The creepy eye-העין שצופה בכל

לחצו פה והוסיפו את האתר שלי ל

:The creepy eye

העין שתצמרר אותכם,העין שצופה בכל,עין אימתית,אבל אין לכם מה לפחד,העין לא מסוכנת היא רק מצמררת , עין המדברת על הכל,על סלבס,סרטים,וכל מה שנראה לעין,אל תפחדו תכנסו לאתר ומיד תתאהבו,מהרגע הראשון תתאהבו,לא תוכלו לצאת מהאתר מרוב שתאהבו,מקווה שתאהבו ושהאתר יספק את צרכיכם!

על החתום,

            העין המצמררת!

אז הנושא הראשון שחשבתי שנדבר עליו,מי לא אוהבת סרטים?במיוחד סרטי אימה,סרטי אימה הם סרטים ללא משמעות,סרטים ללא עלילה הכל כבר צפוי,אבל מעניינם הם כן,עכשיו השיטה בלהפיק סרטי אימה היא לעשות את הבלתי צפוי,כרגיל בכל סרט אימה כאשר מתקרבת המוזיקה הדרמתית והמצמררת משהו קופץ על המסך או יוצא מהמקום,אך השיטה עכשיו היא כאשר המוזיקה מתקרבת לעשות את הבלתי צפוי ששום דבר מפחיד לא יקפוץ כי זה כבר צפוי,אך כאשר אין שום מוזיקה ומשהו קופץ על המסך הצופים נבהלים כי לא ציפו לדבר זה...

יש יותר מעניין מסרטי אימה פארודיים?כמובן שלא,הם הופכים סרטי אימה מצמררים לפארודיה מצחיקה למשל סדרת הסרטים "מת לצעוק" ,סרטים מעניינים ומצחיקים שאני אישית ממליצה לכולם לצפות!

הסרט הראשון "מת לצעוק 1" מדבר על-אחרי שקבוצה של בני נוער; סינדי קמפבל, בובי פרינז, באפי גילמור, גרג פיליפ, ריי וילקינס, ברנדה מיקס, ושורטי מיקס בטעות דורסים איש זקן עם המכונית שלהם הם מחליטים לזרוק את גופתו באגם ואף פעם לא לדבר על זה שוב. שנה לאחר מכן אדם לבוש במסכה הורג אותם אחד אחד. הקבוצה מנסה למצוא את זהותו של הרוצח. העלילה המרכזית מבוססת על הסרטים "הצעקה", ו"אני יודע מה עשית בקיץ האחרון" ''החשוד המיידי'', החוש השישי, פרויקט המכשפה מבל אייר, ומטריקס.

הסרט השני "מת לצעוק 2" מדבר על-

סינדי, ברנדה, ריי, ושורטי חוזרים בסרט הזה. באפי, בובי וגרג מוחלפים על ידי באדי, תיאו, ואלכס.

פרופסור אולדמן ועוזרו הנכה, דווייט, מתכננים ללמוד על רוחות רפאים בתוך אחוזה רדופה עם בני הנוער כפיתיון.

כאשר הם בבית, דברים מוזרים קורים, ריי מותקף על ידי ליצן, שורטי מותקף על ידי צמח מריחואנה חי, וסינדי מתקוטטת עם חתול אחוז דיבוק. כאשר הם מגלים על התוכנית של הפרופסור הם מנסים לברוח מהבית, ומגלים שיש רוח רפאים שעדיין חיה בבית. הם חייבים לנצח את הרוח כדי לברוח. הסרט מתבסס על הסרט "מגרש השדים".

הסרט השלישי "מת לצעוק 3" מדבר על-הסרט סובב סביב מעגלי תבואה מוזרים שנמצאים ליד חווה ישנה ווידאו יוצא דופן. לאחר צפייה בקלטת זו, הטלפון מצלצל וקול מפחיד אומר: "אתה הולך למות שבעה ימים". סינדי מתאהבת בראפר בשם ג'ורג', כשהיא שומעת שהיא תמות תוך שבעה ימים. בינתיים, החקלאים שגילו את מעגלי תבואה בשדה התירס שלהם מגלים כי חייזרים מגיעים לכדור הארץ כדי להרוס את הרוצח האחראי למותם של אלה הצופים בקלטת. הסרט מתבסס על הסרט "הצלצול".

הסרט הרביעי "מת לצעוק 4" מדבר על-העלילה המרכזית של הסרט הוא שילוב של "הטינה", "מלחמת העולמות" ו"המסור". סינדי חוזרת כדי לעבוד בתור עובדת סיעודית לאישה זקנה אט אט מתגלה כי הבית של האישה רדוף רוח נקמנית. בנוסף היא גילתה כי חברתה הטובה ברנדה בחיים(בסרט הקודם בסדרה נראה היה ללא ספק שהיא מתה) בינתיים חייזרים (tripod) פולשים לכדור הארץ.

הסרט החמישי והאחרון בנתיים "מת לצעוק 5" מדבר על-זוג מתחיל לחוש בפעילות על טבעית המתרחשת בביתם לאחר שהביאו את בנם התינוק מבית החולים. עם מצלמות הפרוסות בביתם ועזרה מקצועית, הזוג נוכח לגלות כי הוא נרדף על ידי שד רשע. הסרט הוא פארודיה לסרטים: "פעילות על טבעית", "מאמא", "מוות רצחני" והסרט "בקתת הפחד". מככבים בו צ'ארלי שין לינדזי לוהן, אשלי טיסדייל ואחרים.

וזאת כל הסדרה בנתיים,אני עוד לא יודעת אם יצא עוד סרט אך אני מקווה מאוד שכן כי סדרת הסרטים האלה היא מדהימה וכמובן שצפיתי בכולה,סדרת סרטים שאני אישית ממליצה לכולם,ואם צפיתם בכל הסרטים שעליהם הפארודיה(אני כמובן שצפיתי) זה יהיה לכם אפילו עוד יותר מעניין,מקווה שעוררתי בכם מתח ורצון לצפייה בסרטים הללו.

וכמו שאמרתי,העין צופה בכם:)

תוכן פוגע