח. בעקבות כישלונה של אללי במרמה , סיילו מחליטה להציל את אללי , אך בלי שתשים לב , אללי נמלטת לקרון של סיילו ויוצאת איתה לדרך חדשה . סיילו מגיעה במקרה לאחוזת אינצ'אוסטי , שבהמשך מתגלה כמקום מגוריה של אללי .

חלק שני:
באחוזת אינצ'אוסטי מתגוררים ילדי המעון , שהגיעו אליו מבתי מחסה , מוסדות ומהרחוב . בעל הבית הוא בארטולומה בדוז'ה-אגוורו , איש עשיר המתגורר באחוזה , שהיא ביתה של דודתו שנפטרה . למרות שבארטולומה נראה כמושיע של ילדים אלו , הוא מנצל אותם בצורה גסה , וכל סיפור " המושיע " אותו הוא מנסה להראות , זהו סיפור כיסוי לפעילות האמיתית שלו.

חלק שלישי:
בחלק זה , נמצא גם סיפור האי האבוד – אאודמון . את האי האבוד מחפשים ניקולאס באוואר –ארכיאולוג ידוע , בנו כריסטובל וחברו הטוב של ניקולאס , מוגלי . אי זה הוא מיתוס , שעל פיו כל מי שנמצא בו הופך למאושר . ניקולאס ממשיך את דרכו של אביו , שנהרג במהלך החיפוש אחר האי . ניקולאס מגיע למסיבת תחפושות באחוזת אינצ'אוסטי , בה מתגוררת חברתו , מאלוינה בדוז'ה-אגוורו . דבר זה ישנה את חייו , והסיפור ימשיך להתפתח .

תוכן פוגע