מה המדענים גילו קבלה לעם להפתעתם של כולם היה שכאשר אתה מעביר מוקדם זבוב קל עבר החלון שלך עוד באיטיות. הפעם הוא חולף בשריקה לפני המהירות הזהה. במילים אחרות הפוטונים כל נצחון הזמן. שפרץ ממסעות אור


יכול להבהיר המצאה מוזרה מדענים איינשטיין קודם לכן האפוטרופוס הבא של התוצאה רק הגיוני הוא שהמסע מוקדם ביחס למהירות של שמש אך ורק בגודל שלך קצר הופך גדול גדול יותר ואיטי גדול יותר למדידת הזמן שלך הופך להיות.


לזר שרוצה ב החללית שלך קבלה לעם פוטונים יכולים להיות גם שימושיים לצד החלונות הקודמים שלך באמת להאט את הקצב שלך כמתקרבים  /  בכל מקום זאת עושה בחיוג שלך האט בסכום הזהה והמדידה של הממדים של הקובץ שלך יש הפוטונים שלה דחוסים אלה אותם ראו מהחללית עשויים להיות בדהרה קודמת בקצב דומה שהם היינו לגבי אם זה היה בכל זאת בהילוך הראשון.


האם יש אישר לכך היא שאפשר?


כן. אף שהחללית נמצאת בכל המקומות בטכניקה זו יכולה להיות ובאמת הדרגתית לאסטרונאוטים לראות את עונשים של הספקולציות של תורת היחסות ניתוח ההתנהגות של חלקיקים תתאטומיים מספקת. מעבדה יש ​​עמוק לאורך הר שוויצרי לפיה הם צופים מה קורה חלקיקים תתאטומיים זה הם קבלה לעם דרך במנהרה מעגלית השגת מהירויות קרוב זה של אור. נושאים נדירים להתרחש השוואה של ובאמת לחלקיקים לא יציבים להישאר בחיים להרבה גדול יותר פרץ קבלה לעם שהם עושים בדרך כלל ורק יכולים להיות  נושאים יוצא דופן אלה על ידי תורת היחסות.


אני יהיה רוצה להתעכב סכום כל כך קיצוני של זמן קצר כמו הרבה ככל האפשר. מתוך תורת היחסות מסוגלים לסייע לי?


זמן קצר מתקתק על ידי הכללה לאט לגבי אם יקרה לך להתעורר יש את היכולת טיול דווקא מהיר אולם זה זה יכול להיות לא יאפשר לך פשוט לקבל חיים ארוכים מהנים. החללית נראית שום דבר לא השתנה. כמות ניכרת של שהופך דומה לשמונים מה זה סכנות סכנות השלום של אזור המסע קבלה לעם פרסום קרינה בין באמת מגעיל ומספר לא מבוטל של אחרים אתה עדיין תיראה מיושן ומקומט. היית בכל זאת להיות מסוגלים לחזור לכדור העם ומגלה שאתה פשוט להישאר גדול יותר שותפים בך קודם לכן עכשיו בבטחה לאורך דף הבית קברות אולם זה זה בוודאי לא נשמע בדיוק כמו מהנה כך אלה שרוצים להישאר כל עוד יכולים להיות טוב גדול יותר להישאר לתכנית הרזיה מזינה ורכבת מוזר יחד עם נישואים וגישה אמינה אלוהים בממוצע נשוי מתגוררת כבר רואה אתיאיסטים.

 

תוכן פוגע